Neprefúkateľná vrstva?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Neprefúkateľná vrstva?

Příspěvekod Composite » ned kvě 15, 2005 10:39

Mám bundu Ascent Wind od TrekSportu. Kúpil som ju za polovičnú cenu. Som s ňou spokojný až na to, že NoWind Liner nemá aj v rukávoch!
A chcel by som sa opýtať, či sa nedá niekde kúpiť, objednať,... NEPREFUKATELNA látka, ktorú by som si potom všil do rukávov????
Dík moc za každu odpoveď
Composite
 

Příspěvekod Reinhard » ned kvě 15, 2005 13:15

Zkus si někde, možná spíš přes internet, sehnat třeba Tactel (od Du Pontu, jestli se nemýlim) - používaj ho u Condora v Berouně na povrchy spacáků, internetová adresa je http://www.spacaky.cz třeba ti budou ochotní poslat prostě nějakej ten metr téhle látky ??? [-o< ; nebo si zkus sehnat Pertex. Ale muj děda by ti řekl, že bohatě stačí šusťák, jestli je přes něj ještě jedna vrstva :mrgreen:
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod Rujir » ned kvě 15, 2005 17:28

Ja ti neviem ci je to ten najlepsi napad vsivat tam nieco. Predpokladam, ze povodne rukavy rozstrihavat nechces, takze sa tam budes len snazit napasovat este jedny rykavy a akosi si neviem predstavit, ako sa ti to podari. To ti vazne tak vadi, ze nemas NoWind aj v rukavoch?
Ja mam presne tu istu bundu, takze viem o com hovoris. Ono cez zimu je to sice obcas nevyhoda, ale zase v ostatnych rocnych obdobiach je ta bunda aspon priedysnejsia, nez keby bola podsita aj na rukavoch.
Neviem ako dlho ju uz mas, ale skus ju chvilu nosit a uvidis. Mozno sa na na nejake podsivanie nakoniec vykasles... :wink:
BTW Ale ak sa na to naozaj podujmes, daj vediet, ako si dopadol...
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod vorec » ned kvě 15, 2005 18:36

Mne to tiez pripada divne, bastlovat tam nejaky tactel. Len tak: to ked si ju kupoval ti nepovedali ze nie je celomembranova???
A urcite ma svoje vyhody ako spomina Rujir, lepsia priedysnost, podstatne je, ze proti vetru je chranena najvacsia plocha - chrbat a hrud, to ze mi trocha prefukne ruky no a :D
Jasne ze v zime, ked je -10 a fuka severak by sa hodili aj membranove rukavy ale co uz, viem o com hovorim ja preferujem vesty a mam TrekSportacku NoWind Taifunku a v zime mi teda niekedy pekne odvetra :D
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod Noemi » ned kvě 15, 2005 19:22

Rujir píše:Ja ti neviem ci je to ten najlepsi napad vsivat tam nieco. Predpokladam, ze povodne rukavy rozstrihavat nechces, takze sa tam budes len snazit napasovat este jedny rykavy a akosi si neviem predstavit, ako sa ti to podari. To ti vazne tak vadi, ze nemas NoWind aj v rukavoch?
Ja mam presne tu istu bundu, takze viem o com hovoris. Ono cez zimu je to sice obcas nevyhoda, ale zase v ostatnych rocnych obdobiach je ta bunda aspon priedysnejsia, nez keby bola podsita aj na rukavoch.
Neviem ako dlho ju uz mas, ale skus ju chvilu nosit a uvidis. Mozno sa na na nejake podsivanie nakoniec vykasles... :wink:
BTW Ale ak sa na to naozaj podujmes, daj vediet, ako si dopadol...


No, a když ti bude hodně velká zima...tak prostě vytáhneš ruce z rukávů a budeš je mít v té neprofukové zóně :lol: :weedman:. Jen nevím, jak pak poneseš batoh :smt115 :weedman:
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod Composite » ned kvě 15, 2005 21:36

vorec píše:lepsia priedysnost, podstatne je, ze proti vetru je chranena najvacsia plocha - chrbat a hrud, to ze mi trocha prefukne ruky no a...

Na telo mi je teplo a na ruky zima a ked si dám nátelník alebo triko tak mi je na telo horúco a na ruky teplo a ked sa rozopnem je mi zima:).
No nejako som to vtedy nepostrehol, ale za polovicu:)
No nosím to tak okolo 0°C ináč má obyčajnú šušťáčku, nosil som ju celú zimu až vo februáry v akciach som si kúpil poriadnu zimnú, tam som dal pozor a super -20°C a krátke triko pod budovu za 8000sk zlacnená na 5000sk:)

Noemi píše:No, a když ti bude hodně velká zima...tak prostě vytáhneš ruce z rukávů a budeš je mít v té neprofukové zóně

Aj tak som chodil, ked už bola dosť zima, ale bez batohu a ešte že bola hlboká noc):
Rujir píše:Predpokladam, ze povodne rukavy rozstrihavat nechces, takze sa tam budes len snazit napasovat este jedny rykavy a akosi si neviem predstavit, ako sa ti to podari.
Neviem ako dlho ju uz mas, ale skus ju chvilu nosit a uvidis

No tam to v poho všijem bude to síce akurát, ale budo to OK. Prichytím to na začiatku a na konci a to bude v poho.
Mám ju 2 roky a vádi mi to dosť.
Composite
 


Zpět na Oblečení