RVRC / RevolutionRace

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

RVRC / RevolutionRace

Příspěvekod Quido » pát říj 14, 2022 10:07

Zná prosím někdo tuto značku nebo dokonce nějaké zkušenosti?
Nikde jsem nic užitečného nenašel - podle parametrů a cen bych řekl nějaký anachronismus, či módní záležitost, ale fakt nevím... (pokud jsem téma umístil nevhodně, prosím moderátory o přesun na patřičné místo)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: RVRC / RevolutionRace

Příspěvekod mitau » pát říj 14, 2022 11:09

Videl jsem je pred mnoha lety jako RVC a mam pocit, ze postupne presli od RVC k RVRC, ale mozna pletu dve znacky dohromady - tehdy delali veci o poznani levnejsi - v podstate alternativa k vietnamskym vecem, ktere jsou dobre na chatu, kdyz tam nechces nicit svoje outdoorove vybaveni. Ta znacky byvala v malych ceskych obchodech s oblecenim v mensich mestech.

Zkratka bych si od nich nic nekoupil. Kvalita tam nebude a za stejnou cenu sezenes o poznani lepsi veci z Decathlonu. Ale mozna to jsou jen predsudky, realne jsem od nich nic nemel (asi jeden, dva kousky od toho RVC kdyz jsem byl mlady)
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: RVRC / RevolutionRace

Příspěvekod pavproch » pát říj 14, 2022 11:31

Dyž sem (neúspěšně) hledal GTX Active bundu s hrbem, tak mě jednou gůgl (nevím proč, když nedělají GTX) zavedl i k nim - prohlídnul sem jejich web a (ve své hlavě) je zařadil do kategorie "Hannah" apod., ale nemám patent na rozum. Btw, neplivu na Hannah - mám už asi 15 let od nich jednu SS bundu (dnes už jen na práce okolo chalupy) a je i po 15-ti letech plně funkční.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: RVRC / RevolutionRace

Příspěvekod aksam » pát říj 14, 2022 11:41

Není to česká společnost RVC, ale švédská značka, co si lokalizovala český eshop, prodávají bez prostředníků přímo zákazníkům podle toho, co píšou na webu...takže na zkušenost se zbožím je potřeba něco objednat.
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1240
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: RVRC / RevolutionRace

Příspěvekod Mawenzi » pát říj 14, 2022 11:46

kolega ma kalhoty na turistiku a dost si je chvali, na druhou stranu jde parkrat za rok a moc zkusenosti s jinyma znackama nema.

ale sedi dobre, sou mu pohodlny a kvalita zpracovani se zdala OK (prisli mu do prace).
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: RVRC / RevolutionRace

Příspěvekod Quido » pát říj 14, 2022 12:10

@pavproch

Tak nejak mi to hlave taky sepnulo, ale nechci si delat nazor na zaklade predsudku... nicmene vede mne k tomu asi toto:
Bunda 3 strihy / 15 variant, kalhoty 2 strihy 12 variant; o obchodne-technickem pojemu Hypershell® s ruznymi pridomky jsem taky nikde nic nenasel a vzdycky mne to zavede na jejich stranky. U jejich vlajkove bundy, opatrene jejich membranou Hypershell®Pro uvadeji parametry - vodní sloupec: 20 000 mm vs prodyšnost: 20 000 g/m²/24h, což jsou parametry na urovni membran jako treba HyVent (TNF) a pod. asi tak z doby kolem roku 2000, takze fakt nevim, co si mam myslet - asi se moc mylit nebudeme, ale rad bych to mel potvrzene...

OT: K tomu Hannah - taky jsem mel lety od nich SS a dodnes mam jejich outdoor kate, ktere mi sednou jako ulite a chodim s nima na houby, do Alpine Pro jsem mel z r. '97 super skialpovou bundu (dodnes jsem k ni nenasel alternativu), ale to je z dob, kdy tyto firmy zacinaly a snazili si predcit konkurenci, sily z dobrych a drahych materialu, nakonec asi zjistili, ze pidit se po kvalite a obstat je cesta tezce vydrena a zvolili snadnejsi MMMM cestu - cesta mody a masivni marketingove masaze...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: RVRC / RevolutionRace

Příspěvekod Tecumseh » pon říj 17, 2022 19:23

Mám od nich nohavice https://www.revolutionrace.eu/men/trous ... Color=2239 výborný strih kvalitne ušité majú použiteľné stehenné vrecká ako jedny z mála, zadné vrecko je na malú ruku nie na také paprče ako mám ja, ale moc ho nepoužívam tak nevadí. Na spodku nohavíc je zbytočná guma, vypáral som ju preč nohavice sú dosť úzke aj bez nej s gumou sa mi stále vyťahovali nad topánky, navyše je tam sucháč tak v prípade potreby sa dajú stiahnuť s tým. Materiál vyzerá kvalitný mám ich asi mesiac zatiaľ zatiaľ som veľmi spokojný.
Mám aj túto bundu https://www.revolutionrace.eu/men/jacke ... Color=2883 vcelku spokojnosť trochu ma štve suchý zips umiestnený zo spodnej strany rukáva, ale dá sa naň zvyknúť. Na kapucni sú trocha mizerne prešité švy na dvoch miestach, ale len chybička krásy. Zdá sa mi zbytočne veľa miesta okolo krku, ale dá sa pritiahnúť gumičkou. Ľahký dážď v pohode DWR funguje. Veľkosti sú úplne mimo treba kupovať o jednu až dve menšie...
Tecumseh
nováček
nováček
 
Příspěvky: 185
Registrován: stř kvě 12, 2010 10:54

Re: RVRC / RevolutionRace

Příspěvekod Quido » čtv říj 20, 2022 11:42

Tecumseh píše:Mám od nich nohavice .... zadné vrecko je na malú ruku nie na také paprče ako mám ja, ale moc ho nepoužívam tak nevadí. Na spodku nohavíc je zbytočná guma, vypáral som ju preč nohavice sú dosť úzke aj bez nej s gumou sa mi stále vyťahovali nad topánky, navyše je tam sucháč tak v prípade potreby sa dajú stiahnuť s tým. Materiál vyzerá kvalitný mám ich asi mesiac zatiaľ zatiaľ som veľmi spokojný.
Mám aj túto bundu https: vcelku spokojnosť trochu ma štve suchý zips umiestnený zo spodnej strany rukáva, ale dá sa naň zvyknúť. Na kapucni sú trocha mizerne prešité švy na dvoch miestach, ale len chybička krásy. Zdá sa mi zbytočne veľa miesta okolo krku, ale dá sa pritiahnúť gumičkou. Ľahký dážď v pohode DWR funguje. Veľkosti sú úplne mimo treba kupovať o jednu až dve menšie...


At to beru z ktere strany chci, vubec nechapu - co je u tebe tedy spokojenost a co velka spokojenost...?
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: RVRC / RevolutionRace

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 20, 2022 13:39

kolega podle tabulky ty kalhoty zvazoval mezi M a L mel strach ze mu buodu tesny a nakonec mu L jsou volnejsi v pase ale na zbytek sedi dobre (je docela hubenour) a je rad ze sel do tech L.

jinak rikal ze je standartni Mkar takze tak mimo se mi to nezdalo
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: RVRC / RevolutionRace

Příspěvekod Tecumseh » pát říj 21, 2022 17:58

Quido píše:At to beru z ktere strany chci, vubec nechapu - co je u tebe tedy spokojenost a co velka spokojenost...?

Čo je nejasné s nohavicami po tom čo som vypáral tú gumu som veľmi spokojný, s bundou som v celku spokojný aj keď má nejaké muchy :mrgreen:
Čo sa týka tej veľkosti zvyknem nosiť L-ko prípadne M-ko tu si vystačím s S-kom :-k
Naposledy upravil mike dne pát říj 21, 2022 23:59, celkově upraveno 1
Důvod: zbytecna vnorena kompletni vlastni (!) citace
Tecumseh
nováček
nováček
 
Příspěvky: 185
Registrován: stř kvě 12, 2010 10:54


Zpět na Oblečení