Dámské termoprádlo pro postavu 185cm a více

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Dámské termoprádlo pro postavu 185cm a více

Příspěvekod Iveta15M » stř srp 30, 2017 20:01

Hezký večer,
chtěla jsem požádat o nějaký tip na dámské termoprádlo - dlouhé kalhoty a triko s dlouhým rukávem pro štíhlou dlouhánku. Mám 185 cm a v pase kolem 75cm. Potřebuju to jako první vrstvu na rychlejší chůzi v zimě. Věděli byste o něčem?

Moc děkuji, když mi pomůžete. ;-)
Iveta15M
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 30, 2017 19:46

Re: Dámské termoprádlo pro postavu 185cm a více

Příspěvekod Mawenzi » čtv srp 31, 2017 5:39

lasting.cz co vim by mel sit i na prani modifikaci kolekce, pokud jde o merino, mrkla bych na fler.cz mdo sije z merina a nechala si uzit na miru. ja si z fleru sit nechavam protoze su mala a siroka a crna proti beznym vecem je srovnatelna, pokud se nejedna zrovnq o nejakou akci nebo vyhodny doprodej...

jinak v bezny kolekci cekam, ze budes mit problemy u vseho s delkou, nebo sirkou, ze...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Dámské termoprádlo pro postavu 185cm a více

Příspěvekod Quido » čtv srp 31, 2017 9:06

HUDY - značka Devolt dělá i velké dámské velikosti...
kukni
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Dámské termoprádlo pro postavu 185cm a více

Příspěvekod aksam » čtv srp 31, 2017 9:54

Zase takový problém sehnat v konfekci prádlo nebude, musíš se rozhodnout jestli vezmeš vlnu(merino) nebo syntetiku. Ze zkušenosti, co nakupuji na skoro stejné míry ženy jsou fajn Smartwool, mají bezva dlouhé rukávy i nohavice. Jinak se vyprav do obchodu a vyzkoušej u žen stejně vede systém, musí se mi líbit :)
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1240
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Dámské termoprádlo pro postavu 185cm a více

Příspěvekod Iveta15M » čtv srp 31, 2017 21:10

Mawenzi píše:jinak v bezny kolekci cekam, ze budes mit problemy u vseho s delkou, nebo sirkou, ze...


Díky za tip :-) Určitě se mrknu :-)
Už od svých patnácti reším délku kalhot a rukávů, co je dostatečně dlouhé, do to se vejdu dvakrát. A co je mi šířkou akorát je krátké... U běžného oblečení jsem to vyřešila sukněmi a tričky z domácího šití. Ale tohle mi přijde trochu o úrovně výš, než aby si to někdo od nás troufl spíchnout :-D
Iveta15M
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 30, 2017 19:46

Re: Dámské termoprádlo pro postavu 185cm a více

Příspěvekod Iveta15M » čtv srp 31, 2017 21:13

aksam píše:Zase takový problém sehnat v konfekci prádlo nebude, musíš se rozhodnout jestli vezmeš vlnu(merino) nebo syntetiku. Ze zkušenosti, co nakupuji na skoro stejné míry ženy jsou fajn Smartwool, mají bezva dlouhé rukávy i nohavice. Jinak se vyprav do obchodu a vyzkoušej u žen stejně vede systém, musí se mi líbit :)

Díky :-)

V oblečení u mě zase vede systém musí mi to sedět :-D. A pak se přihlásí kvalita zpracování a materiál :-D
Iveta15M
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 30, 2017 19:46

Re: Dámské termoprádlo pro postavu 185cm a více

Příspěvekod Iveta15M » čtv srp 31, 2017 21:15

Quido píše:HUDY - značka Devolt dělá i velké dámské velikosti...
kukni


Díky :-) kouknu
Iveta15M
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 30, 2017 19:46

Re: Dámské termoprádlo pro postavu 185cm a více

Příspěvekod mitau » čtv srp 31, 2017 22:31

Na hubené pánské termoprádlo fungoval dříve skvěle Craft Pro Zero. Teď je ta řada přejmenovaná na Craft Active a mám pocit, že bohužel maličko rozšířili střihy, ale nejsem si jistý. Každopádně je to fajn pružná syntetika a jak je to pružné, tak aby to bylo přiléhavé, tak to dělali dost úzké.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56


Zpět na Oblečení