Větrovky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Větrovky

Příspěvekod mitau » sob bře 30, 2024 15:57

Problem je, ze tam muzou byt prekvapive dobre vyrobky - ale jde bud o nahodu a nebo clovek musi mit hodne dobrou prestavu co chce. Pokud clovek par vetrovek mel, obcas najde neco zajimaveho. Ale bez te zkusenoti je to spis loterie.
Adidas - podsivka, podle me bude material zbytecne umely na omak, za 2k bych to fakt nebral
Hannah, Trimm - nahodny sustak, mam pochybnosti o prodysnosti
Salomon - ta by relativne sla. Pomer cena/vykon zadny zazracny, ale za zkousku to muze stat
Jeste bych zkusil:
https://www.sportisimo.cz/progress/feat ... ta=4112643 - nahodny sustak, asi podobna kategorie jako Hannah, ale Progrssu bych veril vic (mivali rozumne mikiny, treba tam nekdo o vec i premysli)
https://www.sportisimo.cz/odlo/essentia ... ta=2053913
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Větrovky

Příspěvekod Reccol » ned bře 31, 2024 8:50

Díky všem!

Kouknu na to, na Odlo už jsem narazil dřív, ale ta značka mě trochu míjela.
Reccol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon čer 18, 2012 21:32

Re: Větrovky

Příspěvekod lojzmen » ned bře 31, 2024 23:50

Hannah/dorren má asi posunuté velikosti, místo M jsem musel zkoušet S.
Jemný, mírně prodyšný nylon, celkově jednoduchý střih, kapsy na ruce se zipem normální, jednoduchá kapuce je nesbalitelná a stahovací šňůrka je spíše tkanička, říkající si o výměnu. V pase a na zápěstích poměrně volná plochá guma. Nemá žádnou kapsičku na sbalení sebe sama.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1105
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Větrovky

Příspěvekod dkay » pon dub 1, 2024 9:35

Myslim že nic co tu bylo zmíněno nebude mít dostatečnou prodyšnost NA BĚH, takže bych se zaměřil na ty bundy se strečovými panely nebo síťkou na zádech. Ta polyesterová salomonka bude mít prodyšnost mizernou, ale záda toho odvětrají dost a pro ten salomoní knoflík za zipem na hrudi mám osobně slabost :)
Nebo za polovic je tam nějaká klimatexka se síťkou na zádech.
Uživatelský avatar
dkay
účastník
účastník
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv dub 8, 2021 15:27
Bydliště: Beskydy

Předchozí

Zpět na Oblečení

cron