Druhá vrstva

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Druhá vrstva

Příspěvekod berry » pon lis 5, 2007 16:30

Tak jsem si chtěl udělat radost a zjistil jsem, že nevím co si mám koupit :(( Chtěl bych v rámci "cibulového" systému zakoupiti druhou vrstvu... A nějak si nemohu vybrat. Rozhoduji se mezi dvěmi microfleeskami - DA Element X Sensor mikina - cenově jseou obě +- stejné. Nebo mi doporučíte něco úplně jiného? Po této koupi již bude, alespoň dočasně, 3 - 4 vrstvý systém kompletní ... děkuji za pomoc při rozhodování
berry
nováček
nováček
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv čer 21, 2007 6:12
Bydliště: MB

Příspěvekod Simi » pon lis 5, 2007 16:47

Osobne jako druhou vrstvu pouzivam jakysi flisovy rolak. Ale pokud bych si ted kupoval neco novyho, sel bych do Tilak Serac(pripadne neco hodne podobnyho). Powerstretch je totiz uzasny material - tenky, hodne hrejivy a pritom hodne prodysny a trochu i vetruodolny.
Simi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1247
Registrován: čtv zář 9, 2004 15:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod msml » pon lis 5, 2007 16:58

Ja ti môžem odporučiť DA Cima plus
Uživatelský avatar
msml
nováček
nováček
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon led 8, 2007 23:02
Bydliště: Martin

Příspěvekod bobo » pon lis 5, 2007 17:00

pre mna je momentalne jedinou volbou pre 2.vrstvu powerstretch alebo technostretch...powerstretch je vseobecne trosku drahsi....vsade tu chvalim PWS Cima od DA, ktory som kupil v akcii za 1600, (inak by som zan 2800 nedal), tak ho spomeniem aj tu :) ...medzi kandidatmi boli povodne technostretche od Treksportu (skvely technicky strih) a Milletu (ten mi nesedel), ale nosim aj obycajny 3-rocny tecnopille od Treksportu a nic mu nie je....zalezi kolko chces obetovat...

edit: sme to s msml pisali asi naraz 8)
Uživatelský avatar
bobo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned bře 19, 2006 0:55
Bydliště: Zilina, SR

Příspěvekod teoretic » pon lis 5, 2007 18:56

PWS je věc, kterou je celkem často vidět v akcích - nebo aspoň já na to měl zatím štěstí :) - a rolák od warmpeace jsem koupil asi za litr a kalhoty od tilaku asi za 700 - stačí hledat a mít štěstí (já ani nehledal :D)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod glass » stř lis 14, 2007 22:27

taky jsem nevedel co, ale na Sport life me slecna prekecala, abych si koupil Sensora (Multistretch), a tak mam Sensora 8) ono je to celkem sumak; puvodne jsem chtel Technostretch Top od Milleta, ale nejak se nemuzu srovnat s jejich strihy/velikostmi :( alternativou pak muze byt Under 1 Anorak od Montury nebo uz zminovany Serak od Tilaku :-k
glass
nováček
nováček
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte lis 13, 2007 9:43
Bydliště: uplne placata Hana ;-)

Příspěvekod zampion » stř lis 14, 2007 23:22

DA cima plus mam a je to uzasna vec. Oblibil jsem si to tak, ze to nosim skoro porad. Muzu maximalne doporucit. Je to prijemny, sedi to dobre na tele, teply a pritom se v tom clovek nepece kdyz je nekde tepleji. Akorat se delaji zmolky v miste bederniho pasu, ale s tim se musi pocitat u takovyho materialu. V zime pod to davam jedno termopradlo s dlouhym rukavem, pak a na tyhle dve veci jeste softshell vestu taky od DA a staci bohate. Taky se v tom skvele lyzuje. A kdyz prsi nebo snezi dam pres to raptorku a dokonaly komplet je na svete :) Ted uvazuju ze si koupima ty Cima plus kalhoty. Na zimu pod Cruxy... Element jsem chtel taky ale nakonec jsem vzal tu Cimu protoze ma pevny ramena a tak to vic vydrzi pokud to clovek nosi jako svrchni.
zampion
nováček
nováček
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 2, 2007 23:12

Příspěvekod Majo » čtv lis 15, 2007 8:59

PowerStretch je super materiál. Mám z neho vrch aj gate a nedám na to dopustiť. Mám to od Moiry, za celkom slušnú cenu v akcii cca. 2100 Sk vrch a 1700 Sk gate. Darmo Polartec je Polartec a ta firma čo ho vyrába vie čo vyrába. A že vyrába teda hodne kvalitné a funkčné materiály, o tom snáď ani nie je pochýb.
Live your life today, tomorrow never come...
Uživatelský avatar
Majo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 91
Registrován: pon čer 26, 2006 9:03
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Michal Bazilišek » čtv lis 15, 2007 9:33

No já jsem docela ulítlej na věci od Montury a teď co se ochladilo ze sebe prakticky nesundávám Under 1 Anorak. Když už smrdí, tak ho hodím vyprat na 30 stupňů na předpírku, nechám ho uschnout a za pár hodin ho mám zase na sobě :mrgreen: . Je super, že se vůbec nemuchlá a nemusí se žehlit. No a jak jsem omylem zjsitil, tak k vánocům mi Ježíšek přinese od Montury ještě tu chlupatou čepku z katalogu Hudy a doufám, že i fleecku. Prostě každej má nějakou úchylku * .
Michal Bazilišek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 104
Registrován: stř led 10, 2007 14:53
Bydliště: Milovice

Příspěvekod Blaf » pát lis 16, 2007 8:58

taky to ted resim a mam dva kandidaty....budto srdecne Tilak Serac nebo si priplatim a koupim Icebreaker 320ku ktera by mela byt stejne tlusta a urcite stejne hrejiva, navic je to ofce....ale nvm no cena tam je vyssi tak jeste musim pouvazovat
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod berry » ned lis 18, 2007 13:48

tak jsem popremyslel nad vsemi moznymi variantami a nakonec mi z toho vysly tri (priznavam, ze cena byla rozhodujici 8) ) a mezi nimi vaham... takze definitivni rozhreseni ? :((

1) mikina sensor
2) mikina sensor multistretch
3) DA Element

PS: Jezisek jeste daleko, na definitivni rozhodnuti casu dosti :mrgreen:
berry
nováček
nováček
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv čer 21, 2007 6:12
Bydliště: MB

Příspěvekod vlk » ned lis 18, 2007 14:08

Také prachy by som za 2. vrstvu nikdy nedal. Radšej si kúp zatepľovaciu vrstvu:

Kód: Vybrat vše
http://www.alpinusba.sk/index.php?ID=775
vlk
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 10, 2007 17:28

Příspěvekod teoretic » ned lis 18, 2007 14:36

vlk píše:Také prachy by som za 2. vrstvu nikdy nedal. Radšej si kúp zatepľovaciu vrstvu..
2. vrstva je přeci zateplovací ;) - jen záleží na tom, jka moc zahřívat potřebuješ, jestli stačí třeba mikrofleece nebo potřebuješ 3OO Polartec, ale oboje je prostě zateplení, ne?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Blaf » ned lis 18, 2007 14:46

ty jo tezke rict ktere z tech tri vybrat....asi si je vyzkousej a usud co ti nejlepe sedi....podle me u Senzoru ani u DA neudelas krom vedle....jsou to dobre znacky....nicmene me dilem Tilak SerakX320ka ofce zustava :mrgreen:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod berry » ned lis 18, 2007 22:31

vlk píše:Také prachy by som za 2. vrstvu nikdy nedal. Radšej si kúp zatepľovaciu vrstvu:

Kód: Vybrat vše
http://www.alpinusba.sk/index.php?ID=775


vsak 2. je zateplovaci ne? 8) Klasickou fleece bundu samo mam, ale chtel bych neco pod ni, vime? :)
berry
nováček
nováček
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv čer 21, 2007 6:12
Bydliště: MB

Příspěvekod Blaf » ned lis 18, 2007 22:38

merino...260ka nebo nejake hrubsi od Devolt...Across canada treba:)
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod ufinka » sob bře 22, 2008 20:18

sensor mikina se stojackem pro slecny-mooc pekne, lehke, tenke a pritom hrejive!
ufinka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát bře 21, 2008 12:57


Zpět na Oblečení