Anketa značek

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Anketa značek

Příspěvekod Vojtechk » sob kvě 12, 2018 20:20

Dobrý den
Chybí mi zde místo, kde by člověk mohl jednoduše najít hodnocení jednotlivých značek...
Bylo by super, kdyste pomohli na tomto fóru pomohli udělat přehlednou anketu značek.
Moje představa je taková, že byste přidali značky co znáte a k nim přidali bodové ohodnocení.
Hodnocení by se skládalo: z cennové dostupnosti (100- supr kauf), kvality a pohodlnosti. Maximální počet bodů je 100.
Například:
Prima 70/100/80
- syntetické spacáky mají nereálně značené teploty
+ zzzz
Budu rád když se zapojí co nejvíce lidí.
Díky
Naposledy upravil Vojtechk dne sob kvě 12, 2018 21:00, celkově upraveno 1
Vojtechk
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 12, 2018 19:54

Re: Anketa značek

Příspěvekod Mawenzi » sob kvě 12, 2018 20:33

a cenova dostupnost to je jako 100 ze je to fakt levny a dostupny a 0 ze drahy a nedostupny?
jinak prima nedela jen spacaky, dela myslim i batohy a taky problem s udavanym komfortem je spis u syntetiky, nez u peri, takze je to takovy... nedotazeny...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Anketa značek

Příspěvekod Vojtechk » sob kvě 12, 2018 20:56

Dobře upravím to....
Jinak bych byl rád, kdyby od teď každý přidával pouze své hodnocení. Pak vzniká akorát nepřehledná změť informací. Díky
Vojtechk
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 12, 2018 19:54

Re: Anketa značek

Příspěvekod mitau » sob kvě 12, 2018 22:19

=D> Moc nepremyslejte nad tim, jestli ta data budou davat smysl, hlavne ze nejaka budou. Takovy zpusob neni vubec spravny a urcite s nim na OF nepochodis :D

Vsechny ty veliciny jsou tak nahodne, ze kazdy to pojme zcela jinak. Jednak v prumeru (ma byt prumer 50 a nebo jsem moderni optimista a min nez 70% nicemu nedam, i kdyby to vubec nefungovalo?) a pak kazdy ma zcela jina meritka. Jak z hlediska ceny, tak z hlediska kvality. Z toho plyne, ze relevantni je asi srovnani akorat v hodnoceni jednoho uzivatele vice znacek, kdyz nekdo ohodnoti treba jednu znacku, nic se z toho nedozvis. Zrovna na tvem prikladu s Primou je to krasne videt. Pro tebe je Prima trochu draha, ale ma 100% kvalitu. Pro jine je Prima budget variantou, takze vyhodnost bude vysoka, ale kvalita horsi. Z takovych dat fakt nic nevykoukas. Resp. pri velkem mnozstvi dat by to byl zajimavy informaticky/statisticky problem. Jak delat takovou analyzu spravne by me docela zajimalo :D

Rad bych konstruktivne prispel nejakym hodnocenim, ale fakt nemam pocit, ze clovek muze posoudit znacku tremi cisly - zvlast u tech velkych. Vem si takovy Salomon, ktery dela od obchodakovych suntu po nadherne predrazene veci ze S-lab kolekce. To zkratka nejde.

PS: Vitej na OF a nenech se zastrasit negativnimi reakcemi jako je ta moje. Ted uz vazne jen ta hodnoceni 8)
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56


Zpět na Oblečení