Překapávaná káva ze sáčku v sortimentu pražské prodejny

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Překapávaná káva ze sáčku v sortimentu pražské prodejny

Příspěvekod Indy » pát bře 29, 2013 12:57

v zadnem pripade turka nezavrhuju. naopak mi neni vubec jasny proc dostal tu nalepku barbarstvi.

pobliz auta frenchpress nebo perkolaror povazuju za velice dobry reseni.

do extremu klidne tu rozpustku, jednak existuji takove ktere mne neurazi, jednak nic lehciho neni.

chapu situace kdy je travellunch reseni, podobne jako treba jiny situace kde se hodi MRE. ale bylo by blahovy od toho ocekavat plnohodnotnou stravu, jakkoli te TL neni vubec spatny. a ted je to potreba zalit supr cupr kafem, o kterym mi nekdo natroubil do hlavy ze nic lepsiho neni...?

tak jak je jedno marketingove vitezstvi kavovar na kapsle, tyhle sacky jsou to stejny z druhy strany. ale nezavrhuju to. aj zdravy rozum porebuje obcas dovolenou...
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Překapávaná káva ze sáčku v sortimentu pražské prodejny

Příspěvekod Seul » pát bře 29, 2013 13:54

Tak potom pre fanúšikov kvalitnej a poctivej kávy v divočine ostáva už iba totok http://www.handpresso.com/produit-1-24- ... ybrid.html ( http://www.svetoutdooru.cz/clanek/?1085 ... id--video- )
Seul
nováček
nováček
 
Příspěvky: 115
Registrován: čtv dub 6, 2006 8:17

Překapávaná káva ze sáčku v sortimentu pražské prodejny

Příspěvekod Seul » pát bře 29, 2013 14:01

Seul
nováček
nováček
 
Příspěvky: 115
Registrován: čtv dub 6, 2006 8:17

Re: Překapávaná káva ze sáčku v sortimentu pražské prodejny

Příspěvekod zbuddy » pát bře 29, 2013 14:06

Než drahé cizí HiTech mlýnky, tak klasiku Tramp
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Překapávaná káva ze sáčku v sortimentu pražské prodejny

Příspěvekod zoul » pát bře 29, 2013 14:43

Praded píše:Pokud nechcete nic tahat, udelejte si turka a slijte.. nic k tomu nepotrebujete.


Potřebuju k tomu pixlu na kafe, odměřit správné množství, vyluhovat v nějaké nádobě, slít do jiné a zlikvidovat lógr. Kdybych si to chtěl extra usnadnit, nadávkoval bych si namleté kafe do nějakých nepropustných pytlíků, ve kterých bych ho mohl rovnou vyluhovat a zároveň by pak sloužily jako obal na lógr, který se dá snadno odnést dolů. Jinými slovy bych dorazil přesně k řešení, které si tady můžu koupit hotové.

Já ho kupovat nebudu, jednak jsem na horách spokojený s pytlíkovým čajem a jednak mi vadí ten nadbytečný odpad. Ale nechápu, že tě existence té věci tak hněte. Ano, ten pokrok je malý a cena vysoká, ale na horách je člověk občas rád za každou pitomost. (Představa, že budu večer po náročném dni v mrazu někde vytahovat Aeropress, mě upřímně děsí.)
Uživatelský avatar
zoul
účastník
účastník
 
Příspěvky: 659
Registrován: pon srp 30, 2010 9:14
Bydliště: Boskovice

Re: Překapávaná káva ze sáčku v sortimentu pražské prodejny

Příspěvekod Indy » pát bře 29, 2013 15:40

- dealerpytel na zip
- lzicku
- hrnek nebo vicko od termosky navic.

to neni az takove drama, ne?

ale rozpustka vede, za mne, nenarocneho konzumenta.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Překapávaná káva ze sáčku v sortimentu pražské prodejny

Příspěvekod zoul » pát bře 29, 2013 15:54

Drama vubec, jasne. Osobne bych si rad usetril treba to vyplachovani, skoda vody. Jsem tady ale trochu dabluv advokat – taky si myslim, ze je to kravina, ale neupiram tomu pravo na zivot a neberu to ciste jako marketingove dite.
Uživatelský avatar
zoul
účastník
účastník
 
Příspěvky: 659
Registrován: pon srp 30, 2010 9:14
Bydliště: Boskovice

Re: Překapávaná káva ze sáčku v sortimentu pražské prodejny

Příspěvekod mike » pát bře 29, 2013 22:47

@zoul: asi tak, ale taky se dalsi diskuse vzdavam, jelikoz se mne netyka a jako pijak caje mozna spravne neposoudim vsechna pro a proti. Rekl bych, ze vysledek se uvidi casem. Bud se to neujme a je to nesmysl nebo jo a pak to asi nejakou hodnotu ma.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Předchozí

Zpět na HUMI OUTDOOR