Outdoor Filmy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod milarepa » pon srp 21, 2023 20:18

Dromedaro, zase tady nehorázně plkáš, Divočina je normální film o tom, jak se jedna neukotvená holka hodila do pohody, prostě jen zajímavý lidský příběh, nic více tam nehledej

dále by mě zajímalo, jak jsi k těm svým podivným analýzám došel, kolik těch lidí znáš osobně, jak hluboko ses k nim dostal, že je soudíš? Pokud jen visíš na fb v nějakých divných skupinách, tak si hlavně uvědom, že vnímáš hodně pokřivenou realitu, na druhé straně může být cokoliv, ani to nemusí být reálný člověk, ty vnímáš jen nějakou iluzi a z toho si pak tvoříš ty své pokřivené soudy, dávej si na to pozor.....tu tendenci máš v sobě zažitou
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Dromedaro » pon srp 21, 2023 20:35

milarepa píše:Dromedaro, zase tady nehorázně plkáš

Tak moje příspěvky nečti nebo si mě zablokuj. Evidentně se mnou máš nějaký problém, tak si zbytečně nezpůsobuj bolest.

milarepa píše:Divočina je normální film o tom, jak se jedna neukotvená holka hodila do pohody, prostě jen zajímavý lidský příběh

Tak tady se mi povedl kix. To jsem si popletl dva filmy se slovem divočina v názvu.
Ale tenhle film s tou holkou, to byla nezáživná nezajímavá nuda. Ještě horší než ten film, který jsem původně myslel.
To píšu hlavně kvůli tomu, že v tom případě nesedí to přirovnání, který jsem použil v tom prvním příspěvku na toto téma.

milarepa píše: vnímáš hodně pokřivenou realitu, na druhé straně může být cokoliv, ani to nemusí být reálný člověk, ty vnímáš jen nějakou iluzi a z toho si pak tvoříš ty své pokřivené soudy, dávej si na to pozor.....tu tendenci máš v sobě zažitou

A prosím, aby jsi mi zde přestal opakovaně dělat nevyžádané psychologické posudky osobnosti. Nemám o ně zájem. Až budu nějaký takový chtít, zajdu si za znalcem nebo odborníkem.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4386
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod booze » pon srp 21, 2023 21:11

Podivej se na Gádžo dilo / Gadjo dilo je to nekde od Rumunska.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod milarepa » pon srp 21, 2023 21:32

dromedaro - a můžeš mi odpovědět na mé otázky?
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Etheric » úte srp 22, 2023 5:16

Mně se Divočina taky nelíbila. Nudný, mdlý, nezáživný. Kdyby to byl alespoň echt příběh někoho v troskách, kdo se vydá na túru dát se do pohody a bylo vše ukázáno a rozebráno více, ne jen povrchně, okrajově a v útržcích, pak by to byl dobrej film.. Ne že vidíš jen část děje, kusy v tom chybí, spousta důležitých věcí, včetně nějakých hlubších vnitřních pochodů hlavní postavy nebyla zmíněna.. U tohoto typu filmu očekávám propracovaný příběh do hloubky, ne povrchní vyprávění
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 22, 2023 6:30

etheric
videla jsem jedinej film, kterej se skoro vyrovnal sve knizni predloze. To byl parfem. I tak byla knizni predloha proste lepsi a u divociny (sheryl s), to plati taky.
- ten film byl podle me udelanej dobre, tak aby stihl metraz a zaroven oslovil sirokou skalu lidi. Proste 100 lidi, 100 chuzi a u filmu to plati taky.


ten film neni primarne o trekovani na PCT nebo o outdooru, takze pokud hledate takovej druh filmu, tam se vam libit ani nemuze. Me se v tomto libil i film Pout (the way, 2010), ale ten zase neni o santiagu vubec.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Dromedaro » úte srp 22, 2023 14:56

Já mám raději spíše filmy typu Revenant nebo pak audio příběhy z těch času, nejlépe podle skutečné události. Jako třeba tento:

Šílený trapper Johnson
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4386
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 22, 2023 17:53

dromedaro
ale divocina je podle skutecne udalosti :D

asi proto me vlastne moc ty outdoor filmy nebavi a mnohem vic me bavi knizky, ktery sou vic o tom osobnim pojeti cesty nez ceste samotne. Vlastne i jako dite sem nemela rada cestopisy a ted je ctu, ale asi to nejsou tak uplne cestopisy :D

jak si nekdo urizne nohu zaklinenej ve skale... to fakt nic pro me a kdyby to nepousteli v autobuse, kde tomu neslo uniknout, tak si neco takovyho na zakalde skutecnosti v zivote nepustim...

ale zase se mi dost libil dokumentarni reality show Nezdolny everest mozna sem to tady kdysi davno i linkovala. kdyz uz, tak se mi mnohem vic libi filmy pojaty jako dokumenty, treba psi laska o zavodech se psim sprezenim.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Dromedaro » stř srp 23, 2023 4:51

Já vím, že je to podle skutečné události, ale to ještě neznamená, že se mi to kvůli tomu bude hned líbit.

Pší lásku jsem viděl v kině. Byl jsem na celý sál jen já a další tři diváci. :) Ta Psí láska mě bavila a líbila se mi.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4386
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Quido » pát zář 15, 2023 10:01

tohle se mi dost libilo - i presto, ze je to vymyslene, skoro az mysteriozni...
Alfa
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Quido » pát zář 15, 2023 10:10

z těch, co jsou podle skutečnosti, se mi líbí Stopy a Grizzly man
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Předchozí

Zpět na Pokec o outdoorových filmech