Boxerky, trenyrky a jina zverstva

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boxerky, trenyrky a jina zverstva

Příspěvekod mike » čtv říj 8, 2020 2:54

@Kennedy: mne by to asi nevadilo, klidne bych chodil i naostro, kdyby to nebylo neprakticke a nehygienicke ;-) V pase mam aktualne asi 94 cm. Po prvni vychazce si nejsem jisty, jestli by to nechtelo spis XXL, jsou mensi. Neni to ale pasem, spis celkove a mozna i strih. Jeste uvidim.

@mitau: diky. Cena je sice trochu jinde, ale kdyby fungovaly, tak proc ne. PAD by zas mohl vydrzet o dost vic, nez PES. Az budu mit cestu do mesta, stavim se v Columbii, jestli je tam nemaji, tohle bych si radej prohlednul predem.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Kennedy » pát říj 9, 2020 13:46

mike: Chození na ostro mi taky nejde, kolo v kalhotech s vložkou je přeci jen něco jinýho.
Aha, číslování trenek je fakt krutost. Tak to já vezmu asi velikost M.
Kennedy
účastník
účastník

Příspěvekod mike » pát říj 9, 2020 22:00

M? Jsi snad trpajzlik? :twisted: Pas zas tak moc nevypovida, jeste bych potreboval par kilo shodit. Kdybych mel 90 nebo 86 jako pred 30 lety, tak mam furt XL a kdyz jsem mel 100, tak taky. Mozna vic vypovida obvod boku, mam 99.

Jinak volne lozene L maji obvod gumy asi 72 cm. Byt tebou tak taky vezmu dve velikosti vedle sebe, pri te cene se to da.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod lojzmen » pát říj 9, 2020 22:31

Také jsem příznivec japonského učení ViSiMuTo.

S těma velikostma to má každý jinak, to neřeš.

Inspirován touto diskuzí jsem tento teplejší víkend místo trenek vyzkoušel mé staré běžecké šortky s všitou slipovou vložkou.
Ze Sportisima, kdysi dávno, New Balance, levné, s kapsami, vnější polyesterová látka hebká, kapsy hebké, slipová vložka hebká a jako obvykle kule škrtící. A to si běžně kupuju o číslo větší.
V nejspodnějším místě jsem vložku rozstřihnul. Pak jsem obstřihnul lem vložky s gumičkou a vyhodil stahovací šňůrku kolem pasu. Zbytek vložky je jako bederní rouška.
Dobré to bylo.
Ale zase moc jsem se nezpotil, pokračování na jaře.

V Decathlonu jsou nejlevnější běžecké šortky/kraťasy RunDry asi za 150, vnější látka je tužší.
lojzmen
účastník
účastník

Příspěvekod Kennedy » sob říj 10, 2020 0:50

mike: M znamená medium = střední! Mám 176 do vejšky a pas tak 80 - 85. Někdy ale pod 80.. I tak jsem tlustej ve srovnání s nabušenejma outdoorařema.
Ale třebas kalhoty Direct Alpine mám v L a skvěle sedí, M by byly moc uplý. Objednám ty trenky M a L.
Kennedy
účastník
účastník

Příspěvekod mike » sob říj 10, 2020 20:58

@Kennedy: jo, ale pochazi to nekdy z praveku, kdy byli lidi o dost mensi ;-) Myslim, ze L nebo M bude spravne.

@lojzmen: :D =D>
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mike » stř říj 28, 2020 3:52

mike píše:Trenky jsou doma. ... Ale zas za tu cenu... zkusim je nejakou dobu nosit a pak se uvidi.

Tak jo. Nosil jsem je nejakou dobu na denni vychazky a ted na celodenni vylet. Bylo docela vlhko, tedy idealne na test. Obstaly. Neni to zadny zazrak ani extra kvalita, ale jsou pouzitelne a pomer cena/vykon dobry. Objednal jsem dalsich 3x2 kusy. Bohuzel maji v XL jen jednu dvojici barev, ale co uz.

Velikost je na mne XL. L jsem zkousel na denni vychazky, da se, ale je to na hrane a na delsi bych je nevzal, to uz by bylo o odreniny.

Proti M&S trochu min prijemny material, ale treba se casem osoupe. Zas ale maji plochou gumu bez varhanku, to je plus, nebudu mit v horku osoupanou kuzi pod bederakem. Snad :)

Diky apukovi za tip.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mike » stř říj 28, 2020 18:38

Tyyjo, ted mi prisel mail, ze zasilka je vyrizena a zitra bude odeslana. Spotky.cz pracujou i ve svatek :smt023

(ja budu taky, ale protoze jsem se vcera flakal ;-))
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mike » pát črc 1, 2022 20:53

Po necelych dvou letech konstatuju, ze trenky jsou fajn. Nosim je denne na vychazky i na celodenni akce a v pohode. Spravne je XL.

Ted jsem prisel na dalsi plus. Jak jsem tenhle tyden dvakrat slusne zmoknul, tak jsem byl durch a mokre byly i trenky. Prisel jsem na to teprve az jsem si doma sundal promocene kalhoty. Do te doby jsem o tom vubec nevedel, nechladilo to ani nijak neotravovalo. Ve stredu jsem to pricital tomu, ze bylo docela teplo i za deste, ale dneska uz ne a promocena vetrovka docela studila. Trenky vubec. O bavlnenych se nic takoveho rict neda, ty studi i kdyz navlhnou od potu a i ty smesove od M&S s 30 % bavlny byly v takovem desti znat. Tyhle jsou tedy nakonec lepsi a navic i odolnejsi, M&S by byly za dva roky prodrene i kdybych jich stridal nekolik jako tady.

Teda, jsou fajn na chuzi, na sezeni u pocitace jsou lepsi bavlnene :)
mike
Moderátor
Moderátor

Předchozí

Zpět na Oblečení