Ma cenu NoWind

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod teoretic » čtv bře 16, 2006 21:23

Filltos píše:No v Jicine neni kram nejvetsi, tak toho moc skladem nebude.


si tam nejdriv brnkni, tel: 493 535 985 (po-pa 8,30-17,30, so 8,30-12,00)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Filltos » čtv bře 16, 2006 21:26

diky
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod Filltos » čtv bře 16, 2006 21:28

no ted koukam, ze nemaj moji velikost (a to sem si myslel, ze sem tam Lko videl :) ) v tom vyprodeji DA :|
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod teoretic » čtv bře 16, 2006 21:30

Filltos píše:diky


nemas zac - jenom jim nerikej, ze si to prijdes jen ozkouset :) :D

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod teoretic » čtv bře 16, 2006 21:31

Filltos píše:no ted koukam, ze nemaj moji velikost (a to sem si myslel, ze sem tam Lko videl :) ) v tom vyprodeji DA :|


no ono tam mohlo bejt a uz neni :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Filltos » čtv bře 16, 2006 22:06

teoretic píše:
Filltos píše:diky


nemas zac - jenom jim nerikej, ze si to prijdes jen ozkouset :) :D

t.


tohle uz mam zmakly :)
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod leggos » čtv bře 16, 2006 22:17

Bejt tebou zajedu se tam podívat ( do toho hudáče :ú ) , teď maj fakt dost slevy, dneska sem zrovna byl v našem hradeckým a slevy kam se podíváš ( samozřejmě koukám po nějakých kalhotách a vhodné veškeré žádné :evil: , teda v rozumných cenových relacích :((
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Příspěvekod Filltos » čtv bře 16, 2006 22:29

leggos píše:Bejt tebou zajedu se tam podívat ( do toho hudáče :ú ) , teď maj fakt dost slevy, dneska sem zrovna byl v našem hradeckým a slevy kam se podíváš ( samozřejmě koukám po nějakých kalhotách a vhodné veškeré žádné :evil: , teda v rozumných cenových relacích :((


asi si udelam vejlet :)
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod leggos » pát bře 17, 2006 7:27

:bike:
:smt023
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Příspěvekod teoretic » pát bře 17, 2006 8:14

leggos píše:Bejt tebou zajedu se tam podívat ( do toho hudáče :ú ) , teď maj fakt dost slevy, dneska sem zrovna byl v našem hradeckým a slevy kam se podíváš ( samozřejmě koukám po nějakých kalhotách a vhodné veškeré žádné :evil: , teda v rozumných cenových relacích :((


v usteckym taky meli na plno veci od DA slevy - pri trose stesti tam poridis levnejc nez na netu

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Lipon » pon bře 20, 2006 10:09

Filltos píše:http://www.directalpine.cz/cs/eshop/katalog/vyprodej/p4/

sice to maj hezky napsany, ale to jeste neznamena, ze to je v poradku
pisou " ... Zboží z výprodeje nelze bezdůvodně vrátit ani vyměnit za jiné zboží nebo peníze."
vraceni ve lhutach, jak uz tady bylo zminovano pri nakupu pres net je zakonem stanovene pravo spotrebitele a prohlaseni prodavajiciho na tom nemuze nic zmenit.
Otazkou pak je, jak stare jsou ty uvedene podminky, jestli to DA nema jen nekde ulozene z drivejska, pri vyprodeji na to hodi jen odkat, a to bez ohledu na to, jestli se nahodou uz nezmenila pravni uprava.
Druhou veci ale je, ze to cloveka muze odradit z duvodu moznych komlikaci s vracenim - to by pak chtelo tam zavolat a optat se jak to teda mysleli ...
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Filltos » pon bře 20, 2006 10:26

ted uz to nema cenu, nemaj moji velikost :)
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod teoretic » pon bře 20, 2006 13:15

Lipon píše:...vraceni ve lhutach, jak uz tady bylo zminovano pri nakupu pres net je zakonem stanovene pravo spotrebitele a prohlaseni prodavajiciho na tom nemuze nic zmenit....


tak to mame konecne cerny na bilym od hlavy nejpovolanejsi :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Lipon » pon bře 20, 2006 14:06

teoretic píše:
Lipon píše:...vraceni ve lhutach, jak uz tady bylo zminovano pri nakupu pres net je zakonem stanovene pravo spotrebitele a prohlaseni prodavajiciho na tom nemuze nic zmenit....


tak to mame konecne cerny na bilym od hlavy nejpovolanejsi :)

t.

rekneme spis, ze jsem o tom tuhle neco cetl a jeste si to pamatuju a neni mi znamo, ze by byl publikovan opacny nazor ci judikat :smt023 :mrgreen:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Filltos » úte bře 21, 2006 11:00

Tak sem nasel v hudy softshellku Mammut http://www.mammut.ch/mammut/katalog.asp ... t=4&sid=2# za 3200 po sleve, co na ni rikate? Pak meli jeste ve sleve Direct Alpine Fitz Roy myslim za podobnou cenu. Co byste doporucili spise? Padla me lepe ta od Mammuta.
Mammut ma svuj material softshell, je srovnatelnej s materialem od pontetorta a gore?
Dik
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod Filltos » úte bře 21, 2006 11:04

Tak sem nasel v hudy softshellku Mammut http://www.mammut.ch/mammut/katalog.asp ... t=4&sid=2# za 3200 po sleve, co na ni rikate? Pak meli jeste ve sleve Direct Alpine Fitz Roy myslim za podobnou cenu. Co byste doporucili spise? Padla me lepe ta od Mammuta.
Mammut ma svuj material softshell, je srovnatelnej s materialem od pontetorta a gore?
Dik
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod Filltos » úte bře 21, 2006 11:06

Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod teoretic » úte bře 21, 2006 11:19

ta mammut alto ma doporucenou cenu tady v nemecku 160 € a lze ji sehnat v akci kolem 120€ - cili 3200 je super cena. bunda to bude urcite dobra, na veci, co mam od mammuta si nemuzu stezovat - navic budes mit neco, co jen tak nekdo asi u nas nema :) - akorat je to bezmembranouvej softshell, zatimco fitzroy je myslim vicevrstvej nowind - cili fitz roy bude pravdepodobne min profoukne, ale bude asi hur dejchat - zalezi, na co to teda asi chces a co je pro tebe dulezitejsi...(rozhodne bude ale i ten mammut vetruodolnejsi nez jakakoliv bezmembranova fliska)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Filltos » úte bře 21, 2006 14:23

No na strankach pisou, ze je i vetruodolna, ale nevim, jak to je v porovnani s NoWind a Windstopper. A nevim, jestli jeste ma nejaky vyztuhy na ramenou a tak, to sem se zapomnel poradne kouknout.

Proti vetru uz mam hardshell, tak by to mohlo teoreticky stacit

A to ze ji bude mit malo lidi, tak to je pro me taky plus (a bylo to skoro to prvni, co me napadlo :)
Naposledy upravil Filltos dne úte bře 21, 2006 14:25, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod Filltos » úte bře 21, 2006 14:25

puvodne stala cca 4600, a maj na to 30procent slevu
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod teoretic » úte bře 21, 2006 14:26

Filltos píše:No na strankach pisou, ze je i vetruodolna, ale nevim, jak to je v porovnani s NoWind a Windstopper. A nevim, jestli jeste ma nejaky vyztuhy na ramenou a tak, to sem se zapomnel poradne kouknout.

Proti vetru uz mam hardshell, tak by to mohlo teoreticky stacit


jasny, ze je vetruodolna - to je kazdej softshell sam o sobe...ale ne tak, jako membranovej softshell, ale to jsem uz psal...vyztuhy ma v oblasti ramen

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod leggos » úte bře 21, 2006 14:38

Filltos píše:No na strankach pisou, ze je i vetruodolna, ale nevim, jak to je v porovnani s NoWind a Windstopper. A nevim, jestli jeste ma nejaky vyztuhy na ramenou a tak, to sem se zapomnel poradne kouknout.

Proti vetru uz mam hardshell, tak by to mohlo teoreticky stacit


Kdyz uz svrchni vrstvu mas tak proc ne :D , navic myslim na svete outdooru si v diskuzi nekdo stezoval, ze ten fitz roy prave v oblasti vyztuh moc nedycha :(( nevim jak to tam je presne, kdyztak se tam zkus mrknout.
No ale stejne bych bral mammuta *
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Příspěvekod Filltos » úte bře 21, 2006 14:53

Diky, me se taky libil, asi si pro nej skocim, mam ho tam schovanyho :)
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod Filltos » úte bře 21, 2006 14:54

neni nekde nejaka recenze toho mammuta, klidne i v angline, nemcine
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod Filltos » úte bře 21, 2006 15:03

A kdyz uz se tu probiralo tohle tema, tak kde sije Mammut? Doma nebo Asie? :)
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod Simi » úte bře 21, 2006 15:10

Filltos píše:A kdyz uz se tu probiralo tohle tema, tak kde sije Mammut? Doma nebo Asie? :)


Nevim, jestli vsechno obleceni, ale aspon bundy a kalhoty Mamut Extreme se sijou v Rumunsku. Podle spolehliveho zdroje se tam daji nakoupit za zlomek ceny... ;-)
Simi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1247
Registrován: čtv zář 9, 2004 15:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Filltos » úte bře 21, 2006 15:12

A jak to je s kvalitou?
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod Filltos » úte bře 21, 2006 15:13

leggos píše:
Filltos píše:No na strankach pisou, ze je i vetruodolna, ale nevim, jak to je v porovnani s NoWind a Windstopper. A nevim, jestli jeste ma nejaky vyztuhy na ramenou a tak, to sem se zapomnel poradne kouknout.

Proti vetru uz mam hardshell, tak by to mohlo teoreticky stacit


Kdyz uz svrchni vrstvu mas tak proc ne :D , navic myslim na svete outdooru si v diskuzi nekdo stezoval, ze ten fitz roy prave v oblasti vyztuh moc nedycha :(( nevim jak to tam je presne, kdyztak se tam zkus mrknout.
No ale stejne bych bral mammuta *


na www.svetoutdooru.cz sem bohuzel nic nenasel
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod teoretic » úte bře 21, 2006 15:17

Filltos píše:A jak to je s kvalitou?


mammut dela kvalitni veci, je to proste znacka jako tilak atd. kde s co sije nevypovida nic o kvalite, podle toho nemuzes uz dlouho jit...

ale co vim, tak mammut sije ruzne mozne, zalezi co - treba lana dela myslim furt ve svycarsku

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Filltos » úte bře 21, 2006 15:23

Filltos píše:
leggos píše:
Filltos píše:No na strankach pisou, ze je i vetruodolna, ale nevim, jak to je v porovnani s NoWind a Windstopper. A nevim, jestli jeste ma nejaky vyztuhy na ramenou a tak, to sem se zapomnel poradne kouknout.

Proti vetru uz mam hardshell, tak by to mohlo teoreticky stacit


Kdyz uz svrchni vrstvu mas tak proc ne :D , navic myslim na svete outdooru si v diskuzi nekdo stezoval, ze ten fitz roy prave v oblasti vyztuh moc nedycha :(( nevim jak to tam je presne, kdyztak se tam zkus mrknout.
No ale stejne bych bral mammuta *


na www.svetoutdooru.cz sem bohuzel nic nenasel



uz to mam http://www.svetoutdooru.cz/Users/Rady/d ... eadID=2887

vyhledavac na jejich strance to nenasel, ale google jo :)
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

PředchozíDalší

Zpět na Oblečení