TNF fake

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

TNF fake

Příspěvekod vass » sob bře 3, 2018 19:50

Ahojte, zjistil jsem, ze North Face je urcite nejvice padelavana znacka. Nevite jak poznat z obrazku nebo loga jestli se jedna o fejk. Uz jsem asi jednu padelanou koupil a ted chci jednu perovku taky summit series, ale nevim si rady jak to rozpoznat a znova se nenapalit. Navic i originaly (v hudaci) maji made in china. Toz babo rad, hmm.
vass
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř lis 9, 2011 13:10

Re: TNF fake

Příspěvekod mike » sob bře 3, 2018 21:14

Co takhle kupovat originaly v Hudaci nebo primo TNF shopu? Krome toho, kdyz to bude fake k nerozeznani od originalu, tak ti to muze byt jedno, ne? :twisted:

Cinska "kvalita" to samozrejme je vsechno, kde jsou ty doby, kdy to byla solidni znacka. Ja uz tedy TNF koupim jen kdyz neni jina moznost.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49409
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: TNF fake

Příspěvekod fps » ned bře 4, 2018 15:50

nedělá TNF tu svojí kvalitní Summit Series ? to ostatní je od TNF brak
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: TNF fake

Příspěvekod Kiszoun » ned bře 4, 2018 23:05

Moje 5 let stará Point Five, jakožto tehdy nejvyšší bunda od TNF ve své době je Made in Bangladesh :D
Mám taky jednu fake TNF co my strýc dovezl z Nepálu a je to jasné na první pohled už podle nekvalitního loga a divných přechodů mezi našitými písmeny a křivého centrálního zipu... no a na druhý pohled podle toho, že jsem se v tom potil jak vrata od chlíva ačkoliv se to honosilo papírkama a nášivkama Gore-tex XCR :D ale za 800 kč jsem nečekal ani nic jiného a jako lepší pláštěnka to 2 roky sloužilo dobře a doteď drží pohromadě, ale z výše uvedeného důvodu je nepoužitelní nikde jinde než ve městě když se kolébáte z tramvaje do práce atd + už je hnusná, tak jen visí ve skříni, protože nerad vyhazuju věci a může se to hodit třeba na robotu na chatě atd :D
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31

Re: TNF fake

Příspěvekod apuka » pon bře 5, 2018 7:56

Hlavne nedoporucuji nakupovat na aukru. Tam se casto prodavaji nove s visackama (vetsinou cinskyma :wink:) za slusne ceny (kdyby byly originaly), ale vetsinou je to fake. Coz vetsinou netusi ani prodavajicic :-).
Taky si myslim, ze kdyz neco od nich chci, tak Hudy, RockPoint, vlastni shop nebo eshop TNF. Casto maji docela velke slevy a (kupodivu) se ty lepsi veci daji sehnat za slusni peniz primo u nich.

Dalsi moznosti je navstivit nejaky jejich znackovy outlet. U nas toho asi tak moc neni a kde je, maji dost omezene velikosti a sortiment, ale za hranicemi (A a hlavne D) je jich dost.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16577
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: TNF fake

Příspěvekod Quido » pon bře 5, 2018 13:57

neni to zase tak zle, halt se smirme, ze je to dnes mainstreamova zancka, proto taky budou k videni i ty fejky...
:roll:
ale jako neda se rict, ze by jejich veci nebyli funkcni;
co doporucuji, tak TNF nema cenu kupovat za "normalni" ceny (jsou dost prepalene), ale jen v akcich nebo ve vyprodeji - dost casto jdou na 40-50% původní ceny...

A predevsim od nich, az na par vyjimek, nekupvat boty !
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: TNF fake

Příspěvekod Kiszoun » úte bře 6, 2018 12:01

S těma botama souhlasím... Udělal jsem tu chybu, že jsem neposlechl zdejší varování a koupil od nich (ve slevě 50%) zimní botasky s primaloftem... Pěkné botky do města s primaloftem a nějakou jejich membránou HydroSeal... Po měsíci se mi začala odlepovat podrážka od levé boty a po druhém měsíci mi začala nehumánně vrzat pata u pravé boty + membrána protekla jakby tam ani nebyla...
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31


Zpět na Oblečení