Boxerky, trenyrky a jina zverstva

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Dromedaro » úte srp 11, 2020 17:57

mike píše:Moment. Chces rict, ze sis tohle chtel zkouset nebo dokonce zkousel v obchode? :shock:

Ano, zkoušel jsem to přímo v obchodě.

apuka píše:A proc ne? Spodni pradlo se odjakziva muze zkouset - ale na Tvoje spodni pradlo, ne na ostro. Bylo to tak i za socaku...Jak jinak bys chtel zjistit, jake cislo Ti sedi, kdyz i stejny vyrobce u ruznych modelu ma jine skutecne velikosti a pritom ma jen jednu tabulku velikosti?


Mně to taky přijde normální, si to vyzkoušet. Jak jinak to mám zjistit, když se ty velikosti liší? Ale asi to úplně normální všem prodejcům nepřišlo. Už jsem takhle zbytečně vyhodil peníze několikrát, když jsem koupil spodky, protože mě to nenechali vyzkoušet a vrátit to samozřejmě nešlo už vůbec, to jsem ani nezkoušel. Protože mnou běžně nošené velikosti byly odlišné. Když jsem se v obchodě zeptal na vyzkoušení, tak mi hlasem i pohledem dali najevo, že to není normální si to zkoušet a zřejmě si něco podobného mysleli i o mně. Tak jsem to tak bral, že ty spodky jsou loterie. Ale asi se to začalo v posledních letech měnit, protože,když jsem si do jednoho outdoorového obchodu nechal zaslat spodky, tak mi nabídli vyzkoušení. Byl jsem příjemně překvapený a vyzkoušel je v kabince. Pak mi to nabídli i v jiném outdoorovém obchodě. A pak jsem se na to zeptal teda i v jiném obchodě a neměli s tím problém. Jen mě poprosili,abych si je pokud možno zkoušel přes svoje spodní prádlo, takže počítají s tím, že to ne každý dodržuje. Takže když si donesu nové spodky,které nejsou ze zataveného, ale volně přístupného obalu,tak je před použitím peru.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mike » úte srp 11, 2020 19:04

Dromedaro píše:Když jsem se v obchodě zeptal na vyzkoušení, tak mi hlasem i pohledem dali najevo, že to není normální si to zkoušet a zřejmě si něco podobného mysleli i o mně.

Bingo :twisted:

Dromedaro píše:Tak jsem to tak bral, že ty spodky jsou loterie.

Proc loterie? Rozmery tam byvaji napsane a muzes si to rozbalit, takze vidis. Pripadne porovnat s nejakyma, co nosis.

Dromedaro píše:Ale asi se to začalo v posledních letech měnit, protože,když jsem si do jednoho outdoorového obchodu nechal zaslat spodky, tak mi nabídli vyzkoušení. Byl jsem příjemně překvapený a vyzkoušel je v kabince.

Zmenili obchodni model. Prodej obleceni uz tolik nenese, ale zato prodej uchylaren natocenych v kabinkach jo :twisted:

Dromedaro píše:Takže když si donesu nové spodky,které nejsou ze zataveného, ale volně přístupného obalu,tak je před použitím peru.

To je samozrejme, ale co kdyz si to zkousis po nekom jinem? Jako sorry, normalni obleceni v pohode, ale spodni pradlo nebo ponozky? :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Etheric » stř srp 12, 2020 5:39

O co je penis špinavější než trup a podpaží?
Spoďáry taky zkouším a ještě se mi nestalo, že by s tím měli v obchodě problém. Nezkouším pouze v případě, že tu značku znám a vím jak sedí
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Dromedaro » stř srp 12, 2020 13:26

Jako chápu, jak to Mike myslí, ale já s tím vyzkoušením nějaký problém nemám.

Já se podle těch čísel a všelijakých tabulek a kalkulátorů velikosti neorientuji.Tam záleží na střihu a celkově, jak mi to sedne. Čísla mi nic neřeknou.Pouze to, jestli se do toho rozměrově vlezu nebo ne. Ale už mi to neřekne, jestli mi to bude těsné, pohodlné nebo jinaké.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mike » stř srp 12, 2020 17:14

Etheric píše:O co je penis špinavější než trup a podpaží?

Penisem z tela odchazi odpadni i jine latky a ty se sdili jen s nejblizsima lidma ;-) Navic je hned vedle konecnik. A to nemluvim o zenskych :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Dromedaro » stř srp 12, 2020 17:29

Doufám, že to tu nesklouzne k důkazním fotografiím o čistotě této části těla ... :D
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Kennedy » čtv srp 13, 2020 23:00

No mě by taky zajímalo jestli někdo vyrábí volný trenýrky z nějaký umělý hmoty.. Prostě úplně klasickej, neupnutej, volnej střih jako dělá tisíc firem z bavlny, ale z umělý hmoty, aby to rychle schlo.
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Kennedy » stř zář 30, 2020 16:05

Takže - volný trenky z polyesteru jsem našel jediný a sice:
https://1url.cz/vzh5q

Možná žádný jiný neexistujou, možná neumím ovládat google. Každopádně jsem si jedny koupil a vyzkouším je teď na vandru. Je to něco úplně jinýho než všechny high-tech materiály a značky a cena taky není úplně nízká. Samozřejmostí je pak nesportovní střih a pekelná barva, i když jsem je někde viděl i v černý, ale to není až tak důležitý. Chci to na turistiku a mně stačí, že to je z polyesteru. Váha ve velikosti M 77 gramů a nepůsoběj nějak fórově.
No, myslím, že nikoho neinspiruju, ale třebas budou fungovat. Asi jo, já snesu hodně. :wink:
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod apuka » stř zář 30, 2020 16:53

No, az bys nekde na chate v matrazenlageri v tom sel na zachod nebo do umyvarky, to se za Tebou budou otacet vsichni :-). Ale Ty tam asi moc nechodis.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Kennedy » stř zář 30, 2020 17:05

apuka: Nechodím no. Ale možná bych i kvůli těmhle trenclím začal. Ale doufám, že i v lese při převlíkání do spacích kalhot budu za hvězdu! A v létě budu ráno vařit jenom v nich. :P
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mike » stř zář 30, 2020 19:25

Zas aspon budes mit motivaci neriskovat, abys ses v tomhle nedostal do nemocnice :twisted:

Ja uz jsem v zoufalstvi vyhrabal trenky od M&S, kterym odesla guma, ale jinak jsou jeste dobre, a donesl je k svadlene na opravu :roll: Pripadal jsem si jako pako a stat to bude asi stejne jako nove, ale taky jsem nic nenasel. Sama 100 % bavlna, nechapu, co na ni vsichni vidi, vzdyt to neni zadna slava ani na normalni noseni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Kennedy » stř zář 30, 2020 19:43

mike: Našel jsem i tu černou verzi
https://www.styx-underwear.cz/panske-tr ... -c588.html
a klasika - vyprodáno. Ale jsem rád, že mám tyhle, pod umělým osvětlením je ta barva ještě výraznější než ve dne, fakt parádní čistá zlatá. :lol:
Umím si představit, že spoustě lidí vyhovujou upnutý elastický boxerky. Na sportovní výkony, lezení, ale i na normální turistiku. Mně teda nevyhovujou. Ale myslím, že po normálních volnejch trenkách z uměliny by byla určitě taky poptávka, určitě ne taková jako po boxerkách, ale byla. Takže nechápu proč to nikdo nedělá. Tohle taky určitě není žádnej střih ze kterýho by sportovci byli nadšený, ale to já neřeším a na normální chození mi to neva. Má to stejnej střih jako x dalších trenek x výrobců.
Bavlna je mi na civil jinak opravdu nejpohodlnější. Ale protože patřím mezi lidi, kteří se potí i ze samotný existence můžu jí používat tak max na sezení ve vlaku..
No a s tou švadlenou. Vlastně jednoduchý řešení - vzít bavlněný trenky co člověku seděj a zajít za švadlenou ať to spíchne na zakázku z nějaký umělotiny, z čeho chceš. Materiál si můžeš sám koupit. Že mě to nenapadlo. Sice třebas budou dvoje trenky dražší než goráčovka od Arcteryxu, ale na prachy se až tak koukat nedá.
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mike » stř zář 30, 2020 19:56

https://www.youtube.com/watch?v=CDtseF2CP7Q :twisted:

Kennedy píše:Umím si představit, že spoustě lidí vyhovujou upnutý elastický boxerky. Na sportovní výkony, lezení, ale i na normální turistiku. Mně teda nevyhovujou.

Mne taky ne a predstavit si to neumim. Poctive jsem zkousel to nejlepsi, co se dalo a stejne mi to vadi. Upnute veci nemam rad nikde, ale tohle je nejhorsi.

Kennedy píše:Bavlna je mi na civil jinak opravdu nejpohodlnější.

Na civil bavlnu pouzivam, ale zadne nadseni. Bez avivaze bavlna docela rychle tuhne. Nejpohodlnejsi je smes. 2/3 bavlny a 1/3 PES na male poceni, na velke naopak. Treba bavlnena tricka uz jsem uplne vyradil, nosim jen merino. Teda, na doma jeste nosim ty, co mi zbyly, nez se uplne roztrhaji. Merino trenky jsem bohuzel nikde nevidel, jen ty uchylnosti na telo.

Kennedy píše: Vlastně jednoduchý řešení - vzít bavlněný trenky co člověku seděj a zajít za švadlenou ať to spíchne na zakázku z nějaký umělotiny, z čeho chceš. Materiál si můžeš sám koupit. Že mě to nenapadlo.

Ze mne to nenapadlo. Priste se ji zeptam, to by snad nemusel byt takovy problem a rekl bych, ze i cenove to bude tak nastejno s tema tvyma uchylackyma :D Ja ji dokonce muzu dat vyrazene, ktere mi sedi, at si je klidne rozstriha na dily a podle nich to udela.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Kennedy » stř zář 30, 2020 22:01

mike: Sahulovi jsem trochu podobnej. :D Pokud přijde do Českýho lesa módní policie nemusím mít strach. Zlatý trenky brzo určí nový módní trend. =D>

Taky nemám rád uplý věci, ale třebas na kole to snesu i celej den. Pěšky ovšem peklo. Jediný co používám trochu na tělo je podzimní/zimní triko, obvykle jsem velikostí M/L a mám L takže to není úplně obepínající, ale zase to neplandá. Ale boxerky fakt ne. Merino nepoužívám, ale merino trenky jsem neviděl taky. Neexistujou! Bizár je, že trenky z uměliny ani z merina neexistujou ani letní, ani teplejší.

Myslím, že průměrná švadlena musí podle vzoru ušít trenky jak nic. I bez vzoru. Některý budou mít určitě v provozovně i merino nebo nějakej polyester. Ale práce je drahá, zvláště u takovýhle speciality. No mě se to už netýká, tak parádní barvu jako má Styx žádná švadlena mít na skladě nemůže a jinou už nechci. [-X
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mike » stř zář 30, 2020 22:13

Kdysi jsem cetl jednu povidku a ted uz vim, o kom byla: https://en.wikipedia.org/wiki/The_Golden_Man :twisted:

Jo, fukcni trika jsou jedine, co snesu uple, protoze jinak nefunguji a uz jsem si nejak zvyknul. Mam vsechny XL, protoze mam normalni hrudnik a ramena ;-) Merino je fajn, trika kupuju volnejsi. bohuzel se casem trochu zmensuji.

Prace je draha, vsak moje taky, a kdyz chce clovek neco tak specialniho a nedostatkoveho, jako trenky z umeliny, tak si holt musi priplatit #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Kennedy » stř zář 30, 2020 22:35

mike: Mutant se zlatou kůží jménem Cris? Inspirativní! Kdybych sehnal i triko s dlouhým rukávem v týhle barvě... :-k Úplně se vidím jak vejdu do hospody a sundám si černou větrovku. \:D/

Není uplý jako uplý. Některý trika jsou vysloveně jako druhá kůže, to už je na mě moc. Ale normální obepnutí snesu.

Tak jako jít ke švadleně a chtít ušít trenky z uměliny není nic jednoduchýho. Kdybys chtěl naprogramovat stanici NASA na Marsu neřeknu, to je za pár korun, ovšem trenky z uměliny? Věc co nikdy nikdo v historii nedokázal vyrobit? Nevím nevím. No zkus to a pak dej vědět jak jsi pochodil a jestli na to stačily úspory.
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mike » stř zář 30, 2020 22:47

Kdyz prijdes do hospody a sundas si kalhoty, tak to taky bude docela efektni :twisted:

Jo, taky tak, hlavne musi mit normalni strih tj. smerem nahoru se rozsirujici a ne trubka na vychrtliky ;-)

Nastesti jsem mne v mladi chytly pocitace, coz se casem ukazalo jako velmi perspektivni obor, a tak jsem si snad aspon na jedny trenky z umeliny nasetril [-o<
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod apuka » čtv říj 1, 2020 7:37

Kennedy píše:merino trenky jsem neviděl taky
Zde. Jen si navrhar trochu pomylil strany:
v přední části je našitá větruvzdorná část. :lol:
Ale da se i bez te casti taky od Lastingu.

Jinak umelinove/upletove trenky taky existuji a daji se koupit, jen mozna nejsou az tak volne, co se da vyresit koupi o cislo vetsich. Je to uplet viskoza+polyamid.

Berte to tak, ze kdyz se to udela z umeliny, tak se bere, ze je to termopradlo - a sami uznavate, ze to musi byt upnute, aby fungovalo.

Edit pro mika:
upletove Ba+PES:
60/40 je tady
35/65 je tady

Kdyz si das trochu prace, najdes urcite i vice zde na Glami. Stacilo si vybrat "oddeleni" trenek a dat hledat tam polyester. Jen ve vysledcich mas dost cisto bavlnenych veci :-k :(( ...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod GreyMouse » čtv říj 1, 2020 10:25

apuka píše:
Kennedy píše:merino trenky jsem neviděl taky
Zde.

:? Tedy, ne že bych to pozorně pročítala, ale řekla bych, že pánové celou dobu řeší, že nechtějí přiléhavé boxerky, ale volné trenky... a ty jim vítězostavně dáš odkaz na boxerky :-k


Asi mi vysvětlíte, že je to blbost, ale stejně se zeptám. Boxerky větší velikosti by jako trenky neposloužily? Třeba u těch výše odkazovaných vypadá, že je v pase tunýlek, kterým by šla protáhnout guma, kterou by se doladil obvod pasu. Občas takhle řeším zpuchřelou gumu v pase u oblečení, které je ještě jinak použitelné. Do tunýlku na vnitřní straně prostřihnu dírku (nebo víc dírek, pokud je tunýlek přerušený švem), protáhnu prádlovou gumu, její konce svážu nebo sešiju a jede se dál :-)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod apuka » čtv říj 1, 2020 10:37

Vsak jsem taky psal (sice az u dalsich, ale proc bych to psal dvakrat), ze "jen mozna nejsou az tak volne, co se da vyresit koupi o cislo vetsich", tj. stejne reseni, jak jsi psala.

Ze to nazyvaji boxerky je uplne jedno, vsak rozdil je vice-mene jen v delce nohavic. No a prave u tech linkovanych mi prislo (ale jen podle obrazku), ze by nemusely byt nijak moc upnute.

Stejne si myslim, ze je budou vice zajimat ty dalsi a tam uz je to, jak se predpoklada.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Kennedy » čtv říj 1, 2020 13:37

apuka: Díky moc! Takže mám problém s internetem jak jsem předpokládal. :mrgreen:
Všechny odkazy dobrý, i těch 65/35 ve prospěch polyesteru bych zkousl. Viskóza taky dobrá. Teď vyzkouším ten satén a uvidím. Preferuju totální umělinu. Koukám, že ty saténový se daj sehnat o dost levnější než ty moje, ale zase je jasný, že za prémiovou barvu si člověk musí připlatit.
Já chápu, že veškerý "funkční" prádlo musí bejt uplý. Ale mohla by bejt i kategorie teda nefunkčního prádla z uměliny. Neříkám, že by se to prodávalo stejně jako narvaný boxerky, ale pár zákazníků by určitě měla.

GreyMouse: Jednoduše: Boxerky jsou na tělo upnutý (něco jako cyklodres nebo klasický funkční triko) a lisujou ti koule a penis tím, že obojí totálně připlácnou k tělu (tak to vnímám já). A vzhledem k tomu, že mi vadí i úplně uplý triko tak boxerky mi vaděj x krát tolik. To číslo navíc nevyřeší, pořád to bude elastická, těsná látka a navíc by pak neseděl pas. Takže hledám prostě úplně normální dědkovský trencle ve kterejch pantátové v bílým nátělníku sledujou s pivem v ruce fotbal. Akorát je chci mít z uměliny, protože v nich budu chodit po lese na vandry a pekelně se potím, takže v těch dědkovskejch bavlněnejch mám pak zpocený koule a penis celej den. Pořád tedy lepší než to mít slisovaný.
Doufám, že to je jasný :)
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mike » čtv říj 1, 2020 17:00

apuka píše:Edit pro mika:
upletove Ba+PES:
60/40 je tady
35/65 je tady

Diky, ty druhe vypadaji dobre, to asi bude stat za pokus. CK taky, ty by se hodily na normalni noseni, ale jednak nemaji mou velikost a jednak bych radej vzhledem k cene nejdriv zkusil jedny. Muzou byt sebelepsi, ale nemusi sedet a spodni pradlo se vracet neda.

apuka píše:Ze to nazyvaji boxerky je uplne jedno, vsak rozdil je vice-mene jen v delce nohavic. No a prave u tech linkovanych mi prislo (ale jen podle obrazku), ze by nemusely byt nijak moc upnute.

To neni pravda, rozdil je ve strihu a typu materialu. Trenky a boxerky jsou proste neco uplne jineho, ac to nekde pletou.

GreyMouse píše:Asi mi vysvětlíte, že je to blbost, ale stejně se zeptám. Boxerky větší velikosti by jako trenky neposloužily?

Z vetsi casti uz ti odpovedel Kennedy a ja dodavam to, co apukovi vyse. Rozdil je ve strihu, na fotce to nemusi byt uplne dobre videt, ale v realu je zasadni. Trenky se v podstate rozsiruji smerem dolu a neobepinaji stehna ani nic jineho. Boxerky naopak. Druha vec je material. Trenky maji hladky splyvavy a minimalne strecovy, zatimco boxerky jsou prave strecove. Rozdil asi jako mezi kalhotama a elastakama. A ted si predstav, ze si misto kalhot poridis elastaky vetsi velikosti. To by asi moc nefungovalo :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod GreyMouse » pát říj 2, 2020 13:56

@Kennnedy, mike: Já ten rozdíl mezi boxerkama a trenkama vidím, ale nedokážu odhadnout, nakolik by o několik čísel větší (o jednom čísle psal apuka) boxerky, které by na těle plandaly, dělaly problém jinde (za předpokladu, že by se pas doladil přidanou gumou).

mike píše:Trenky maji hladky splyvavy a minimalne strecovy, zatimco boxerky jsou prave strecove. Rozdil asi jako mezi kalhotama a elastakama. A ted si predstav, ze si misto kalhot poridis elastaky vetsi velikosti. To by asi moc nefungovalo

Zrovna v tomhle bych problém nečekala, volných třiček z elastického úpletu mám spoustu a to že elasticita použitého materiálu není využitá ničemu nevadí. A třeba zmíněné elasťáky větší velikosti měla kamarádka dcery na běžky a nevypadala, že by s tím měla problém. Se svojí postavou opuchlé nitě si musela vybrat, jestli zvolí elasťáky na tloušťku svých noh, které by jí končily někde u kolen, nebo nebo na svoji výšku, do kterých by se ty její špejle vešly dvakrát. Vybrala si druhou možnost, takže musela poslouchat otázky, jestli jí doma dají aspoň občas najíst, ale na to je zvyklá. Takže to sice vypadalo trochu divně, ale jinak v pohodě.

Jinak všelijakých trenclí z umělotiny jsou mraky, jen to není spodní prádlo, ale třeba plavky nebo kraťasy na sport. Nevím jaké máte další požadavky kromě volného střihu, ale třeba by se mezi tím něco použitelného taky našlo.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mike » pát říj 2, 2020 18:54

Taky to nedokazu odhadnout, ale jsem spis skepticky. Stejne by to bylo jen nouzove reseni, kdyby to jinak neslo a to uz mi prijde lepsi si je nechat usit. Material by nemel byt problem sehnat a svadlena by to podle nejakych existujicich taky mohla mit snadne. Tohle bys ale spis mohla vedet ty ;-)

GreyMouse píše:Zrovna v tomhle bych problém nečekala, volných třiček z elastického úpletu mám spoustu a to že elasticita použitého materiálu není využitá ničemu nevadí.

Taky jde spis o to, jak by se material choval pod kalhotama. Trenky si pod nima srovnam a ony nejak drzi a nevadi. Tohle by se mohlo shrnovat. Zakladni rozdil mezi trenkama a boxerkama je v tom, ze v trenkach se hybes, zatimco boxerky se hybou s tebou.

GreyMouse píše:Jinak všelijakých trenclí z umělotiny jsou mraky, jen to není spodní prádlo, ale třeba plavky nebo kraťasy na sport. Nevím jaké máte další požadavky kromě volného střihu, ale třeba by se mezi tím něco použitelného taky našlo.

Na to uz jsem koukal, ale vetsina ma bohuzel vevnitr neco jako sitovinove slipy. Kratasove plavky nekde mam (musel jsem si je koupit na cesty do USA, protoze ti pokrytci se muzou z nasich zblaznit) a je to taky tak a chodit by se v nich moc nedalo.

Kazdopadne uz jsou tyhle na ceste a jsem zvedav, jestli budou pouzitelne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Kennedy » ned říj 4, 2020 20:17

Tak triko a spodní prádlo je přece jen rozdíl. I elasťáky/podvlíkačky. Ty co mám volnější jsou na spaní OK. Taky v nich ale nechodím, usmažil bych se. Ale o číslo větší boxerky prostě nejsou. Navíc všechny boxerky jsou prostě ultra elastický.
Teď o víkendu jsem testoval zlatý satén a pro mě těžká pohoda. Pro normální lidi to do chladu nebude. Ostatně váha 77 gramů a nejsou nijak malý. Třebas boxerky Sensor maj 64 gramů a jsou podstatně menší. Tyhle zlaťáky schnou jako raketa. Odolnost bych v klidu odhadoval na normální výdrž většiny bavlněnejch trenek. Tenkej materiál, ale dobře šitý a pevný v tahu.
Z Prahy jsem byl v Sudetech při převlíkání jasně vidět, ale třebas z Brna už to byla jenom taková malá zlatá tečka. :P
Takže jsem našel ještě:
https://1url.cz/tzCN7
Je potřeba sladit outfit kdyby přišla módní policie divočáků, zlatý trenky a černý triko, to by se jim nelíbilo. Váhám mezi žlutou a zářivě žlutou.
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mike » pon říj 5, 2020 0:32

Kennedy píše:Teď o víkendu jsem testoval zlatý satén a pro mě těžká pohoda. Pro normální lidi to do chladu nebude.

Proc? Studi? I suche?

Kennedy píše:Je potřeba sladit outfit kdyby přišla módní policie divočáků, zlatý trenky a černý triko, to by se jim nelíbilo. Váhám mezi žlutou a zářivě žlutou.

Radej sem davej sve plany, abych si vzal ledovcove bryle, kdybych te nahodou potkal :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod apuka » pon říj 5, 2020 9:40

Kennedy píše:všechny boxerky jsou prostě ultra elastický
Tak s tim nemohu souhlasit. Mozna to plati pro umelinove funckni, ale co ja nosim (poruzne z Lidlu, bo mi nejvice vyhovuji), ciste bavlneny (krome gumy na vrchu), bez elastanu jsou sice tkane velice mirne elasticky, ale moje velikost je na mne (pro mne) akurat, nikde moc neprileha, dokonce nohavicky jsou i fous volne na nohou. A i o cislo vetsi bych klidne ponosil, jen by potrebovalo gumu zmensit - ale mozna uz by pri noseni mohlo nekde prebyvat trocha latky, co by se shrnovala.
Mozna proto jsem si myslel, ze by i ty umelinove boxerky mohly byt podobne - ale pravda, ze na produktovych fotkach si bud lidi natahuji o cislo mensi nebo je tam elastanu presprilis.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mike » stř říj 7, 2020 0:39

Trenky jsou doma. Vzal jsem L a XL, jelikoz jsem velikost nikde nedohledal. M&S mam L a tady vypada spravne spis XL. Rozdil ale neni moc velky, zkusim nosit oboje a uvidime.

Prvni dojem: zadna extra kvalita, ale jestli budou fungovat, tak je to fuk. Latka je min prijemna, nez u M&S a kvalita siti nic moc, obcas z toho lezou nite. Ale zas za tu cenu... zkusim je nejakou dobu nosit a pak se uvidi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mitau » čtv říj 8, 2020 0:23

Jsem si na vas vzpomnel - Patagucci taky dela i trenky s volnym strihem: https://www.ultralightoutdoorgear.co.uk/mens-clothing-c1/mens-underwear-c55/sender-boxers-p13068
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod Kennedy » čtv říj 8, 2020 0:42

apuka: Jo, taky mám nějaký bavlněný a jsou trochu volnější. I tak pro mě - trenky jsou trenky.
Všechny boxerky outdoor firem pak mám pocit, že páchaj přímo atentát na moje koule...

mike: Tomu, že něco chladí já moc nevěřím, aspoň tenhle marketingovej obrat se mi v praxi neosvědčil. Ani Styx nechladí, ale jak jsem psal - 77 gramů na jejich velikost je dost málo. Takže tenký a kdo chce hřejivý spodní prádlo pro toho to není. Je to jiný než tlustší bavlněný trenky nebo kdyby byly třebas z polartecu nebo já nevím jak se všechny ty materíály jmenujou. Mám doma nějaký teplý Craft co jsem používal na zimní cyklistiku (než jsem začal jezdit na ostro) a ty hřejou jak blázen.
U těch co jsi objednal jsem taky nikde nenašel velikost. Kolik máš v pase?

mitau: Díky za další odkaz. Trenky z UK za 8 stovek je teda nářez. :D Ale kdyby nebylo zbytí, šel bych do nich.
Kennedy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 232
Registrován: pon říj 31, 2016 15:02

PředchozíDalší

Zpět na Oblečení