High point bundy

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: High point bundy

Příspěvekod cvancara » ned led 13, 2013 13:17

tak to se tesim na reference, zrovna ji mam v kosiku u hanibala :]
Naposledy upravil mike dne pon led 14, 2013 17:24, celkově upraveno 1
Důvod: zbytecna citace celeho predchoziho prispevku
cvancara
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 13, 2013 13:14

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » pát čer 6, 2014 21:16

High Point už nikdy viac. Táto firma ma veľmi sklamala tým, aké krátke rukávy šije na svoje bundy. Normálne to nechápem, že na športovú odev, kde je predpoklad nejakého pohybu a máchania rukami, zohýbania, prehýbania trupu a podobne, dáva takéto krátke kýpty. Som 65 kg suchár a 177cm vysoký, síce mám dosť dlhé ruky a širšie plecia, ale aj tak si vždy kupujem veľkosť M, ale kvôli tomu, aby som mal dlhšie rukávy, by som si musel kúpiť bundu od HP veľkosť L, ktorá zase bude na mne plandať ako na strašiakovi v poli. Počul som, že Vermont Jacket má vhodné rukávy aj pre ľudí s dlhšími rukami.

Takže mal som od HP nasledovné veci, niektoré tu aj predávam:

1. Softshellka Infinite 2011 - Rukávy celkom ok, ale mohli byť aj dlhšie o 3cm.

2. Windstoperka Magic Rock 2011 - Tu mi sadla dĺžka rukávou snáď najviac zo všetkých HP búnd.

3. Flísový bluzón (už neviem presný názov) - Celkom dobrá flísovka, ale zase krátke rukávy a veľmi priškrtené manžety. Veľmi idiotsky riešená výstuha rúk a pliec, ktorá má za následok, že flísový materiál stráca svoju najlepšiu vlastnosť a to elasticitu a voľnosť a ešte viac vyťahuje rukávy hahaha.

4. Nepremokavá bunda Sky Rider Pro - Najväčšie sklamanie. Hodne krátke rukávy na mňa. Ak má Magic Rock 2011 dlhšie rukávy než SRP, pod ktorú sa dáva aj flísovka + náteľník, ktoré skrátia rukávy ešte viac, tak návrhár musel byť riadne pako. Proste na prémiovú a pomaly najdrahšiu bundu (vyšla ma na 265 euro), čo v tej dobe mali, dajú takéto krátke rukávy? To mi hlava nebere. Športová bunda na lyžovanie, bežky, kde sa mácha rukami... - amatéri.
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod mike » pát čer 6, 2014 21:30

Kdyz se kouknes na velikostni tabulku HighPointu, tak bys pri sve vysce mel mit L. Jestli to na tobe planda, tak proto, ze jsi vychrtly, za to HighPoint nemuze ;-) Ja mam treba jen o 3 cm vic (180) a vetsinou kupuju velikost XL. Tady bych narazil, jelikoz podle vysky bych mel mit L, ale obvod hrudniku 100-106 by se mi hodil tak leda na sveraci kazajku, mam asi 110.

Musis holt kupovat od firem, ktere sijou na tvou postavu. Na mne skoro vsichni, na tebe treba Tilak, ti se specializuji na hubene orangutany s dlouhyma koncetinama :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: High point bundy

Příspěvekod jedik » pát čer 6, 2014 23:02

Čoveče, zybak, to se fakt rozčiluješ jen kvůli to, že holt HP střih není na tvou postavu? Tak to je solidní :mrgreen:

PS: Mám od HP bundu i flísku a obě mi sedí perfektně a.... a zbytek ostatně mike :twisted:
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » pát čer 6, 2014 23:37

No jasné, že ma to serie :nasranost: , lebo inak by mi to sedelo parádne. Mali by robiť dlhšie ruky a tečka. Zaujímavé, že Magic Rock windstoperka ich má parádne a naopak Sky Rider Pro, kde sa predpokladá aj 2. vrstva ako Polartec 200 bluzón, tak ich má o niekoľko cm kratšie. To čo má byť? Babráci arm3 hahaha. Aj keby som si kúpil L, tak ja potrebujem ruky okolo 80cm, čiže zase prd, kedže pri L sú rukávy dlhé podľa tabuľky 78cm (aj to neviem ako v skutočnosti). Je to športové oblečenie s predpokladom, že sa budem hýbať, tak by tam mali dávať určitú rezervu. Načo je potom ten sťahovací suchý zips? Počul som, že sa hodne ľudia sťažujú u HP na krátke rukávy, takže nie som iba sám. Jasné, že by som si mohol kúpiť aj L, ale už by to bolo zbytočne väčšie. Mám skúsenosti aj s inými značkami ako napríklad Milo a tam je to naopak. M je také veľké asi ako L pri HP, ale zase Milo M má fajné rukávy. Dám si rukavice a zatiahnem si rukávy a nevylezú mi keď sadnem na bicykel ako pri Sky Rider Pro. Ani kvalita HP sa mi moc nezdá. Proste hrajú sa na svetovú značku a pýtajú za to nehorázne lováče. Kúpil som softshellku Infinite za ťažké prachy a z predu je pošítá pekne, ale keď sa zameriaš na vnútro, tak je to otras. A tie vonkajšie vrecká? Dal som si tam nejaké euráče a potom som ich našiel až v rukávi :smt021 hahaha. Jasné, že vás to štve, keď Slovák kritizuje kvázi českú svetovú značku. To nemáte radi hahaha :smt077. Toť môj názor.

BTW: Pozrite moje predajné vlákno. Dnes som tam pridal aj ani raz nepoužítú "slávnu" Sky Rider Pro. Ak ju chcete, nachystajte si 135 efráčov hahahahaha, to znamená 50% pokles ceny za ktorú som to kúpil ty vole... :climb:
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » sob čer 7, 2014 0:12

Takto majú vypadať rukávy na športovej bunde. Tesne nad kĺbami. Ešte že im to konečne došlo. Pekná bunda tá HP PROTECTOR 2.0 JACKET, ale drahá jak fras...

Obrázek
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod pickard » sob čer 7, 2014 0:19

Tak já nevim, školy nemám... Ale všiml jsem si, že různí výrobci prostě mají u podobnějch velikostí různý poměry mezi různejma délkama různejch částí oděvu. Někteří mají prostě bachratější torza, někteří rukávy jak na pavouka, někteří to maj krátký, že je to o ledviny...

Nemyslím, že to je proto, že to dělají blbě. Lidi mají taky různý proporce. Jak už kdosi řekl, jest třeba najít značku, která má proporce oblečení vhodný na danej kus turisty. Je zcela normálně možný, že tytéž nenáviděný bundy HP jinýmu člověku perfektně sedí.

Nechápu přesně, v čem je problém.
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » sob čer 7, 2014 0:22

Ešte spomeniem ďalšiu chybu, ktorú robí "slávny" HP a to, že konce sťahovacích pásov na rukávoch zostvájú umiestnené na vnútornej strane a desne sa to zachytáva o telo pri hýbaní rukami dopredu a dozadu/pri chôdzi a potom odliepa. Je to amatérina:

Obrázek

Keď si zoberieš konkurenčné značky tak to vypadá takto:

Obrázek

Obrázek
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » sob čer 7, 2014 0:24

pickard píše:Nemyslím, že to je proto, že to dělají blbě. Lidi mají taky různý proporce. Jak už kdosi řekl, jest třeba najít značku, která má proporce oblečení vhodný na danej kus turisty. Je zcela normálně možný, že tytéž nenáviděný bundy HP jinýmu člověku perfektně sedí.

Nechápu přesně, v čem je problém.


Ja tvrdím, že lepšie je radšej o 3-4cm dlhšie než kratšie. To nikoho nezabije, tak neviem v čom je presne problém? :shock:
Naposledy upravil mike dne sob čer 7, 2014 1:21, celkově upraveno 1
Důvod: zkracena citace
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod pickard » sob čer 7, 2014 0:34

Nevim, nebrblali by pak lidi s krátkejma rukama, že tam mají na zápěstích shrnutý varhánky, co je štvou?
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » sob čer 7, 2014 0:41

Mám flísovku od Treksportu Plartec 200 veľkosti M a rukávy sú vynikajúce a flíska je to akurát na mňa, je mi celkom na telo/úzka pod pazuchami, nie moc široká v bruchu. Rukávy majú od goliera skoro 80cm. Taká vonkajšia vrstva Sky Rider Pro pod ktorú sa dáva flíska, ich má kratšie, tak 75cm. Pri flíske od HP taktiež cítim potrebu mať rukávy dlhšie aspoň o 3,5cm. Mám od Zajo Polartec 100 obtiahnutejší rolák M a rukávy sú mi až moc dlhé povedal by som o 1,5cm. Keby boli viac stiahnuté na koncoch, tak je to super. Ale vždy lepšie ako by som mal mať kratšie rukávy a bál sa zaviazať tkaničku na bote alebo zdvihnúť ruky nad hlavu...
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » sob čer 7, 2014 0:41

pickard píše:Nevim, nebrblali by pak lidi s krátkejma rukama, že tam mají na zápěstích shrnutý varhánky, co je štvou?


Pri obleku to vadí, pri športovej bunde je to ok. Od toho sú tam predsa tie sťahovacie manžety.
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » sob čer 7, 2014 0:57

Takisto sa môžem aj ďalej opierať do HP a môžem si zobrať na mušku vychvaľované gate Gondogoro. Našťastie som ich už dávno predal. Dal som za ne cez 140 euro s poštou a materiál a spracovanie nič moc v porovnaní s mojimi obľúbenými Milo Nito, ktoré mám snáď už 7-8 rokov a stále držia a boli lacnejšie. Milo môžem nosiť cez zimu aj bez spodkov, kdežto Gondogoro iba so spodkami, lebo by som zmrznul. Tiež mali veľmi slabý, nezosilený nízky pás. Kúpil som si L, boli mi veľké v páse aj v dĺžke. Mal som ich snáď po zem. Vymenil som ich za M. Tie mi boli tiež veľké v páse, ale zase dosť krátke v dĺžke, takže keď som si sadnul, tak som vypadal jak Forest Gump. Nohavice boli dosť úzke, povedal by som až moc a to som 65kg suchár. Najhoršia ich vlastnosť je nízke dno prdele, keď aj moja pidi prdel bola v tom natlačená a zabárali sa mi do rite a stále som mal nutkanie si ich vyťaovať hore a hore, lebo mi stále padali dole. Musel som si brutálne priťahovať opasok a zase som si nemohol poriadne sadnúť panebože. Nepochopím boha jeho, prečo na horolezecké a turistické gate dajú také nizke dno a malú prdel panebože. Drepnul som si a skoro mi vyliezla prdel von hahahaha...
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod mike » sob čer 7, 2014 1:19

TWL, co sis slehnul? Ja chci taky, takovy raus uz jsem dlouho nevidel :twisted: Hahahaha :smt077

zybak píše:Jasné, že vás to štve, keď Slovák kritizuje kvázi českú svetovú značku.

Jestli to mel by vtip, tak blby, jestli to myslis vazne, tak si dej studeny obklad. Tohle je od zacatku ceskoslovenske forum a nevsiml jsem si, ze by nekdo nekdy resil jestli je nekdo Slovak nebo Cech nebo ze ktereho statu ktera znacka je.

Jinak te nejak nechapu. Nakoupis hromadu veci od HP a pak si stezujes, ze ti nesedi? Normalne si clovek vyzkousi vec v obchode a kdyz mu nesedi, tak ji nekoupi. Kdyz neni kde vyzkouset, objedna ji pres Net a kdyz nesedi, tak ji vrati. Pripadne si ji necha, ale pak nekupuje dalsi, ktere mu nesedi. Ty sis evidentne nakoupil zasobu, ze by uzivila mensi obchod :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: High point bundy

Příspěvekod mike » sob čer 7, 2014 1:26

A jinak, moc dlouhe rukavy vadi. Manzety moc nepomuzou, jelikoz rukavy jsou pak shrnute a to vadi. Navic se stazenyma manzetama byva horko. Mam bundu od sve oblibene znacky (MHW), ktera v posledni dobe bohuzel trochu zmenila strih a rukavy jsou o par cm delsi, nez driv. Da se to prezit, ale uz to neni uplne ono.

Rukavy maji pri volne svesenych rukach koncit asi v pulce dlani.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: High point bundy

Příspěvekod apuka » sob čer 7, 2014 1:26

Zybak, prepac, ale si fakt chuj...
Stazovat sa, ze Ti nesedi dlzka rukavu u niektorych vyrobkov je OK. Ale "opierat sa do HP" a nadavat na ne, ze to robia blbo len preto, lebo Tebe nesedia ich vyrobky.... #-o
Ked Ti tak perfektne sedia veci od Mila, preco si nekupujes veci od Mila, ale silou-mocou chces od HP? Ze u niektorych vyrobcov potrebujes M, u inych L a ze tie velkosti nie su podobne, je normalne - velkosti S, M, L... nie su normlovane, tie si kazdy vyrobca urcuje sam, dokonca aj vramci jedneho vyrobcu sa moze rovnaka velkost lisit u roznych vyrobkov velmi citelne. A na Tvoju postavu (ja som mal pred par rokmi este 66-67kg pri 183cm, takze troska podobne ako Ty, takze viem, o com rozpravam) sa az tak vela nevyraba - bohuzial, to nie je idealna konfekcna velkost a musia sa robit kompromisy, alebo si nechat sit zakazkovo. Mimochodom, keby si skusil niektore nohavice niektorych americkych vyrobcov (konkretne napr. TNF, strih regular), tak do M-ka som sa mohol teraz (a to uz mam 79kg) na sirku vojst dvakrat...
A ze si prisiel o tolko pri predaji??? Tvoja blbost. Naco si si to kupoval, ked Ti to nesedelo? Ak si kupil v kamennom obchode, snad si si to vyskusal, nie? A ak v e-shopu, mohol si to vratit, ked si zistil, ze nesedi...
Ze by HP sa hrala na svetovu znacku? Nejak som si to nikde nevsimol. Ona si hraje na podobnu uroven, ako ostatne ceske a slovenkse znacky (okrem TIlaku), napr. Pinguin, Zajo, polske Milo a keby sa voci nejakej znacke chceli ohradit ako lepsi, tak to skor budu Hannah, Husky, .... Vyber mas velky, preco si nevyberies to, co Ti sedi a nechodis v tom spokojne cele dni?

To Tvoje " ...štve, keď Slovák kritizuje kvázi českú svetovú značku" radšej komentovať nebudem, lebo by som pekné slovo nenašiel...

Edit: Koukám, miku, ze nejak mame podobne myslenky :-)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: High point bundy

Příspěvekod mike » sob čer 7, 2014 1:29

V tomhle pripade budou mit podobne myslenky nejspis vsichni ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » sob čer 7, 2014 1:45

Napísal som tu dosť argumentov, prečo si nemyslím, že je HP dobrá značka a asi som pekne niekomu šlapnul na kurie oko. A ďalej sa tu nebudem s vami zapodievať. Takže dovi dopo chuji, keď sme už tak ďaleko. :mnam:
Naposledy upravil zybak dne sob čer 7, 2014 1:51, celkově upraveno 1
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » sob čer 7, 2014 1:49

mike píše:A jinak, moc dlouhe rukavy vadi. Manzety moc nepomuzou, jelikoz rukavy jsou pak shrnute a to vadi. Navic se stazenyma manzetama byva horko. Mam bundu od sve oblibene znacky (MHW), ktera v posledni dobe bohuzel trochu zmenila strih a rukavy jsou o par cm delsi, nez driv. Da se to prezit, ale uz to neni uplne ono.

Rukavy maji pri volne svesenych rukach koncit asi v pulce dlani.


Vadia tebe, nie mne a môžeš sa aj vieš čo hahahaha...
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » sob čer 7, 2014 1:51

mike píše:V tomhle pripade budou mit podobne myslenky nejspis vsichni ;-)


Okrem mňa a to je hlavné. Vyspi sa. :tonqe:

BTW: A vieš, že mi to je u rite? \:D/
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod zybak » sob čer 7, 2014 1:55

mike píše:Rukavy maji pri volne svesenych rukach koncit asi v pulce dlani.


Presne ako som písal, tesne nad kĺbami. Ty máš dosť, alebo asi nerozumieš slovensky? Bež spať hahahaha... :toimonster:
zybak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv lis 29, 2012 8:50

Re: High point bundy

Příspěvekod mike » sob čer 7, 2014 2:32

8-[ uz je pryc?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: High point bundy

Příspěvekod apuka » sob čer 7, 2014 3:44

zybak píše:Napísal som tu dosť argumentov, prečo si nemyslím, že je HP dobrá značka a asi som pekne niekomu šlapnul na kurie oko. A ďalej sa tu nebudem s vami zapodievať. Takže dovi dopo chuji, keď sme už tak ďaleko. :mnam:
Fakt argumenty, ako hrom:
1) cca. "Nesedia mi dlzky rukavov a/alebo strih - Tvoj problem, nie vyrobcu, Ak kupujes akekolvek oblecenie, nemusis byt kompatibilny s kazdym vyrobkom.
2) "Konce sťahovacích pásov na rukávoch zostvájú umiestnené na vnútornej strane...na rozdiel od konkurencie" - takto ma vela vyrobkov konkurencie, aj "svetovych" znaciek. Ma to svoje vyhody aj nevyhody, uplne rovnako ako to ma na vonkajsej strane. Beztak - ak ich zatiahnes poriadnejsie, je to uplne inak ako ked su volne; a teraz na aku polohu to maju optimalizovat? Ja mam na svojej bunde (nie od HP) vonku a tiez sa mi furt o nieco zachytava a kolkokrat som vravel, preco to nedali "dovnutra"...
3) Vonkajsie vrecka a "eurace" - V mojej stara Milo (Tebou vychvalovana firma) bunde mam pod sietkou jednu dvojkorunu (povaluje sa medzi kuskami rozpadlej membrany). Ako sa tam dostala, netusim - v ziadnom vrecku som dieru nenasiel, ani sietka nie je roztrhnuta a nedokazem ju dostat von uz asi 8 rokov :lol:
4) Kvalita sa TI nezda - tak potom nechapem, preco si si od nich tolko toho nakupil #-o
5) Kalhoty Gondogoro (vs. Milo Nito - porovnavas rozne materialy) maju nizky pas a "zabaraju sa Ti do prdele" - to je v poslednej dobe moda u mnoho vyrobcu.
Z uvedeneho jediny "argument" je nepozdavajuca sa kvalita - a ta je bez blizsej specifikacie.
Nehnnevaj sa, ale vypadas skor ako male decko vylievajuci si zlost z niecoho z vlastnej hluposti nepadareneho na nespravnom mieste...

A len aby bolo jasno, od HP nemam ani som nikdy nemal ziadny vyrobok, len jeden jedinykrat som si skusil jednu budnu v obchode, ale nesedela mi, tak som bol za minutu hotovy. Ale to nebola chyba HP, ze mi nesedela, len sme neboli kompatibilny. A dokonca ani nie som Cech, aj ked byvam v CR. Takze mne teda na kurie oko si urcite nesliapol, skor sa pozri pod svoje nohy, ci nahodou nestojis na vlastnom kurom oku :wink:

PS.: nie je pravda, ze dlhsi rukav nevadi - nazbiera sa, urobi sa "harmonika", ta sa drie o bundu/gate a vysledkom je omnoho skorsie predretie rukavu a/alebo bundy. To je vlastna skusenost.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: High point bundy

Příspěvekod apuka » sob čer 7, 2014 3:48

zybak píše:BTW: A vieš, že mi to je u rite? \:D/
No ale v tom pripade by ma zaujimalo, preco si sa tu musel tak vylievat :lol: (Na druhej strane to vysvetluje, preco niektore Tvoje prispevky tak smrdia vselicim.... :finga:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: High point bundy

Příspěvekod Tecumseh » sob čer 7, 2014 8:56

Hmm, mám od HP dve bundy Maniu a jednu windstoperku neviem už ako sa volá, som spokojný rukávy teda sú dlhé podľa mňa dosť a to mám ruky tiež dosť dlhé, s kvalitou som tiež spokojný, no teda trocha mi blbne zips pri zapíňaní na Maníi, ale zasa nič tragické, takže za mňa Ok,kľudne by som si kúpil od nich veci znova.
No ešte, myslím, že to indivíduum to akurát chcelo niekoho vytočiť, čo sa mu aj náležite zdá sa podarilo :mrgreen: ,ale na druhú stranu nie všetci Slováci sú kreténi [-X
Tecumseh
nováček
nováček
 
Příspěvky: 185
Registrován: stř kvě 12, 2010 10:54

Re: High point bundy

Příspěvekod progym » sob čer 7, 2014 9:16

U Schwarzkopfa (HP) jsem so koupil Sky Ridera a je to už asi 10let.
Bunda je požívaná a co se týče ušití, membrány, funkčnosti.....naprosto žádný problém.
Podotýkám, že o ni nijak zvlášť nepečuju. Vyhovuje me 3/4 střih, protože si memůžu moc dovolit aby mě táhlo na záda.
Bunda mě bude 100% ještě pár let sloužit a považzji to za dobrý kup.

Druhá věc je flíska od HP (tuším Magic Rock).
Stáří tuším 7-8 let. Tahám ji skoro všude a je to na ní poznat. Ovšem opotřebení versus roky a použití je zanadbatelné.
Jako druhá vrstva bezvadná. Střihem mě sedla naprosto dokonale. Objednávali jsme tehdy tehle bund asi 5 a Schwarzkopf nám dal dobrou cenu udělalal nám vyšívky co jsme chtěli.
Rychlé dodání, dobré ušití, dobrá komunikace....

Za mě HP jen dobrý, ale od té doby jsem nic u nich nekupoval.
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba

Re: High point bundy

Příspěvekod nazalogy » sob čer 7, 2014 14:05

Řešit délku rukávu u HP bund mi připadá jako plácání do vody :(( Každému výrobce nevyhoví proto je výrobců víc at si každý vybere co mu sedí :)
Hory jsou jako ženy, krásné a nebezpečné. (Radek Jaroš)
Uživatelský avatar
nazalogy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 81
Registrován: ned pro 9, 2012 12:20
Bydliště: Region razovity

Re: High point bundy

Příspěvekod ONDRA » sob čer 7, 2014 21:58

zybak:sorry, ale ty jsi bud retard nebo pubos... vzhledem ke kvalite tych prispevku bych te (uz ve tvem vlestnim zajmu) videl jako druhou skupinu. Mozna z toho vyrostes. Me osobne se HP nelibi co se designu tyce,ale jinak...proc ne? Je tady spousta spkokojenych majitelu a tenhle vykrik mi prijde smeeesnnyyyyy... Mozna by bylo nejdriv vhodne se vyspat z opice
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Re: High point bundy

Příspěvekod KoMeC1905 » sob srp 9, 2014 15:33

Ahojte,
máte někdo zkušenosti s bundou HP Superior Jacket?
Naháním nějakou nepromokavku (okolo 4000,-) a velmi o ní uvažuji. Jakákoliv informace je vítaná :)
KoMeC1905
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 24, 2010 21:15

Re: High point bundy

Příspěvekod croniak » stř srp 13, 2014 9:33

KoMeC1905: Mam ji cca 4 mesice a pouzivam ji na turistiku u nas. Zatim nejvetsi dest co jsem v ni zazil byl odhadem tak 20-30mm srazek za 45minut (proste kratsi prudkej lijak) s 10kg baglem na zadech a nepromokla. Kapuca je mensi, coz me na turistiku vyhovuje, ale helma by se pod ni nevesla, delka by mohla byt na me o neco delsi, ale opet do nasich podminek me to nevadi. Neni to zadne extra brneni, pri turistice jsem ji nikde v zadnem chrosti nepropichl, ale na nejake lezeni v horach nevim jestli by to bylo idealni. Ja to bral ze ma dobry pomer cena/vykon, je relativne lehka a na me nenarocne pouziti dostacujici a jsem s ni zatim spokojeny.
croniak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv zář 26, 2013 9:48

PředchozíDalší

Zpět na Oblečení