zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » čtv led 4, 2018 10:12

jenom doplňuji - reklamaci uznali
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod Touareg » čtv led 4, 2018 10:40

Gratuluju. Mel jsem u Hanibalu podobne neprijemny prekvapeni, kdyz jsem jim prinesl trailovy boty roztrhany po necelych 300km a slecna me arogantne odpalkovala s tim, ze nejsou umyty, tak to neprijmou. Ty boty jsem vecer predtim vydrbal jak to slo, ale po 300km uz nemuzou vypadat jako novy. Tak jsem ji poprosil o kybl s vodou a kartac a vydrbal jsem je pred ni jeste jednou, pak to vzala. Reklamace uznana.

Prekvapeni proto, ze Hanibal se vzdycky prezentoval poctivym a pratelskym pristupem a kdesi cosi a nakonec se chovali stejne jak prodavaci z prumernyho ceskyho kramu.
'The traveler was active; he went strenuously in search of people, of adventure, of experience. The tourist is passive; he expects interesting things to happen to him. He goes 'sight-seeing.'

Daniel J. Boorstin
Touareg
nováček
nováček
 
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 21, 2013 8:19

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » čtv led 4, 2018 11:41

touareg
Prekvapeni proto, ze Hanibal se vzdycky prezentoval poctivym a pratelskym pristupem a kdesi cosi a nakonec se chovali stejne jak prodavaci z prumernyho ceskyho kramu.



No ono to nebylo jen tak, nechat to na Hanibalu, tak nevím. Ale protože mě vady bund po tak krátkém nošení fakt dost zaskočili, obracela jsem se s prosbou o zkušenosti i na jiné české výrobce a poté jsem mluvila s někým přímo od High pointu, kdo tu reklamaci vyřizoval a musím říct, že před jejich přístupem opravdu smekám a díky nim vše dopadlo, jak dopadlo. Být to na brněnské pobočce Hanibala, tak máme určitě smůlu. Bohužel jejich chování nás přesvědčilo (i při vyzvedávání peněz za reklamaci) o tom, že tenhle obchod už nikdy nenavštívíme. Ta zkušenost je pro mě velmi zarážející, protože jsme nejspíš jediní, kdo s nimi tu negaitvní zkušenost má (alespoň dle různých recenzí).

Nicméně výrobce - High point se zachoval velmi solidně, příjemně a proklientsky.
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod mike » čtv led 4, 2018 17:50

luvycie píše:Být to na brněnské pobočce Hanibala, tak máme určitě smůlu. Bohužel jejich chování nás přesvědčilo (i při vyzvedávání peněz za reklamaci) o tom, že tenhle obchod už nikdy nenavštívíme. Ta zkušenost je pro mě velmi zarážející, protože jsme nejspíš jediní, kdo s nimi tu negaitvní zkušenost má (alespoň dle různých recenzí).

Nechces se o tom chovani trochu rozepsat ve vlakne Blacklist? Presne na tohle je. Aby si i dalsi nemysleli, ze jsou jedini. Urcite nejste. Sam jsem mel pred lety trochu neprijemnou zkusenost s Hanibalem, tentokrat prazskym; nekde jsem to tu psal.

luvycie píše:Nicméně výrobce - High point se zachoval velmi solidně, příjemně a proklientsky.

O tom se zas muzes rozepsat ve vlakne Whitelist ;-) Na druhou stranu, rekl bych, ze se spis zachovali normalne jak maji. Jelikoz slo vadu uplne novych bund a reklamace byla jasna, tak byl zakon na vasi strane a v podstate nebylo co resit. Tim vic zarazi pristup Hanibalu.

Procetl jsem si znovu cele vlakno, jelikoz uz jsem si to nepamatoval a rekl bych, ze by se dalo pouzit jako priklad maleho sebevedomi ceskeho spotrebitele ;-) Na zapade a zvlast v USA by o reklamaci nemeli zadne pochybosti a automaticky by ocekavali vraceni penez. A prodejce s hanibalim pristupem by tvrde narazil. Jenze to je prave pricina a nasledek, kdyby se cesti zakaznici chovali sebevedome a trvali na svych pravech ze zakona, tak si prodejce neco takoveho nedovoli.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » pát led 5, 2018 12:14

mike
Jelikoz slo vadu uplne novych bund a reklamace byla jasna, tak byl zakon na vasi strane a v podstate nebylo co resit


To jsem si taky myslela, do té doby, než jsem mluvila s majitelem Tilaku, vadu mu popsala, všechny podrobnosti kolem, poslala mu fotky (zajímalo mě totiž, jestli by se toto u jejich bund taky mohlo stát) a ten mi slušně a odborně vysvětlil, že stát se to u jeho bundy (a stává se to prý, můžou za to batohy, které mají nějaký tvrdší prvek v sobě, např. hrubší tkaninu, drsnější plastovou sponu), tak nám reklamaci v žádném případě neuzná...proto to napětí:(
A děkuji za tipy, ráda se o zkušenosti podělím:-)
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod mike » pát led 5, 2018 18:10

Ano, batohem to byt zpusobeno muze, ale zakon je na tve strane v tom smyslu, ze do 6 mesicu od koupe musi oni prokazat, ze to zpusobil tvuj nevhodny batoh a ne naopak. Tady by asi museli ukazat, co konkretne na tvem natohu to zpusobilo a pak by ses pro zmenu mohla hojit na vyrobci batohu, protoze ti zpusobil skodu :)

Postoj majitele Tilaku bych ovsem nebral moc vazne, oni maji k reklamacim taky celkem sverazny pristup, ktery se projevuje hlavne u bot od Meindlu, ktery tady zastupuji.

Diky za posty v Blacklistu a Whitelistu, tak nejak jsem to myslel :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod luvycie » sob led 6, 2018 18:32

To jo, batohem může, taky jsem posílala fotky batohu z různých stran a blízkosti, po batozích jsem se plazila div že ne s lupou, výrobci jsem řekla tipy batohů a už se připravovala, že tam s nimi pojedu. Na jednu stranu dokážu pochopit, že batohy (různé) můžou něco takového udělat, na druhou stranu, ty batohy mám ozkoušený na dost pochodech od 50 - 100 km na no name bundách pofidérné kvality, u bund za cca sedm tisíc s popisem, že jsou vhodné do obtížných podmínek, vhodné na vysokohorskou turistiku už očekávám víc a ne že se ukáže vada hned při první testovací "procházce", ale tak to už je na diskuzi asi jinde:-)
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod mike » ned led 7, 2018 0:50

luvycie píše:na druhou stranu, ty batohy mám ozkoušený na dost pochodech od 50 - 100 km na no name bundách pofidérné kvality...

Takhle jsem to pochopil a proto jsem psal, ze nebylo celkem co resit. A jeste jednou zduraznim: i kdyby opravdu byly batohy spatne a bundy poskodily, tak musi prodejce/vyrobce dokazat, ze to tak bylo a ne ty, ze to tak nebylo. Do 6 mesicu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: zkušenost s bundou Hight point (Protector a Explosion)

Příspěvekod majnos » úte črc 2, 2019 17:38

Jo s reklamaci protectoru jsem taky nepochodil. Bunda žmolkati poměrně hodně zatím neprotekla, ale hodně saje a to mi vadilo. Majitel highpointu mi řekl že když neprotekla tak to není na reklamaci odřeniny jsem ani nezkoušel reklamovat. Hold tahle značka u mě skončila přeju jí hodně štěstí. Asi se obejdu bez kvalitní drahé české značky.
majnos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 2, 2019 17:30

Předchozí

Zpět na Oblečení