Reklamace bundy

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Reklamace bundy

Příspěvekod mike » úte bře 22, 2022 23:56

To jsem si precetl pred tim, nez jsem to psal a prave proto se ptam ;-) Mne proste ta metafora prijde nadbytecna.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49369
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Reklamace bundy

Příspěvekod sobb » stř bře 23, 2022 0:02

Aha, ptal jsi se na lžíce, tak jen posílám vysvětlení, proč tomu tak říkaj. Víc za tím asi nehledej.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Reklamace bundy

Příspěvekod mike » stř bře 23, 2022 0:06

Myslel jsem lzice v te teorii ;-) Naprosto chapu, ze clovek, ktery nic takoveho nezazil, to nechape. To je klasicke syty hladovemu neveri. Ale nechapu, jak mu v pochopeni pomuzou lzice, coz mel byt zamer te teorie. Mne by nijak nepomohly a to tu zkusenost mam.

Mozna spis pomuze covid, jak jsi v mailu psala, lidi po nem zazivaji podobne stavy.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49369
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Reklamace bundy

Příspěvekod sobb » stř bře 23, 2022 0:11

Hm, tak asi nejseš stavěnej na metafory :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Reklamace bundy

Příspěvekod mike » stř bře 23, 2022 0:13

Ale jo, mam je dokonce rad. Ale jak pisu, tahle mi prijde nadbytecna a nic neprinasejici. Treba to nekdo vidi jinak :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49369
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Reklamace bundy

Příspěvekod Etheric » stř bře 23, 2022 5:04

mike píše:k cemu lzice? Neco mi unika?

Tak to vzniklo. Polopatický vysvětlení za pomoci lžic, samozřejmě by se dalo použít i cokoliv jinýho, např sirky, ale původní verze vznikla se lžícema. Původní příběh je popsán např tady https://www.neurodiverzita.cz/2019/03/0 ... va-teorie/

mike píše:Tak mu akorat posli mail s tou fotkou nebo s vic fotkama, co on na to.

Bude to chtít vidět, co asi. Takže poslat. Pak se dohadovat. Třeba bude chtít, abych dojel a on se mohl ujistit, že nemám moc hrubou kůži nebo tak něco :twisted:
Když mi to neuznaj, můžu si to za "fér" cenu nechat opravit /což nemá smysl, zanedlouho odejde zip/, nebo nechat poslat zpět v původním stavu a přijdu o nějakých 300Kč za poštovný plus čas a energii. Seru na to. Fakt.

Doufám, že v Direct Alpine vylezou s nějakou novou super bundou. S DA mám jen ty nejlepší zkušenosti, například když jsem si koupil kalhoty a něco mi na nich vadilo, chtěl jsem to upravit a tak jim gatě poslal. Za týden byly zpět, úprava udělaná tak, že bych ju nenašel, když bych o ní nevěděl a co mě překvapilo nejvíc, nic za to nechtěli, ani za poštu zpět. Takže u nich mile rád nakoupím znovu, páč vím, že jsou ochotni vyřešit problém i nad rámec svých povinností. Zkrátka zcela opačný přístup :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Reklamace bundy

Příspěvekod mike » stř bře 23, 2022 5:45

Etheric píše:Původní příběh je popsán např tady

Je i v tom odkazu od sobb, co jsem puvodne cetl. Zkracene, ale to uplne staci. Princip je strasne jednoduchy a obejde se bez lzic i cehokoliv jineho, prijde mi to jako pro deti v materske skolce ;-)

Etheric píše:Bude to chtít vidět, co asi. Takže poslat. Pak se dohadovat. Třeba bude chtít, abych dojel a on se mohl ujistit, že nemám moc hrubou kůži nebo tak něco

Ve vymysleni duvodu, proc neco neudelat, jsi opravdu dobry. Mozna by ses mohl nechat zamestnat na nejakem urade, pripadne ministerstvu :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49369
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Reklamace bundy

Příspěvekod Etheric » stř bře 23, 2022 6:53

Jo, na takovým postu byse mi tuze líbilo, ideálně náměstek 8)
Důvody vymýšlet nemusím, prostě se mi to nechce absolvovat, to jako důvod stačí. Nemá to pro mě cenu, když tu bundu mám rok a půl /teď nevim přesně/ a chová se takto, je v horším stavu, než 30x tolik nošený Zajo, tak už tu bundu nemá cenu řešit. Prostě jsem ju odepsal.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Předchozí

Zpět na Oblečení