Pinguin - Parker x Nepal

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Pinguin - Parker x Nepal

Příspěvekod Noemi » stř led 12, 2005 12:06

Můžete mně někdo vysvětlit hlavní rozdíl mezi typy? V kamenném obchodě jsem "potkala" pouze tu první. A ve zdejším i-obchůdku se toho z obrázku moc nedozvím :-)).
Děkuji za radu.
Noemi
 

Re: Pinguin - Parker x Nepal

Příspěvekod Vena » stř led 12, 2005 13:22

Noemi píše:Můžete mně někdo vysvětlit hlavní rozdíl mezi typy? V kamenném obchodě jsem "potkala" pouze tu první. A ve zdejším i-obchůdku se toho z obrázku moc nedozvím :-)).
Děkuji za radu.


Podle popisu opravdu žádný rozdíl nevidím, ale vypadá to, že asi o 500,- Kč dražší Parker má trochu jiný střih a větší výběr barev, což pro ženu nebude k zahození :) . Jinak stejný materiál i popis. Asi by bylo dobrý si je obě vyzkoušet, jak ti sedí, jestli ti vyhovuje kapuca apod. a až potom si jednu z nich objednat (kvůli ceně z nějakého e-shopu).
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Re: Pinguin - Parker x Nepal

Příspěvekod air » úte led 18, 2005 22:16

Noemi píše:Můžete mně někdo vysvětlit hlavní rozdíl mezi typy? V kamenném obchodě jsem "potkala" pouze tu první. A ve zdejším i-obchůdku se toho z obrázku moc nedozvím :-)).
Děkuji za radu.

ty rozdily nejsou moc vyrazne, uz si to nejak nepamatuju... ale parker ma kazdopadne vice vyztuh a myslim, ze nema ripstop strukturu (ale to opravdu nevim jiste). Kazdopadne uz se nesije - Pinguin uz ho nedela. Na rok 2005 se chysta novy model Parkera (na kdy presne ale nevim, vypada to ze tak nekdy na zacatek leta) ale nemam blizsi info jaky by mel byt (jeste to neni jasne). Cena mozna zustane stejna, mozna pujde lehce nahoru (pry Gelanots podrazil od minuleho roku). To se uvidi. Kez by zustala stejna...
air
 

Parker

Příspěvekod m.raus@volny.cz » stř led 19, 2005 11:43

Teď zrovna vybírám - zdá se mi, že Parker má trochu lépe řešené légy - krytí kapes a lepší střih. Zdá se mi lepší.

Martin
m.raus@volny.cz
 

Příspěvekod Návštěvník » pon led 24, 2005 15:30

Zjistila jsem, že Parker už existuje ve dvou variantách - stahování v pase má ukončení vepředu - údajně starší model a v bocích. Ještě jsou malé odchylky ve stahování kapuce a podšívka mé méně otvorů, ale není tak tvrdá jako původní síťovina. Hm, jdu do toho :lol:, ovšem pokud dopadnu stejně jako při nákupu obuvi - MEIDL, tak už se teď děsím :P, kolik tam zase objevím závad. Dík za rady.
Návštěvník
 

Příspěvekod Vojtos » pon led 24, 2005 16:03

Anonymous píše:Zjistila jsem, že Parker už existuje ve dvou variantách - stahování v pase má ukončení vepředu - údajně starší model a v bocích. Ještě jsou malé odchylky ve stahování kapuce a podšívka mé méně otvorů, ale není tak tvrdá jako původní síťovina. Hm, jdu do toho :lol:, ovšem pokud dopadnu stejně jako při nákupu obuvi - MEIDL, tak už se teď děsím :P, kolik tam zase objevím závad. Dík za rady.


Tak nevim jakou mám variantu, ale kupoval sem ji před týdnem v sambaru a zatim max. spokojenost stahování v pase je ukončeno vepředu. Kapuce ma stahování po obvodu a uprostřed za hlavou plus regulace na sucháč. podšívka síťovina. Testoval sem ji na horách větrání dobře zvládnuté v podpaží plus sem měl otevřený kapsy na prsou. Jediná výtka možná u těch kapes na prsou se ráda síťovina občas chytne do zipu. Co se týče ušití zatim sem nenarazil na vadu;) Přej šťastnou ruku :smt025
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Lipon » úte led 25, 2005 14:12

Kupoval jsem tu bundu letos na konci leta, stahovani v pase mam ukonceny na bokach do jakehosi ucka, ktere je chycene v poutkach, takze vytazene konce nikde neprekazi

sitovina se mi obcas zachyti spis do zapinani v podpazi, kdyz mam nalozeno na zadech a nemuzu moc zvedat ruce, nebo v rukavicich, kdyz neni takovej cit na zadrhnuti, ale zatim jsem ji neroztrhl, spis vytahl par vlaken
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4906
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...


Zpět na Oblečení