Regatta

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Regatta

Příspěvekod Setrnet » ned lis 18, 2007 16:05

Máte někdo skušenosti s touhle značkou? Konkrétně s kvalitou šití, materiálem u bund a bot atd. A kam byste ju umístili mezi HP, Tilak, Penguin, lowe alpine. Nebo mezi Hannah, Alpine sport, RVC, atd.
Setrnet
účastník
účastník
 
Příspěvky: 229
Registrován: pát čer 15, 2007 19:45
Bydliště: Patník u cesty číslo 50.

Příspěvekod Setrnet » ned lis 18, 2007 16:15

Ještě link přidám http://www.regatta.com aby to bolo komplet.
Setrnet
účastník
účastník
 
Příspěvky: 229
Registrován: pát čer 15, 2007 19:45
Bydliště: Patník u cesty číslo 50.

Příspěvekod patentik » ned lis 18, 2007 16:37

No ja jsem v Anglii v sekaci koupil kosili od teto znacky - velice prijemna - hlubsi zkusenost vsak nemam :)
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Re: Regatta

Příspěvekod lery » ned lis 18, 2007 17:25

Značka má tři řady. Mám zkušenost se softshellovou bundou z nejvyšší řady X-ert Performance. Šitá je „horkou jehlou“, střih jednotlivých částí není symetrický apod. Zatím se ale nerozpadla a materiál je celkem funkční. Značku bych zařadil mezi Hannah, Alpine sport, možná i kousek horší. Pro experty, jak napovídá název modelové řady, to určitě není, leda že by to sami mysleli ironicky :D . Vzhledem k celkové kvalitě by cena měla být nižší.
lery
nováček
nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 19, 2006 23:34

Re: Regatta

Příspěvekod glass » pon lis 19, 2007 14:12

lery píše:Značka má tři řady. Mám zkušenost se softshellovou bundou z nejvyšší řady X-ert Performance. Šitá je „horkou jehlou“, střih jednotlivých částí není symetrický apod. Zatím se ale nerozpadla a materiál je celkem funkční. Značku bych zařadil mezi Hannah, Alpine sport, možná i kousek horší. Pro experty, jak napovídá název modelové řady, to určitě není, leda že by to sami mysleli ironicky :D . Vzhledem k celkové kvalitě by cena měla být nižší.


myslim, ze lery to vystihl. je to znacka kterou bych hledal v obchodech s loveckymi potrebami.. takze pokud te nelaka hodne vyhodna cena, zkus se poohlednout po necem jinem :roll:
glass
nováček
nováček
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte lis 13, 2007 9:43
Bydliště: uplne placata Hana ;-)

Příspěvekod Setrnet » pon lis 19, 2007 19:52

myslim, ze lery to vystihl. je to znacka kterou bych hledal v obchodech s loveckymi potrebami.. takze pokud te nelaka hodne vyhodna cena, zkus se poohlednout po necem jinem
Tu značku sem potkal v jednom shopu , kdyš sem šel v Brně Přes Omegu. Zajuala mně, tak sem se zeptal co je to zač
Setrnet
účastník
účastník
 
Příspěvky: 229
Registrován: pát čer 15, 2007 19:45
Bydliště: Patník u cesty číslo 50.

Příspěvekod Hafi » pon lis 19, 2007 19:55

Setrnet píše:
myslim, ze lery to vystihl. je to znacka kterou bych hledal v obchodech s loveckymi potrebami.. takze pokud te nelaka hodne vyhodna cena, zkus se poohlednout po necem jinem
Tu značku sem potkal v jednom shopu , kdyš sem šel v Brně Přes Omegu. Zajuala mně, tak sem se zeptal co je to zač

se prodava i v RP...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Setrnet » pon lis 19, 2007 20:07

se prodava i v RP...
no dokonce :shock:
Setrnet
účastník
účastník
 
Příspěvky: 229
Registrován: pát čer 15, 2007 19:45
Bydliště: Patník u cesty číslo 50.

Příspěvekod myskin » ned pro 9, 2007 21:50

Manzelka ma od nich bundu... Je to z X-ert Performance serie...
Material je fajn... Svy drzia, nemam pocit, ze by ich sili horucou ihlou... Ale to sa moze menit kus od kus, vsak?
Aby som zhrnul... manzelka je spokojna... Ta konkretna bunda mi pride fajn...
myskin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 82
Registrován: stř lis 21, 2007 14:46
Bydliště: PN/BB- SK

regatta

Příspěvekod memorex31 » stř úno 6, 2008 12:58

No ja mam od nich fajn bundu s polartec 200 vnutri odnimatelny. Polartec mikina je klasika, kvalitna. Bunda je s 10000 membranou, vydrzi toho zatial naozaj dost. Super cena. Ja som spokojny. Spolu to bolo za 4000,- Sk, teda cca 3200,- Kc. Nie je o com. Kvalita nie je ako u premiovych znaciek, ale to ani cena ;)
Dobry pomer cena-vykon-kvalita.
memorex31
nováček
nováček
 
Příspěvky: 52
Registrován: ned zář 4, 2005 12:26

Příspěvekod svacko » stř úno 6, 2008 13:11

v BA na obchodnej je jeden outdoor obchodik s touto znackou. ja som si tam min. rok na jar kupil do mesta za akciovych 990sk,- (zlacnene z 2700,-SK) ciernu bundu s odopinatelnou fleeckou (v cene),a do meta je tak akuraat, odvetranie v podpazusii, v pohode zipsy, 5000mm nepropro.. po roku nosenia je vidno, ze z ciernej sa stava na najvytazenejsich miestach seda-a to je ozaj nic moc, ked nedokazu urobit stalofarebnu bundu.. :(( (co sa mi nestalo ani na 3roky starej, dennodenne pouzivanej ceskej bunde Nordblanc). celkovo znacka na mna neposobi moc seriozne-najma ked som videl ostatne vyrobky,ako topanky (taky lacny cinsky vyzor,vytecene uschnute lepidlo kade tade-mozno to bol len 1 kus), alebo batohy.. ale zalezi od vyuzitia-na hory by som as tym rozhodne bal ist,ale do mesta to je v pohode ;)
s.
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40

Příspěvekod ufinka » sob bře 22, 2008 20:01

jo, maji tu znacku v Omega v Brne na Svobodaku, mam cyklobundu zlutou, je supr, ma isolite 5000, tj. proti desti, kapucku s ksilteckem, zevnitr prijemna, v podpazi odvetrani, reflexni pasky, moc slusiva, jen neco pres 1000 Kc, akorat i M je trosku kratke, prestoze je prdlouzene vzadu, a to jsem S
ufinka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát bře 21, 2008 12:57

Re: Regatta

Příspěvekod sobb » čtv úno 19, 2009 21:35

co boty týhle značky, máte někdo?
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Regatta

Příspěvekod tata_FIDO » pát úno 20, 2009 8:08

sobb píše:co boty týhle značky, máte někdo?

Ahoj
mel jsem, nizske trekovky, pohodlene prvni rok drzely velmi dobre po 14 mesicich zacla naprosto brutalnim zpusobem odchazet podrazka a pote se mi trhla i obsazka na spicce boty ani jsem je nereklamoval. Za tu cenu co staly cca 1300,- svou sluzbu udelaly
Co tě nazabije, to tě posílí.
horezdar.webnode.cz
tata_FIDO
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: stř črc 2, 2008 11:36
Bydliště: HK

Re: Regatta

Příspěvekod Robur » pát úno 20, 2009 8:15

Mám od nich flísu, kterou jsem koupil v Edinburgu v Charity shopu za 3 libry. Za ty prachy slouží víc než dobře :-..
Život je hořký. Bohumín.
Uživatelský avatar
Robur
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon kvě 7, 2007 11:24
Bydliště: Ostrava

Re: Regatta

Příspěvekod biffa » ned říj 4, 2020 21:45

Ahoj, jak si vede Regatta v dnesni dobe? 4camping ma vse od nich za pulku a zajima me, jak moc velkej ausus to je. Treba ve srovnani s dalsima levnyma moznostma jako Decathlon nebo Husky.
biffa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 15, 2020 17:41

Re: Regatta

Příspěvekod pavproch » pon říj 5, 2020 7:07

Mám od nich asi troje PWS prsťáky a dobrý, výdrž excelentní, hřejou, dobrý střih, nepářou se.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28306
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Regatta

Příspěvekod karitapepe » pon říj 5, 2020 8:59

No já mám od nich dvě mikiny hybridky a obě vypadají na pohled dobře, jednu jsem primárně používál na venčení psa a druhou jak se říká na pěkno, když jsem někde jel na hory na cestu, do hospody atd, ale nikdy ne na turistiku, lezení nebo skialpy atd.
Jo ještě mám nějaké trika a ty taky nosím jako ty mikiny.
Věci mají levné a docela i slušivé, ale na potivé aktivity jsem je nikdy nebral, zas tak velkou důvěru nedostaly :D :lol:
karitapepe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 2, 2011 8:28
Bydliště: Ostrava

Re: Regatta

Příspěvekod apuka » pon říj 5, 2020 9:30

Ja mam od nich pouze jeden maly rucnik, co nosim na tury kdybych si pochodil nekde naboso v potoku (osvezeni) nebo jenom oplachl tvar. Ale v Alpach na jejich vyrobky narazim na kazdem kroku, skoro v kazdem obchodu a jde jim to na odbyt dobre. Tak jsem jenom jednou za cas vzal od nich neco do ruky a prislo mi vzdy, ze na pohled vypadaji pomerne slusne, zpracovani taky neni nejhorsi - na bezne noseni naprosto OK, ale taky bych je na nejake potive aktivity nebral. Do prace/mesta/venceni/bezne noseni bych se toho nebal, mozna nevydrzi tolik, co nejlepsi znacky, ale cena/vykon na tyto cinnosti mi prijde dobry.

Jinymi slovy mne pripominaly ty vyrobky hodne rozsirene ceske lokalni outdoorove znacky - Husky, Hannah, Alpine Pro. Ale i Decathlon. A taky mi prislo, ze sice to nijak neoznacuji, ale taky maji neco jako vyssi radu, vyrobky, co jsou z lepsich materialu, samozrejme ve srovnani se svojimi vyrobkami. (Taky neco jako napr. Alpine Pro nebo Decathlon.) Nektere veci z teto "vyssi rady" mi na pocti v rukach prisly fakt citelne z kvalitnejsiho matrose. Bohuzel, co tam patri zjistis jen podle ceny a jeste to nemusi platit na vsechno drazsi.
O vydrzi nerikam nic, netusim. Ale v Alpach jsem videl par mistnich na usedlostech, co je pouzivali k praci a ty veci vypadaly uz docela stare ale stale drzely pokope :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16580
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Regatta

Příspěvekod pavproch » pon říj 5, 2020 9:41

Jo, vlastně ano, junior (dyž byl menší) měl od nich flísku a vydržela, slušela, líbila se.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28306
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)


Zpět na Oblečení