voděodolné bundy pro juniory - od 10.let

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

voděodolné bundy pro juniory - od 10.let

Příspěvekod magda » čtv črc 7, 2005 19:42

*
Jezdíme celá rodina hodně na kolech,ted nás čeká cyklo dovolená podel řeky Vltavy a chci koupit synovi lehkou bundu na kolo voděodolnou,
ale velikosti XS jsou málo k vidění u různých značek.
Sama si koupím cyklo bundu -2F Bobosport,ale ve velikosti XS se asi nedělá,tak jestli máte někdo nějakou zkušenosti,poradte .díky :P
magda
 

Příspěvekod Dee_cz » čtv črc 7, 2005 22:51

Stravil jsem hledani podobne bundy cca hodinu na internetu a nasel jsem jen jednu goretexovou za cca 4000, coz je trochu mimo. Jinak vubec nic :( Mozna bych se koukl nekde do ultra-mega-hyper-gigasportu kde budou mit bohuzel daleko vetsi vyber znackovo-neznackovych bund. Ale lepsi nez nic :roll:
Dee_cz
 

Příspěvekod uplne jinej martin » pát črc 8, 2005 10:07

podle me na kolo spis neprofuk - v jakymkoliv nepromokavym *texu se pri takovyhle cinnosti dost spotis zevnitr, jestli nosis na kolo nejaky funkcni obleceni tak bych to videl takle. (tzn. pertexka/tactel, hypervent apod.)

v xs trebas
http://sambarsport.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=1178
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Návštěvník » ned črc 17, 2005 14:25

[/b] :oops: :D
Díky za vaše rady, upustila jsem od voděodolné bundy,stejně když začne pršet oblíkne pláštěnu, a dlouho v dešti stejně nepojedem,a schováme se
třeba na autobus.zastávku nebo do restauračky .....
Hledání větruodolné bundy a prodyšné bylo náročné ale nakonec jsem
zvolila v dětských velikostech od Craftu bundu Courier a k tomu i kalhoty, které se dají pod kolenem odepnout ....
Takže díky a až ji syn vyzkouší, napíšu postřehy ..... :wink:
Návštěvník
 


Zpět na Oblečení