Trenky - boxerky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Trenky - boxerky

Příspěvekod Puamik » ned dub 22, 2007 21:47

máte někdo zkušenost s funkčním oblečením jako jsou trenky? Díval jsem se na Crat Pro Cool - vyrobeno z Coolmaxu, cena 520,- a na Hudy Katalog, kde mají něco podobného, také z Coolmaxu (firma Pointed), cena 442,-. Jaký bude rozdíl mezi Coolmaxem od těch dvou firem?
Puamik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned led 14, 2007 18:19

Příspěvekod Schnappi » ned dub 22, 2007 21:49

Taky jsem na ně koukal. S Craftem nelze šlápnout vedle, ale má tu někdo zkušenost s Pointed?
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod uplne jinej martin » ned dub 22, 2007 22:15

Mám nějaký český, taky Coolmax a myslím, že jižicha stály něco kolem 250, 300.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Re: trenky - boxerky

Příspěvekod zbuddy » ned dub 22, 2007 22:20

Puamik píše:máte někdo zkušenost s funkčním oblečením jako jsou trenky? Díval jsem se na Crat Pro Cool - vyrobeno z Coolmaxu, cena 520,- a na Hudy Katalog, kde mají něco podobného, také z Coolmaxu (firma Pointed), cena 442,-. Jaký bude rozdíl mezi Coolmaxem od těch dvou firem?

Podle netu Hudy je cena 475 Kč a trenky jsou vyprodány... papíroý katalog jsem líný otevírat..
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod vorec » ned dub 22, 2007 22:26

Tiez som vlastnikom nejakych xy Coolmaxovych boxeriek a pohodicka i ked horuce letne dni ponukaju vela moznosti ist naostro :lol:
Jo a suprove su aj fakt funkcne Tactel + Lycra boxerky z Lidla :mrgreen: Ale fakt do pohody :wink: * A stali len par korun...
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod šíp » pon dub 23, 2007 6:41

schnappi píše:Taky jsem na ně koukal. S Craftem nelze šlápnout vedle, ale má tu někdo zkušenost s Pointed?


já jo- pointed jsem sehnala kus za 90 kč. nějaký výprodej krajních velikostí /pro mě S a pro manžílka XXL/. dobrá volba *
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » pon dub 23, 2007 6:52

Ten drahsi coolmax je asi to nove vlakno. Nejake hexachannel alebo tak nejak. Kedysi bol o nom clanok na svetoutdooru.cz, ale som lenivy ho tam hladat. Alebo to bolo este za temnych cias, ked som chodil na Horyblesky.cz a ten clanok bol tam? :-k
Kazdopadne by to malo byt strasne super a ovela lepsie ako to povodne vlakno, ale v skutocnosti asi rozdiel nepocitis. Inak coolmaxove trenky odporucam. Obzvlast pri vydarenych letnych akciach je fajn, ked na nich clovek nechyti vlka. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod patentik » pon dub 23, 2007 6:58

Ja si poridil Sensor coolmax za 330 kc a jsem spokojen. Pravda nekde jsem cetl ze kdosi mel problem s tim ze prilis nevydrzely a zacali se parat. Pry to byl nejaky starsi model. Tak ale radeji dvoje tyto nez jedny treba od Craftu.
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod zbuddy » pon dub 23, 2007 7:29

šíp píše:já jo- pointed jsem sehnala kus za 90 kč. nějaký výprodej krajních velikostí /pro mě S a pro manžílka XXL/. dobrá volba *

To má někdo štěstí. Ty máš mužské trenky? :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod zbuddy » pon dub 23, 2007 7:32

Rujir píše: Obzvlast pri vydarenych letnych akciach je fajn, ked na nich clovek nechyti vlka. :mrgreen:

Ja tiež odporúčam. *
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod šíp » pon dub 23, 2007 8:45

zbuddy píše:
šíp píše:já jo- pointed jsem sehnala kus za 90 kč. nějaký výprodej krajních velikostí /pro mě S a pro manžílka XXL/. dobrá volba *

To má někdo štěstí. Ty máš mužské trenky? :wink:


no a ? :ú
dokonce jsem je měla na srazíku v Praze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jitka » pon dub 23, 2007 9:59

šíp píše:
zbuddy píše:
šíp píše:já jo- pointed jsem sehnala kus za 90 kč. nějaký výprodej krajních velikostí /pro mě S a pro manžílka XXL/. dobrá volba *

To má někdo štěstí. Ty máš mužské trenky? :wink:


no a ? :ú
dokonce jsem je měla na srazíku v Praze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


no ono dámské kalhotky ve verzi s nohavičkou vypadaji více méně stejně jako pánské trenky(boxerky) :roll: :ú
Jitka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 93
Registrován: pon dub 9, 2007 17:46
Bydliště: Povltavská placka

Příspěvekod Rujir » pon dub 23, 2007 10:37

BTW, ked uz tu mame taku peknu temu. Neviete niekto o trenkach z coolmaxu, ktore by kryli prakticky cele stehna? Dva roky dozadu som si na Trnavskej stovke zodral stehna a bolo by prijemnym bonusom, keby som sa tomu tento rok vyhol... :ú
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » pon dub 23, 2007 10:38

Rujir píše:BTW, ked uz tu mame taku peknu temu. Neviete niekto o trenkach z coolmaxu, ktore by kryli prakticky cele stehna? Dva roky dozadu som si na Trnavskej stovke zodral stehna a bolo by prijemnym bonusom, keby som sa tomu tento rok vyhol... :ú


právě POINTED - končí mi těsně nad koleny *
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » pon dub 23, 2007 10:54

šíp píše:právě POINTED - končí mi těsně nad koleny *


No jo, lenze tie co koncia tebe tesne nad kolenami by mne asi koncili tesne pod... No proste si trufam prehlasti, ze mam podstatne dlhsie nohy ako ty... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tina » pon dub 23, 2007 11:00

rujir, a stary dryfast od TS by nebol dobry? vo factory outlete maju plno takych obtiahnutych kratasov nad kolena, aj velkosti vela lebo taku blbost nikto nepouziva :twisted: pripadne si tam mozes kupit nejaky stary TS coolmax - dlhe gate a odstrihnut ich, aj ked z tych uz asi nemaju taky vyber velkosti.
btw, nechapem ako si mozes zodrat vnutornu stranu stehien ked mas nejake nohavice? mne sa to stalo v sukni a to bolo prvy a posledny krat co som mala suknu na sebe ;) ale v nohaviciach nikdy a pritom stehienka mam zato dost siroke :((
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod tesil » pon dub 23, 2007 11:03

nešel rujir tu trnavskou stovku v sukni? :mrgreen:
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod Puamik » pon dub 23, 2007 11:06

nějak se nám téma stáčí nějak jinam. Máte někdo zkušenost s jinými trenýrkami, jiných značek?
Puamik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned led 14, 2007 18:19

Příspěvekod tesil » pon dub 23, 2007 11:15

dobrá, zpátky k tématu O:) : jedinou zkušenost mám s funkčníma trenclema klimatex, poměrně brzo se vytahaly a je z nich hadr na zem :(( takže raději nebrat...
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Příspěvekod sobb » pon dub 23, 2007 11:20

tesil píše:dobrá, zpátky k tématu O:) : jedinou zkušenost mám s funkčníma trenclema klimatex, poměrně brzo se vytahaly a je z nich hadr na zem :(( takže raději nebrat...


No vidis, ja prave chtela Klimatex doporucit, pritul uz nejakou dobu ma a naprosta spokojenost ... :((
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod šíp » pon dub 23, 2007 11:32

Rujir píše:
šíp píše:právě POINTED - končí mi těsně nad koleny *


No jo, lenze tie co koncia tebe tesne nad kolenami by mne asi koncili tesne pod... No proste si trufam prehlasti, ze mam podstatne dlhsie nohy ako ty... :mrgreen:


:(( pokud máš delší nohy, tak by ti končily trencle mnohem výš nad koleny, než mě,ne? :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » pon dub 23, 2007 11:41

tina píše:
btw, nechapem ako si mozes zodrat vnutornu stranu stehien ked mas nejake nohavice? mne sa to stalo v sukni a to bolo prvy a posledny krat co som mala suknu na sebe ;) ale v nohaviciach nikdy a pritom stehienka mam zato dost siroke :((


No mna sa nepytaj. Proste sa mi moje svalnate, vypracovane stehna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: drali o seba a tam, kde uz nesiahali obtiahnute coolmaxove spodky sa mi zodrala koza. Potom som s tym mal vacsi problem ako s otlakmi na nohach. :((

@sip: No ved prave, ze potrebujem nejake, co by mi boli aspon do pol stehien, pripadne este kusok dlhsie. Aj ked tesne nad kolena byt nemusia... :roll:

@Puamik: Ze ti tu tak prznim temu. Osobne mam trencle z coolmaxu od TrekSportu a pohoda. Sice je to ten najhorsi mozny coolmax, ale prave na trenky celkom staci. Luxusne by asi boli trencle z merina, ale za tie prachy uz musi byt luxusne uplne vsetko... :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tina » pon dub 23, 2007 12:15

Rujir píše:No mna sa nepytaj. Proste sa mi moje svalnate, vypracovane stehna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: drali o seba a tam, kde uz nesiahali obtiahnute coolmaxove spodky sa mi zodrala koza.


Nejako mi z toho vychadza ze si to siel iba v spodkach :shock: :twisted: Mohol by si aj tento rok, to by som sa normalne sla pozriet :P
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Rujir » pon dub 23, 2007 12:23

tina píše:Nejako mi z toho vychadza ze si to siel iba v spodkach :shock: :twisted: Mohol by si aj tento rok, to by som sa normalne sla pozriet :P


Jedine ak aj ty prides iba v trenkach... :twisted: :twisted: :twisted: Inak nohavice, ktore som SAMOZREJME mal oblecene na tych trenkach boli proste volne a tvorili len dalsiu treciu plochu, ktora odierala stehna. Nikdy by som neveril, ze to je mozne, keby sa mi to nestalo... :shock:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Lipon » pon dub 23, 2007 12:27

ja mam dvoje coolmaxy z Linie Trutnov a dobry a pak jedny od Rainforest (tensi, takova jako kdyz hladsi latka), na leto parada, v zime moc tenky ...
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4906
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Navros » pon dub 23, 2007 13:47

Ja mam Pointed triko s kratkym a boxerky, ale neni to Coolmax, je to nejaky blede modry asi PP :oops: Jsem naprosto spokojeny, koupil jsem je ve sleve v Hudy, supr funkcni, okamzite schne, nehreje ani nechladi, clovek ani nevi, ze to ma na sobe * Pointed je, myslim, vlastni znacka pod kterou si necha termopradlo sit Hudy a podle cen je to mirne prestizni zalezitost :wink: Doporucuji a to nejsem zamestnancec Hudy :mrgreen:
Uživatelský avatar
Navros
účastník
účastník
 
Příspěvky: 277
Registrován: čtv dub 12, 2007 14:17
Bydliště: Havířov

Příspěvekod zbuddy » pon dub 23, 2007 14:50

šíp píše:
zbuddy píše:
šíp píše:já jo- pointed jsem sehnala kus za 90 kč. nějaký výprodej krajních velikostí /pro mě S a pro manžílka XXL/. dobrá volba *
To má někdo štěstí. Ty máš mužské trenky? :wink:
o a ? :ú dokonce jsem je měla na srazíku v Praze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mně se trenky na ženách líbí :oops: Ale nám (mně) si je neukázala, takže Ti musím věřit :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: trenky - boxerky

Příspěvekod Mablung » pon dub 23, 2007 14:57

Puamik píše:máte někdo zkušenost s funkčním oblečením jako jsou trenky? Díval jsem se na Crat Pro Cool - vyrobeno z Coolmaxu, cena 520,- a na Hudy Katalog, kde mají něco podobného, také z Coolmaxu (firma Pointed), cena 442,-. Jaký bude rozdíl mezi Coolmaxem od těch dvou firem?


Pokud jsou obojí z Coolmaxu, tak pak všechno závisí na střihu a ceně :wink: ... co ti sedne lépe.
Uživatelský avatar
Mablung
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon dub 16, 2007 8:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod Schnappi » pon dub 23, 2007 20:51

Bohužel, Coolmax už je taky v několika variantách - a jen čert ví, jak moc se funkčně liší :((
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod ToM » úte dub 24, 2007 10:31

schnappi píše:Bohužel, Coolmax už je taky v několika variantách - a jen čert ví, jak moc se funkčně liší :((

Zkus pohledat tady...
ToM
účastník
účastník
 
Příspěvky: 371
Registrován: pon úno 13, 2006 10:48
Bydliště: OV

Další

Zpět na Oblečení