Zkušenosti se Zajo?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Zkušenosti se Zajo?

Příspěvekod Wilda » pon bře 30, 2020 17:51

Nazdar, vim ze se to tady uz kdysi resilo, ale uz to bylo myslim docela davno.

Zajimaly by me aktualni zkusenosti se znackou Zajo. Maji docela peknou kolekci a papirove dobre materialy atd. Otazka je strih a kvalita siti a mozna par dalsich veci co me nenapadly.

Ma tady nekdo vetsi zkusenost s touto znackou?
Wilda
nováček
nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon srp 11, 2008 21:17

Re: Zkušenosti se Zajo?

Příspěvekod Mawenzi » pon bře 30, 2020 18:02

ja mam zajo rada, protoze maji celkem dlouhy strihy, kvalita siti mi prijde OK, ale treba co mam bundu peri s umelinou a s pertexem tak mi prijde hodne malo prodysna. Jinak mam od nich hlavne mikiny a tilko, to uz ma asi 6 let a furt jeste celkem nejak drzi merino s umelinou, bundu sem mela SS (neprofuk) ta byla taky skvela, nez sem z ni vyrostla...

me osobne treba cz znacky velikostma vubec nesedi (moc kratky anebo moc siroky a porad moc kratky) ale zajo sedi dobre, na sirku co potrebuju ma i fajn delku. Kalhoty zadny nemam a ponozky nejaky merino s cordurou sou taky fajn.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Zkušenosti se Zajo?

Příspěvekod mitau » pon bře 30, 2020 19:27

Mam nekolik let Polartecovou mikinu a jsem naprosto spokojen. Trika z Polartec Power Dry dobre, ale vyrostl jsem z nich, takze zas tak moc vyuziti nevidela. Nedavno koupene triko ze 100% merina strihem uplne nejlepsi, ale na zadech se rychle vytvorila dirka. To beru ale spis jako vlastnost tenkeho merina nez chybu vyrobce, ale nevim - nemam zkusenost s jinymi vyrobci. Ted uz delaji trika s par procenty umeliny prave kvuli vetsi mechanicke odolnosti.

Obecne mi prijde strih na hubenejsi lidi uplne super (Zajo triko krasne sedi zatimco Rab kvuli strihu nenosim). Materialy taky hodne dobre, siti bohuzel v Cine, ale dosahuji tak dobre ceny. Zamereni je dost na prakticnost, bohuzel neholduji uplen nejakym UL vyrobkum (coz je skoda, protoze materialove by na to meli). Vlastne kdyby nemely pitomy marketing, kde se tvari, v jak obrovske sleve vsechno je, tak bych je doporucoval jako jednu z dobrych znacek. Z hlediska pomeru cena/kvalita jsou na tom ale i tak dobre.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Zkušenosti se Zajo?

Příspěvekod pavproch » úte bře 31, 2020 7:28

Mám už několik let letní kalhoty (nestreč PaD) s odpínacíma nohávama a jsem naprosto spokojen.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Zkušenosti se Zajo?

Příspěvekod Dank » úte bře 31, 2020 17:49

Mám mikinu Raven Pull a zatím maximální spokojenost, kvalita mi příjde stejná jako např. Direct Alpine.
Dank
nováček
nováček
 
Příspěvky: 147
Registrován: pát črc 17, 2009 18:30
Bydliště: Bruntál

Zkušenosti se Zajo?

Příspěvekod zonn » úte bře 31, 2020 19:52

Mam trika s kratkym i dlouhym, merino mikinu, se vsim jsem spokojenej. Od letosni zimy mam bundu s primaloft a ta se zatim jevi taky dobre. Kvalita zpracovani OK, nemusis se bat.
zonn
účastník
účastník
 
Příspěvky: 955
Registrován: pát lis 11, 2005 8:16

Re: Zkušenosti se Zajo?

Příspěvekod Wilda » pát dub 3, 2020 14:57

Super, diky lidi :-) starsi zkusenosti prave strasily s nekvalitou siti ale asi uz to vychytali :-)
Wilda
nováček
nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon srp 11, 2008 21:17

Re: Zkušenosti se Zajo?

Příspěvekod Etheric » pát dub 3, 2020 15:30

Co mám od nich primaloftku, už 5x vypranou, všechno drží. Vůbec ju nešetřím, naopak. Kvalita zpracování je na 100%. Prodyšnost a míru izolace se svou atypickou termoregulací posoudit nedokážu.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53


Zpět na Oblečení