Bunda do zimy s minimem pohybu

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Bunda do zimy s minimem pohybu

Příspěvekod tomrada » ned led 8, 2023 14:58

Zdravím vespolek,

potřebuju poradit s výběrem pánské bundy pro následující scénář:
V zimních měsících nastávají situace, kdy dost často někde venku postávám 1-2 hodiny s minimem pohybu. Někdy sněží případně prší, fouká i vítr. Potřebuji tedy nějakou kombinaci nepromokavé a větruodolné bundy, která mě udrží v teple i když se nebudu hýbat. Nechci řešit žádné vrstvení, prostě jen přes triko nebo max. mikinu navléknout takovou bundu, abych byl v teple. Nebudu v tom dělat žádnou fyzickou aktivitu, při které bych musel řešit odvod potu, apod.

Našel jsem třeba TNF McMurdo, ale přijde mi, že TNF je v posledních letech dost módní značka a nejsem si jist, že bych nenašel za poloviční peníz něco srovnatelně kvalitního, jen třeba od ne tak drahé značky.

Máte někdo vhodné tipy?
tomrada
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 8, 2023 14:48

Re: Bunda do zimy s minimem pohybu

Příspěvekod EjdouuRotacak » pon led 9, 2023 9:25

Šel bych do profi produktů pro lovce, myslivce, rybáře, armádní složky apod. Tohle oblečení mají "nečekaně" vychytané. Žel bohu, není to nic levného. Nějaký "Solognac" z Dekáče fakt neberu jako kvalitní zboží.

Ideálně firma, která vyrábí v CZ/EU/US, ať to není nějaká s*a*kop*delní licenční výroba od ťamana. To je v dnešní době totiž móda.
EjdouuRotacak
účastník
účastník
 
Příspěvky: 213
Registrován: ned lis 20, 2022 13:51


Zpět na Oblečení