Bianca

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Bianca

Příspěvekod Shelenka » čtv bře 3, 2011 16:42

Dobrý den,
moc se mi líbí PWS mikina Bianca (zejména v zelenošedé barvě, ta se vám opravdu povedla), ale narazila jsem na zásadní problém. Zkoušela jsem si nejmenší vyráběnou velikost S a přestože mám konfekční velikost 38 (M), přes boky až 40 (L), Bianca v Sku mi plandala kompletně od pasu dolů. Neuvažujete o přidání další (tedy menší) velikosti? Nebo dvou? Nejsem žádný drobek, menší slečny budou mít problém ještě větší.

Dále bych se chtěla zeptat, zda neuvažujete o doplnění dámské kolekce o jiný střih letních kalhot typu Venus. Materiál se mi velmi líbí, bohužel je na výběr pouze z různých barev, ale ne střihů. Střih Venus má příliš nízký sed, zkoušela jsem si 3 různé velikosti a u všech se stalo to, že mi pas vyjel okamžitě nahoru směrem k neužšímu místu a kalhoty se zařízly :-( Zkoušela jsem si ze zoufalství i pánské modely, ale ty mi nesedly.

Děkuji
Lenka
Shelenka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon úno 28, 2011 20:15
Bydliště: Brno

Re: Bianca

Příspěvekod HUMI Outdoor » čtv bře 3, 2011 17:13

Ahoj Lenko,
moc děkujeme za pochvalu naší mikiny BIANCA. Bohužel však musím konstatovat, že menší velikost vyrábět neplánujeme. V minulosti (už opravdu pár let zpět) jsme to zkusili a z této velikosti se staly ležáky. Ona i prodejnost té velikosti S je výrazně nižší než M nebo L. Takže XS bohužel nebude. :-(

A co se týče kalhot VENUS, tak pro letošek jiný střih dámských kalhot nechystáme. Možná bych ještě doporučil vyzkoušet kalhoty NILE - jsou sice odepínací, ale sed mají oproti VENUS vyšší a vím, že je nosí i holky.

Vítek
Uživatelský avatar
HUMI Outdoor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 94
Registrován: čtv lis 4, 2010 12:38

Re: Bianca

Příspěvekod Shelenka » čtv bře 3, 2011 17:29

Díky za odpověď, i když mě vůbec nepotěšila. To číslování je opravdu dost mimo realitu (na rozdíl od kalhot, kterých od vás máme už několik kousků) - zaměňovat faktickou velikost L za S je dost nešťastné. Až se mi tomu nechce věřit, že byste byli mimo o dvě čísla (že bych si zkoušela nějaký špatně označený kus?) :-( Vždyť "klasická" velikost M by měla být nejčastější (a to pořád nemluvíme o drobounkých, avšak outdoorově aktivních "Skařkách", asi se jich budu muset poptat, kde nakupují) :-(
Lenka
Shelenka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon úno 28, 2011 20:15
Bydliště: Brno


Zpět na HUMI OUTDOOR

cron