Direct Alpine Mountainer Tech vs. Patrol Tech

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Direct Alpine Mountainer Tech vs. Patrol Tech

Příspěvekod eso » čtv lis 3, 2022 14:38

Ahoj,

nemáte někdo tyto kalhoty od DA? Zajímalo by mě, jaký je mezi nimi rozdíl? Především mě jde o materiál. Podle popisu jsou totožné, ale chci se o tom ujistit.
Nejde o nějaké nástupce, např. že je Patrol Tech nástupce těch Mountainerů? Vypadá to jako by šlo o hodně podobné produkty.

Patrol Tech: 94% Polyamid +6% spandex/ 60% Polyamid + 40% strečový Polyester
Mountainer Tech: 94% Polyamid, 6% Spandex

Chtěl bych pořídit takové pohodlné univerzály od DA, na turistiku i chození po městě a tyto mi přijdou z celého portfolia DA nejvhodnější.

Díky
eso
nováček
nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř zář 7, 2022 12:30

Re: Direct Alpine Mountainer Tech vs. Patrol Tech

Příspěvekod milarepa » čtv lis 3, 2022 15:11

tak už jen gramáž je odlišná, Mountainery jsou výrazně hrubší..........ani s jedněma neuděláš chybu, jen si musíš stanovit do jakých podmínek je chceš hlavně používat, oboje to jsou technické kalhoty, jen Patroly jsou lehčí............to, co jsi psal, tak by byly pro tebe nejvhodnější Crusiy - takové lehké kalhoty bez technických vychytávek, od jara do podzimu na trek a do města super, nejsou úplně na tělo, anebo Cascade Light, ty jsem včera objednával v Hudy za sympatických 2 700 v černé barvě....a poslední kus v mé velikosti, no a nimi se už, kromě toho základu, dají dělat i velmi zábavné věci.....jsou oproti Cruisům více na tělo a mají skvělé technické vychytávky, jako je např. obrácený zips na předních kapsách, což je neuvěřitelná paráda, a další ....
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Direct Alpine Mountainer Tech vs. Patrol Tech

Příspěvekod eso » čtv lis 3, 2022 15:21

Cascade Light jsem měl tu možnost zkoušet a ty mi přišly takové dost těsné (skoro až jako takové legíny :-) ), mám raději trochu volnější kalhoty.
Cruisy se mi moc nelíbí, líbí se mi právě kalhoty s technickými vychytávkami :-)
eso
nováček
nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř zář 7, 2022 12:30

Re: Direct Alpine Mountainer Tech vs. Patrol Tech

Příspěvekod milarepa » čtv lis 3, 2022 15:47

v tom případě za mě - běž do Patrolů
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01


Zpět na Oblečení