Kalhoty pro tlustocha?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kalhoty pro tlustocha?

Příspěvekod musashi » čtv zář 23, 2021 12:33

Ahoj,

nemate nekdo tip na kalhoty pro cloveka se "svalnatymi" stehny, kde nebude kazdy pulrok rozedreny a prosoupany rozkrok?
Mam rad lehke, elasticke a prodysne materialy, ale bohuzel vzdycky skoncim u toho, ze drive ci pozdeji se mi kalhoty prosoupou v rozkroku. Dost me to stve, pze jsem clovek, ktereho nebavi nakupovat nove veci a shanet nove hadry je pro me utrpeni.
Zkousel jsem kalhoty ruznych cenovych kategorii, ale vysledek je vicemene vzdy stejny.
Premyslel jsem ted na tim, ze bych zkusil nejake odolnejsi materialy (konkretne chci zkusit Fjalraven), ale trosku se zdraham vysolit za ne takovou raketu, abych pak zjistil, ze je to to same v blede modrem.
Nemel jste nekdo podobny problem a nenasel pripadne reseni?
Diky za kazdou radu ci doporuceni!
musashi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 147
Registrován: pon srp 29, 2011 12:21

Re: Kalhoty pro tlustocha?

Příspěvekod apuka » čtv zář 23, 2021 13:52

musashi píše:kde nebude kazdy pulrok rozedreny a prosoupany rozkrok
V tomto pripade vidim dve moznosti pokusu o reseni.
a) zmenit zpusob chuze tak, aby se v rozkroku nohavice o sebe nedreli (nebo ne tak moc) - ale to nemusi byt vubec jednoduche a otazne je, jestli to u Tebe vubec jde (neznam Te, tudiz to nedokazu vubec hodnotit)
b) zkusit zmenu spodniho pradla, ktere k tomu taky muze prispet jak "strihem", tak i materialem.

Kdyz ale budes pri kazdem kroku trit latku o latku, tak se Ti casem kazdy material prosoupne. Jen si spocitej, ze kolik kroku v nich ujdes, tolik krat se ti to dre. Delsi vydrz muze mit jen silnejsi material, ale jednak Ty bys asi chtel "lehke, elasticke a prodysne" kalhoty a jednak silnejsi material znamena jeste vetsi treni.
Nebude to ani o slozeni materialu - prosoupne se Ti PES i PAD i bavlna. Mozna kdybys tam mel kevlarovy matros - ale to bys zase asi nezaplatil.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34


Zpět na Oblečení