Skautský kroj/košile

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Skautský kroj/košile

Příspěvekod krsja » stř čer 13, 2018 18:08

Lidi, neleží někomu doma zelenohnědá košile na čas 11leteho kluka, popř. celý kroj? Šly by velikosti 146-158. Neb ztrácí a ztrácí, matce se nervy kácí...pomozte!Díky!Janča
krsja
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 13, 2018 17:10

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod Hafi » stř čer 13, 2018 18:24

afaik kroj není zelenohnědý, ne? teda aspoň bych to tak nenazval.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8427
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod krsja » stř čer 13, 2018 21:00

Ach jo, podobná diskuze o barvě už proběhla v rámci jiné diskuze ](*,) , zkrátka jde o košili, kterou nosí pozemní/pěší skauti...snad je pochopitelné, oč jde. #-o
krsja
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 13, 2018 17:10

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod Hafi » stř čer 13, 2018 21:39

no...nemínil jsem řešit definici barev, to nemá smysl....ale vím, že je v Česku několik skautských organizací. A ta největší (Junák - český skaut) nemá krojovou košili rozhodně nijak zelenou. Tedy jsem předpokládal, že chceš kroj jiné skautské organizace, k čemuž by bodla trocha specifikace.
Krojovou košili mám a klidně bych ji daroval, ale to bys musela škvrně asi drobet vykrmit, protože to je hádám nějaký pánský XL či nějaký ekvivalent.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8427
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod krsja » úte čer 19, 2018 13:36

Jo, jo, chutná mu, tak za 4-5 let se ozvu 8-[ ...
Nicméně kdyby měl někdo menší velikost, tak by mě moc pomohl, neboť vybavit 3 kousky novou skautskou výbavou je ekonomicky náročné a hlavně naprosto neefektivní, neboť je to investice značně(vzhledem k ničení a ztrácení) pomíjivá. Díky. J.
krsja
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 13, 2018 17:10

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod ketrin » úte čer 19, 2018 20:51

Myslím, že 2-3 košile po syncích tu někde jsou. Nebudou úplně bezvadné - nějaký chybějící knoflíky a tak - ale na tábor by stačily. Pokud máš ještě zájem, podívám se a zítra dám vědět.
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod krsja » úte čer 19, 2018 21:42

Heli, fakt bych byla vděčná! U nás to oblečení jen hoří. Určitě zaplatím případné poštovné a ev. i nějakou rozumnou částku za košile. Pokud se ti podaří dohledat, domluvíme se :D . Každopádně díííííííííííííííík za snahu!!!Janča
krsja
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 13, 2018 17:10

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod ketrin » stř čer 20, 2018 18:59

Pošli mi do sz adresu, já pošlu košile. Neslibuju že zítra, to asi nestihnu, ale v pátek by to mohlo klapnout.
Nechci za ně nic, jsou onošené a skauti se musí podporovat :wink: našim klukům myslím skauting dal do života hodně *
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod krsja » čtv čer 21, 2018 16:47

Jejda, tak fak obrovské díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :partyman:
Adresa k nám je: <presunuto do SZ, mike>
Přeji ti, aby tvůj dobrý skutek byl "potrestán" nějakým ještě větším na tvůj účet \:D/ !
Janča
krsja
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 13, 2018 17:10

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod mike » čtv čer 21, 2018 17:15

Adresu jsem ketrin poslal pres SZ (mas kopii). Neprijde mi jako dobry napad, aby tu visela takhle verejne. Internet muze byt nebezpecny ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49405
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod krsja » čtv čer 21, 2018 21:16

Díky, napadlo mě to, ale jsem tu naprostý nováček a tudíž trotl...neměla jsem čas před zahnáním :t:t zvěře na kutě zzzz řešit, jak poslat zprávu inteligentněji a Helča píše, že by to chtěl ev. zítra poslat. Takže ještě jednou díky =D> a dobrou noc!!!
krsja
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 13, 2018 17:10

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod ketrin » stř čer 27, 2018 8:10

Tak balíček odeslán (včera), 4 košile - 1 menší, 3 větší, snad se aspoň něco bude skautíkům hodit. :)
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod krsja » čtv čer 28, 2018 7:02

Heli, opravdu jste mě dojala k slzám, děkuji ještě jednou za nezištnou pomoc!!! Kéž by takových lidí bylo více!!! Až zase potkám nějakého vydřiducha či zlatokopa, určitě si vzpomenu na Vás, abych neztratila důvěru v to, že jsou i lidé úplně jiní.
Vzhledem k přítomnosti tří skautů v rodině košile určitě najdou uplatnění. Přeji Vám a vaší rodině zdraví, jen a jen samé dobra a radost ze života! A taky krásné léto :lol:
Jana
krsja
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 13, 2018 17:10

Re: Skautský kroj/košile

Příspěvekod ketrin » čtv čer 28, 2018 12:54

tolik chvály si fakt nezasloužím-to by byl smutnej svět, kdyby si ani skauti nepomáhali!
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko


Zpět na Oblečení