Stránka 1 z 1

Pinguin

PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2021 11:01
od Etheric
Zdravím, chci se zeptat Pinguina, proč nešli do aktuální zakázky na nové batohy pro armádu ČR (vyhrál Husky).
Čistě ze zvědavosti, zakázka to je nemalá, tak by mě zajímalo, jestli měla armáda nějaké nesmyslné požadavky či v tom bylo nějaké "ale"...

Nebo žeby armáda vybrala záměrně Husky proto, že protivníci, poté co batohy uvidí, padnou smíchy? :lol:

Jsem přesvědčen, že Pinguin umí ušít batohy mnohonásobně lépe, než Husky - nejhorší výrobce široko daleko.
Dík za odpověď

Re: Pinguin

PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2021 12:44
od apuka
Mozna by ses dostal k odpovedi rychleji, kdybys poslal SZ na uzivatele OF z Pinguinu. Z hlavy ho nevim, ale najdes jej asi celkem rychle.

Re: Pinguin

PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2021 15:01
od Etheric
Byli online chvíli potom, co jsem příspěvek odeslal. Jméno zmíněno, že by si nevšimli, pochybuju. Takže to nechám na nich. Určitě to bude zajímat i víc lidí než jen mě

Re: Pinguin

PříspěvekNapsal: pon kvě 17, 2021 14:11
od Pinguinoutdoor
Dobrý den, děkuji za dotaz. V současné době se soustředíme především na vlastní výrobu, jejíž realizace není vzhledem k momentální situaci nejsnazší. Ano, jak píšete, množství batohů je to nemalé, ale vzhledem k tomu, že realizaci zakázky musí předcházet vývoj a následné testování, je termín dodání v souvislosti s problematickým transportem celkem napjatý. Lukáš, Pinguin.

Re: Pinguin

PříspěvekNapsal: úte kvě 18, 2021 6:45
od Etheric
Díky za odpověď, to jsem si myslel, že to budou chtít rychleji, než by bylo zdrávo. Spolu s faktem, že díky koroně mohou být špatně dostupný komponenty a tkaniny.. To chápu, že se moc nikomu nechce riskovat sankce za pozdní dodání..