Bunda jaro až podzim

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Bunda jaro až podzim

Příspěvekod Marty » čtv bře 17, 2005 17:35

Jaký materiál pro bundu byste zvolili na běžné nošení a volný čas pro teploty od 5 C výše na období jaro-léto-podzim? Celkem mě zaujal fleece, ale mám trošku strach o jeho využitelnosti za trošku chladnějších letních nocí, aby v něm nebylo moc velké horko. Případně poraďte jiný materiál nebo konktétní bundu do cca 3kkč. Nemá bohužel moc přehled v materiálch :? Díky za pomoc
Marty
 

Nowind

Příspěvekod Task » čtv kvě 5, 2005 12:25

Pokud ti mohu doporučit, tak než značkovou fleece bundu (tu si kup u Vietnamců nebo v Hypernově a budeš to mít za třetinu to samé), tak doporučuju Nowind (www.affekt.cz - Pinguin Apex, Ocún Storm, Schwarzkopf Magic Rock v cenách od 2300 do 2800). A když ti bude teplo tak si ji sundáš. V létě ti asi teplo bude, ale na jaro a podzim je Nowind bomba - nebo značkovější a dražší, ale v podstatě ten samý materiál, tzn. Windstopper.
Task
 

Re: Nowind

Příspěvekod Vojtos » čtv kvě 5, 2005 13:02

Task píše:Pokud ti mohu doporučit, tak než značkovou fleece bundu (tu si kup u Vietnamců nebo v Hypernově a budeš to mít za třetinu to samé), tak doporučuju Nowind (www.affekt.cz - Pinguin Apex, Ocún Storm, Schwarzkopf Magic Rock v cenách od 2300 do 2800). A když ti bude teplo tak si ji sundáš. V létě ti asi teplo bude, ale na jaro a podzim je Nowind bomba - nebo značkovější a dražší, ale v podstatě ten samý materiál, tzn. Windstopper.


Tak tak souhlas fleece je sice dobrej, jako vrstva ještě pod něco. Zafouká vítr a můžeš mít na sobě jakoukoliv fleecku značka neznačka a bude ti pěkná kosa, jelikož to profoukne jako nic.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod chonga » čtv kvě 5, 2005 15:43

NoWind - poměr cena kvalita je dobrá, widstoper ani windblok neznám.

:(( Značka - neznačka koupil jsem flís v normálnim krámu (ne trh) za někilik málo set Kč a tahám to furt a radči neš daleko dražší značkovej.
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod chonga » čtv kvě 5, 2005 15:47

chonga píše:NoWind - poměr cena kvalita je dobrá, widstoper ani windblok neznám.

:(( Značka - neznačka koupil jsem flís v normálnim krámu (ne trh) za někilik málo set Kč a tahám to furt a radči neš daleko dražší značkovej.


I když popravdě neksem žádnel světem protřelej cestovatel a možná v mezní situaci budou rozdíly velký :(( :((
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

re:bunda

Příspěvekod camillo » čtv kvě 5, 2005 18:52

Urcite bych zvolil neco nepromokaveho, membranu. Vzhledem k cene do jake se chces vejit, to bude asi Gelanots pripadne Aquatex...
camillo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř lis 24, 2004 21:19

Příspěvekod Vojtos » pát kvě 6, 2005 7:55

chonga píše:
chonga píše:NoWind - poměr cena kvalita je dobrá, widstoper ani windblok neznám.

:(( Značka - neznačka koupil jsem flís v normálnim krámu (ne trh) za někilik málo set Kč a tahám to furt a radči neš daleko dražší značkovej.


I když popravdě neksem žádnel světem protřelej cestovatel a možná v mezní situaci budou rozdíly velký :(( :((


U klasického fleecu věř že ne fakt na tom neni nic moc zázračného jedine snad že Polartec míň saje vodu, ale jelikož ho máš stejně většinou pod něčim nepropro tak je to jedno.

Rozdíly budou podle mě malinko v NoWindu a Windstopperu někde sem zaslech že NoWind míň dejchá. Já mám Windstopper a jsem spokojenej a jestli chce něco teplejšího a co neprofoukne tak dělaj i nějakou Windstop ve verzi uvnitř s chlupem.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod NAE » pát kvě 6, 2005 12:14

A máte někdo zkušenosti se softschellama, kterejma nás teď všichni tak masírujou?
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod teoretic » pát kvě 6, 2005 12:23

NAE píše:A máte někdo zkušenosti se softschellama, kterejma nás teď všichni tak masírujou?


softshell je super vec, akorat si chci koupit konecne vlastni budnu a ne si furt jen pujcovat:)

t.
teoretic
 


Zpět na Oblečení