Outdoor Filmy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod milarepa » pon srp 21, 2023 20:18

Dromedaro, zase tady nehorázně plkáš, Divočina je normální film o tom, jak se jedna neukotvená holka hodila do pohody, prostě jen zajímavý lidský příběh, nic více tam nehledej

dále by mě zajímalo, jak jsi k těm svým podivným analýzám došel, kolik těch lidí znáš osobně, jak hluboko ses k nim dostal, že je soudíš? Pokud jen visíš na fb v nějakých divných skupinách, tak si hlavně uvědom, že vnímáš hodně pokřivenou realitu, na druhé straně může být cokoliv, ani to nemusí být reálný člověk, ty vnímáš jen nějakou iluzi a z toho si pak tvoříš ty své pokřivené soudy, dávej si na to pozor.....tu tendenci máš v sobě zažitou
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 847
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Dromedaro » pon srp 21, 2023 20:35

milarepa píše:Dromedaro, zase tady nehorázně plkáš

Tak moje příspěvky nečti nebo si mě zablokuj. Evidentně se mnou máš nějaký problém, tak si zbytečně nezpůsobuj bolest.

milarepa píše:Divočina je normální film o tom, jak se jedna neukotvená holka hodila do pohody, prostě jen zajímavý lidský příběh

Tak tady se mi povedl kix. To jsem si popletl dva filmy se slovem divočina v názvu.
Ale tenhle film s tou holkou, to byla nezáživná nezajímavá nuda. Ještě horší než ten film, který jsem původně myslel.
To píšu hlavně kvůli tomu, že v tom případě nesedí to přirovnání, který jsem použil v tom prvním příspěvku na toto téma.

milarepa píše: vnímáš hodně pokřivenou realitu, na druhé straně může být cokoliv, ani to nemusí být reálný člověk, ty vnímáš jen nějakou iluzi a z toho si pak tvoříš ty své pokřivené soudy, dávej si na to pozor.....tu tendenci máš v sobě zažitou

A prosím, aby jsi mi zde přestal opakovaně dělat nevyžádané psychologické posudky osobnosti. Nemám o ně zájem. Až budu nějaký takový chtít, zajdu si za znalcem nebo odborníkem.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4496
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod booze » pon srp 21, 2023 21:11

Podivej se na Gádžo dilo / Gadjo dilo je to nekde od Rumunska.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8320
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod milarepa » pon srp 21, 2023 21:32

dromedaro - a můžeš mi odpovědět na mé otázky?
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 847
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Etheric » úte srp 22, 2023 5:16

Mně se Divočina taky nelíbila. Nudný, mdlý, nezáživný. Kdyby to byl alespoň echt příběh někoho v troskách, kdo se vydá na túru dát se do pohody a bylo vše ukázáno a rozebráno více, ne jen povrchně, okrajově a v útržcích, pak by to byl dobrej film.. Ne že vidíš jen část děje, kusy v tom chybí, spousta důležitých věcí, včetně nějakých hlubších vnitřních pochodů hlavní postavy nebyla zmíněna.. U tohoto typu filmu očekávám propracovaný příběh do hloubky, ne povrchní vyprávění
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8243
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 22, 2023 6:30

etheric
videla jsem jedinej film, kterej se skoro vyrovnal sve knizni predloze. To byl parfem. I tak byla knizni predloha proste lepsi a u divociny (sheryl s), to plati taky.
- ten film byl podle me udelanej dobre, tak aby stihl metraz a zaroven oslovil sirokou skalu lidi. Proste 100 lidi, 100 chuzi a u filmu to plati taky.


ten film neni primarne o trekovani na PCT nebo o outdooru, takze pokud hledate takovej druh filmu, tam se vam libit ani nemuze. Me se v tomto libil i film Pout (the way, 2010), ale ten zase neni o santiagu vubec.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Dromedaro » úte srp 22, 2023 14:56

Já mám raději spíše filmy typu Revenant nebo pak audio příběhy z těch času, nejlépe podle skutečné události. Jako třeba tento:

Šílený trapper Johnson
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4496
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 22, 2023 17:53

dromedaro
ale divocina je podle skutecne udalosti :D

asi proto me vlastne moc ty outdoor filmy nebavi a mnohem vic me bavi knizky, ktery sou vic o tom osobnim pojeti cesty nez ceste samotne. Vlastne i jako dite sem nemela rada cestopisy a ted je ctu, ale asi to nejsou tak uplne cestopisy :D

jak si nekdo urizne nohu zaklinenej ve skale... to fakt nic pro me a kdyby to nepousteli v autobuse, kde tomu neslo uniknout, tak si neco takovyho na zakalde skutecnosti v zivote nepustim...

ale zase se mi dost libil dokumentarni reality show Nezdolny everest mozna sem to tady kdysi davno i linkovala. kdyz uz, tak se mi mnohem vic libi filmy pojaty jako dokumenty, treba psi laska o zavodech se psim sprezenim.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Dromedaro » stř srp 23, 2023 4:51

Já vím, že je to podle skutečné události, ale to ještě neznamená, že se mi to kvůli tomu bude hned líbit.

Pší lásku jsem viděl v kině. Byl jsem na celý sál jen já a další tři diváci. :) Ta Psí láska mě bavila a líbila se mi.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4496
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Quido » pát zář 15, 2023 10:01

tohle se mi dost libilo - i presto, ze je to vymyslene, skoro az mysteriozni...
Alfa
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Outdoor Filmy

Příspěvekod Quido » pát zář 15, 2023 10:10

z těch, co jsou podle skutečnosti, se mi líbí Stopy a Grizzly man
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Předchozí

Zpět na Pokec o outdoorových filmech