Zateplene bundy, perove i synteticke

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Zateplene bundy, perove i synteticke

Příspěvekod apuka » pon kvě 10, 2021 10:25

Tak zrovna tady nevim, proc by to melo vadit... Urcite dobre vys, ze uz stare duchny se recyklovali, nekdy i po staleti :wink:.

Ono peri je hodne drzici material a kupodivu, cely ten proces recyklace je v soucasnosti uz docela dobre podchyceny. Rekl bych, ze v kvalite nakonec nebude skoro zadny rozdil, poskozene peri se vyrazuje.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod apuka » pon kvě 10, 2021 12:51

Jinak jsem si minuly tyden objednal tu DA Yungay, kdyz ji meli v hanibalu za hodne prijatelnou cenu (2668, cca 50% sleva). Musim teda uznat, ze je to bunda pekna, dobra, strihem mi celkem sedi, takze si ji necham.

Svrchni matros je Qunatum - tj. tipicky problem, ze vlastne nikdo nevi, jaky :-D. DA ani gramaz neudava. "Dychaci test" zdaleka neni jako u Microlightu, ne to Q Airu, ale zato ani jako u puvodniho (vlastne toho lehciho puvodniho) Quantumu. Neco vzduchu pres projde, mne to prijde cca jako muj stary Pertex Classic. Kazdopadne je to dobre leskle ale zdaleka ne tak sustive jako Classic nebo i Microlight.

Predevcirem jsem ji zkousel venku, ale byla nejakych 10-12 st., zakecal jsem se na pul hodiny se sousedem, zacalo svitit slunce, o par stupnu se hned ohralo, ale ani tak jsem se nepotil ani necitil prehraty. Takze nejaka prodysnost tam byt musi.

Takze konecne budu mit zimni bundu do hor i s kapuci a nebudu muset poruzne kombinovat, s necim, co ma kapucu, aby mi netahalo na krk a hlavu. Akurat to nebude na skladani a do ruksaku, ale na sebe.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod pavproch » úte zář 14, 2021 12:07

Jaxem tu spal, můj plug-in v Chromu nedokáže odfiltrovat všechny reklamy, zobrazuje mi reklamu rockpointu (na převážně modré) bundy a mezi nima jedna zateplená s názvem "tropical man". Hezky! :smt077
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod aksam » úte zář 14, 2021 12:36

Na Crazy Idea jde o decentní bundu:) Jsem myslel, že bude ve stylu havajských košil:)
aksam
nadšenec
nadšenec

Předchozí

Zpět na Oblečení