Trenky - boxerky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Chasi » úte dub 24, 2007 11:06

ToM píše:
schnappi píše:Bohužel, Coolmax už je taky v několika variantách - a jen čert ví, jak moc se funkčně liší :((

Zkus pohledat tady...


Tý brďo AlpinePro až tak?! :mrgreen:
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod ToM » úte dub 24, 2007 11:11

@ Chasi: věděl jsem, že dřív nebo později někdo ozve... značku neber v potaz, mají ale přehledný katalog materiálů :D
ToM
účastník
účastník
 
Příspěvky: 371
Registrován: pon úno 13, 2006 10:48
Bydliště: OV

Příspěvekod Chasi » úte dub 24, 2007 11:35

ToM píše:@ Chasi: věděl jsem, že dřív nebo později někdo ozve... značku neber v potaz, mají ale přehledný katalog materiálů :D


jasan... :D
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod martins » úte dub 24, 2007 13:08

schnappi píše:Taky jsem na ně koukal. S Craftem nelze šlápnout vedle, ale má tu někdo zkušenost s Pointed?


Od Pointed mám (asi už je to více než 2 roky) 2 trika s krátkým, 2 s dlouhým a spoďáry a naprostá spokojenost... :-)
Používám je celý rok... Perfektně odvádí pot. Můžu jen doporučit...
Uživatelský avatar
martins
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: pát lis 24, 2006 7:39
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvekod tuso » úte dub 24, 2007 13:26

schnappi píše:Taky jsem na ně koukal. S Craftem nelze šlápnout vedle, ale má tu někdo zkušenost s Pointed?


Ta to bys viděl, jak jsem minule zahučel do škarpy- a to jsem na sobě měl triko Craft Pro Cool :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Schnappi » úte dub 24, 2007 13:43

ToM píše:
schnappi píše:Bohužel, Coolmax už je taky v několika variantách - a jen čert ví, jak moc se funkčně liší :((

Zkus pohledat tady...

Do kterého outdoorového ráje to ten odkaz vede? :P
Ale nešlo mi o marketingové kecy, spíš o praktické zkušenosti... :wink:
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Schnappi » úte dub 24, 2007 13:46

tuso píše:
schnappi píše:Taky jsem na ně koukal. S Craftem nelze šlápnout vedle, ale má tu někdo zkušenost s Pointed?

Ta to bys viděl, jak jsem minule zahučel do škarpy- a to jsem na sobě měl triko Craft Pro Cool :mrgreen:

Dobrá, bereme-li to doslovně - řekl jsem s Craftem, ne v Craftu - příště ho měj v batohu. ;) :D
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod ToM » úte dub 24, 2007 13:51

schnappi píše:Ale nešlo mi o marketingové kecy, spíš o praktické zkušenosti... :wink:

Srovnávat moc nemůžu, ale mám Coolmax Extreme, potím se víc, než v malém množství, triko usychá skoro rychleji, než sundám batoh ze zad... * Ale, že by mi to nějak upravovalo srdeční rytmus?! :((
ToM
účastník
účastník
 
Příspěvky: 371
Registrován: pon úno 13, 2006 10:48
Bydliště: OV

Příspěvekod Mablung » úte dub 24, 2007 14:31

... tak jsem si vzpomněl, jak nám kdysi v tanečních zdůrazňovali, že vyjádření "slečno, potím se jako prase! Potíte se také tak?" je společensky nepřípustné.

I když používám funkční prádlo, tak se steně jako prase potím, rozdíl je pouze v tom, za jak dlouho mi to triko uschne.

= princip funkčního prádla v praxi :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mablung
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon dub 16, 2007 8:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod tuso » stř dub 25, 2007 6:28

Mablung píše:...

I když používám funkční prádlo, tak se steně jako prase potím, rozdíl je pouze v tom, za jak dlouho mi to triko uschne.

= princip funkčního prádla v praxi :mrgreen:


V žádném prádle se nepřestaneš potit, protože to závisí od termoregulačních procesů a tvého metabolismu. Jde spíš o pocit sucha, ne o pocení.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Chasi » stř dub 25, 2007 6:51

No já každopádně půjdu do Craftu pro cool a pak asi nějaký slevněný sensor :(( .
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Chasi » stř dub 25, 2007 6:52

Chasi píše:No já každopádně půjdu do Craftu pro cool a pak asi nějaký slevněný sensor :(( .


hice už se blíží * * * * * * * *
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Puamik » stř dub 25, 2007 8:17

Chasi píše:No já každopádně půjdu do Craftu pro cool a pak asi nějaký slevněný sensor :(( .

koupil jsem si triko Craft Pro Cool a je to na těle jak struhadlo, hlavě co se týká švů, děsně to škrábe, vůbec to nemůžu nosit a půjdu to zkusit vrátit.
Puamik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned led 14, 2007 18:19

Příspěvekod tuso » stř dub 25, 2007 8:20

Puamik píše:koupil jsem si triko Craft Pro Cool a je to na těle jak struhadlo, hlavě co se týká švů, děsně to škrábe, vůbec to nemůžu nosit a půjdu to zkusit vrátit.


:shock:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Chasi » stř dub 25, 2007 8:56

Puamik píše:
Chasi píše:No já každopádně půjdu do Craftu pro cool a pak asi nějaký slevněný sensor :(( .

koupil jsem si triko Craft Pro Cool a je to na těle jak struhadlo, hlavě co se týká švů, děsně to škrábe, vůbec to nemůžu nosit a půjdu to zkusit vrátit.


Já si od Craft zkoušel jak scampolo, tak kr. rukáv a bylo to hodně příjemné (hlavně scamplo). Akorát nebyly všechny velikosti, abych to pořádně vyzkoušel...

A to tě škrábe při normálním pohybu (chůze, běžné nošení) nebo při nějakém sportu?
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Puamik » stř dub 25, 2007 9:01

škrábe to už při pouhém oblečení, včera jsem v tom byl na kole a myslel jsem, že to nevydržím jak to bylo nepříjemné
Puamik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned led 14, 2007 18:19

Příspěvekod patentik » stř dub 25, 2007 9:12

Na to kolo ti muzu doporucit Craft Light za nejakych cca 400 kc - velmi prijemny vzdusny a lehky matros
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Mablung » stř dub 25, 2007 9:48

tuso píše:
Mablung píše:...

I když používám funkční prádlo, tak se steně jako prase potím, rozdíl je pouze v tom, za jak dlouho mi to triko uschne.

= princip funkčního prádla v praxi :mrgreen:


V žádném prádle se nepřestaneš potit, protože to závisí od termoregulačních procesů a tvého metabolismu. Jde spíš o pocit sucha, ne o pocení.


právě to jsem chtěl naznačit

... funkční prádlo odvádí vlhkost a ta se buď odpaří nebo vsákne do další vrstvy oblečení, ale potit se člověk nepřestane :wink:
Uživatelský avatar
Mablung
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon dub 16, 2007 8:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod Chasi » stř dub 25, 2007 9:50

Puamik píše:škrábe to už při pouhém oblečení, včera jsem v tom byl na kole a myslel jsem, že to nevydržím jak to bylo nepříjemné


nestraš :shock:
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Mablung » stř dub 25, 2007 9:59

Chasi píše:
Puamik píše:škrábe to už při pouhém oblečení, včera jsem v tom byl na kole a myslel jsem, že to nevydržím jak to bylo nepříjemné


nestraš :shock:


... že by se jim tak nepovedla úprava vlákna :(( Tyto problémy se dost často objevovaly u Jitexu.
Uživatelský avatar
Mablung
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon dub 16, 2007 8:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod Chasi » stř dub 25, 2007 10:35

Puamik píše:škrábe to už při pouhém oblečení, včera jsem v tom byl na kole a myslel jsem, že to nevydržím jak to bylo nepříjemné


Kde jsi to koupil?
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Puamik » stř dub 25, 2007 10:40

Brno, Kobližná, Můj sport
Puamik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned led 14, 2007 18:19

Příspěvekod Rujir » stř dub 25, 2007 12:15

Puamik píše:škrábe to už při pouhém oblečení, včera jsem v tom byl na kole a myslel jsem, že to nevydržím jak to bylo nepříjemné


Tak to si ma vazne nepotesil. Uz som mal takmer jedno objednane. :(( Inak podobny problem som mal s coolmax trikom od TS. Tie svy boli uplne priserne. Potom som si vsimol, ze to je lepsie, ked sa spotim a tricko je mokre. A teraz uz neskrabe vobec. Ale ze by som to chcel absolvovat znova sa neda povedat... :roll:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Schnappi » stř dub 25, 2007 12:16

Já jsem žádné negativní pocity nepozoroval, ale je fakt, že jsem to scampolo měl jen v ruce (malá velikost) :((
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Chasi » stř dub 25, 2007 12:26

Rujir píše:
Puamik píše:škrábe to už při pouhém oblečení, včera jsem v tom byl na kole a myslel jsem, že to nevydržím jak to bylo nepříjemné


Tak to si ma vazne nepotesil. Uz som mal takmer jedno objednane. :(( Inak podobny problem som mal s coolmax trikom od TS. Tie svy boli uplne priserne. Potom som si vsimol, ze to je lepsie, ked sa spotim a tricko je mokre. A teraz uz neskrabe vobec. Ale ze by som to chcel absolvovat znova sa neda povedat... :roll:


Jak jsem říkal. Já už to měl taky na sobě a vůbec nic ani trošičku nepříjemného jsem nezaregistroval. Samozřejmě měl jsem to na sobě pár minut, ale spíš si myslím, že jde o subjektivní pocit Puamika :(( .
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Puamik » stř dub 25, 2007 13:00

asi jde skutečně o můj pocit, vedl jsem o tom diskuzi i na bike-foru a tam si vsichni pro cool chvalili. Já jsem používal moiru a byl jsem s ní spokojený a přitom moira se všem ostatním zdá jako struhadlo. Asi jsem nějaký obrácený. Teď právě uvažuji o trenkách pro cool a mám strach do to jít.
Puamik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned led 14, 2007 18:19

Příspěvekod Chasi » stř dub 25, 2007 15:07

Puamik píše:asi jde skutečně o můj pocit, vedl jsem o tom diskuzi i na bike-foru a tam si vsichni pro cool chvalili. Já jsem používal moiru a byl jsem s ní spokojený a přitom moira se všem ostatním zdá jako struhadlo. Asi jsem nějaký obrácený. Teď právě uvažuji o trenkách pro cool a mám strach do to jít.


Tak to si hodně dobře rozmysli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , mohlo by to být nebezpečné :D .
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Schnappi » stř dub 25, 2007 15:50

Chasi: :finga: :finga: :finga: :smt082 :smt082 :smt082
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod zbuddy » stř dub 25, 2007 16:16

Puamik píše:asi jde skutečně o můj pocit, vedl jsem o tom diskuzi i na bike-foru a tam si vsichni pro cool chvalili. Já jsem používal moiru a byl jsem s ní spokojený a přitom moira se všem ostatním zdá jako struhadlo. Asi jsem nějaký obrácený. Teď právě uvažuji o trenkách pro cool a mám strach do to jít.

Už jsem to psal jinde nebo dokonce v tomto vláknu (lidé jsou líní hledat, ale najdi si to), mám 4 trenky Craft ProCool (3 černé + 1 bílé, ale ty nenosím, aby se neobarvily), nosím je do Kolbenky a na brusle. Na kole jsem nezkoušel, tam bych ten pocit pálení očekával.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Mablung » stř dub 25, 2007 18:06

zbuddy píše:
Puamik píše:asi jde skutečně o můj pocit, vedl jsem o tom diskuzi i na bike-foru a tam si vsichni pro cool chvalili. Já jsem používal moiru a byl jsem s ní spokojený a přitom moira se všem ostatním zdá jako struhadlo. Asi jsem nějaký obrácený. Teď právě uvažuji o trenkách pro cool a mám strach do to jít.

Už jsem to psal jinde nebo dokonce v tomto vláknu (lidé jsou líní hledat, ale najdi si to), mám 4 trenky Craft ProCool (3 černé + 1 bílé, ale ty nenosím, aby se neobarvily), nosím je do Kolbenky a na brusle. Na kole jsem nezkoušel, tam bych ten pocit pálení očekával.


takže bílá vrána :smt001
Uživatelský avatar
Mablung
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon dub 16, 2007 8:09
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Oblečení