Kaťata PINGUIN Alpin L

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kaťata PINGUIN Alpin L

Příspěvekod Seler » čtv úno 17, 2005 15:47

Pls info jak so na tom s nepromokavosti chtěl bych je na prkno a lyže+ zimní přechody. Nevim jestli tyhle nebo nějaký jiný s goráčem. Zas mě, ale láká ta cena rozdíl cca 3000,-
Seler
 

Re: Kaťata PINGUIN Alpin L

Příspěvekod Lipon » pát úno 18, 2005 14:12

Seler píše:Pls info jak so na tom s nepromokavosti chtěl bych je na prkno a lyže+ zimní přechody. Nevim jestli tyhle nebo nějaký jiný s goráčem. Zas mě, ale láká ta cena rozdíl cca 3000,-

dobře, no na lyze bych ti je moc nedoporucoval, ne z toho duvodu ze by nefungovaly, nesedely apod. ale proto, ze staci lepsi "tlama" a snadno si ty kalhoty rozriznes hranou u kotniku, i kdyz jsou tam vyztuzene (kamaradovi se to stalo loni)
pri vyssi zatezi stacit rozepnout zipy a nohavice zalepit jen an suche zipy, dycha to ale neni pruvan, na kopci staci zapnout zipy
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Kalhoty pinguin

Příspěvekod camillo » stř kvě 18, 2005 17:22

Mam s nima vcelku dobre zkusenosti i pri pouziti na lyze. Navic sem na horach koukal, ze je pouziva dost lidi. Pokud jde o to protrzeni, to se muze stat u jakychkoliv kalhot...
camillo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř lis 24, 2004 21:19

Příspěvekod Pavlína, Ostrava » čtv kvě 19, 2005 10:06

Ahoj, mám Pinquin Alpine S, naprostá spokojenost. Půl dne chůze v dešti - nepromokly, navíc perfektně sedí. S lyžema zkušenost nemám.
Pavlína, Ostrava
 

Re: Kalhoty pinguin

Příspěvekod Lipon » čtv kvě 19, 2005 12:09

camillo píše:Mam s nima vcelku dobre zkusenosti i pri pouziti na lyze. Navic sem na horach koukal, ze je pouziva dost lidi. Pokud jde o to protrzeni, to se muze stat u jakychkoliv kalhot...

to mas urcite pravdu, ze se to muze stat u jakychkoliv kalhot, ale o to vic to zamrzi u membranovych kalhot, ktery doma nezasijes tak, aby nepoustely vodu :-(

co do funkcnosti nemam jakychkoliv vyhrad, ale zas nejsou za 1500 aby mi bylo jedno ze je znicim ...
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod puschpull » pon pro 19, 2005 11:11

Zdar vespolek !
:-)
Také jsem si koupil Pinguin Alpine S.
Zatím velká spokojenost. Ještě uvažuji o bundě Parker, ale až bude zase přebývat pár penízků.
Uživatelský avatar
puschpull
nováček
nováček
 
Příspěvky: 94
Registrován: pon pro 19, 2005 9:41
Bydliště: Most


Zpět na Oblečení