Hannah Modul nebo Creek?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Hannah Modul nebo Creek?

Příspěvekod Petr » pon srp 30, 2004 9:59

Ahoj, nemate prosim nekdo zkusenost ohledne uvedenych stanu? Chtel bych univerzalnejsi stan pro dva na obcasne prespani pod horou - do 1000 m, pripadne na kempovani. Zda se mi vhodnejsi rozmerem Creek. Recenze ohledne kvality jsem bohuzel nenasel ani na jeden stan:(. Diky moc, P.
Petr
 

Příspěvekod Choceň » pon srp 30, 2004 10:34

vzhledem k tomu, ze je to zrejmne z jedne rady hannahu, tam asi kvalitativni rozdily moc nebudou...

spis si zkus vybrat podle provedeni - jak je delana konstrukce, vchod atd., tak, aby to vyhovovalo ucelu, ke kteremu to chces pouzivat...
I cesta může být cíl... http://outdoor.webz.cz
Uživatelský avatar
Choceň
nováček
nováček
 
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 16, 2004 19:05
Bydliště: Brno, Choceň

Re: Hannah Modul nebo Creek?

Příspěvekod jk » pon srp 30, 2004 13:39

Petr píše:Ahoj, nemate prosim nekdo zkusenost ohledne uvedenych stanu? Chtel bych univerzalnejsi stan pro dva na obcasne prespani pod horou - do 1000 m, pripadne na kempovani. Zda se mi vhodnejsi rozmerem Creek. Recenze ohledne kvality jsem bohuzel nenasel ani na jeden stan:(. Diky moc, P.


Nekupuj radši ani jeden, v této kategorii jsou už k dostání i stany od slušných výrobců (Penguin, Jurek S+R a další). Firma Hannah má (nejen) ve výrobě stanů dost špatnou pověst. Dost šmejdů, neschopní a neochotní zajišťovat opravy kromě podlážky. Negativních zkušeností s Hannah alias SportLand najdeš na webu opravdu dost.

Na občasné přespání pod horou a kempování určitě nepotřebuješ stan se sněhovým límcem.

Jo a nenechal bych se příliš ovlivnit výprodejo-slevovýma akcema, koupit předražený ležák se 30% slevou nemusí být právě terno.
jk
 

Příspěvekod Paw » pon srp 30, 2004 14:04

Firma Hannah s Sport Land je jedna a ta sama. vse co dovezou z asie, kde si to nechavaji usit, se rozdeluje cca v pomeru 60% Hannah a 40% Sport land. Pak se na to nasijou jejich vignetky a hura k zakaznikovi. Opravdu si nekupuj zadneho Hannaha. Ty penize radeji investuj do neceho co vydrzi
Naposledy upravil Paw dne pon srp 30, 2004 14:48, celkově upraveno 1
Paw
nováček
nováček
 
Příspěvky: 59
Registrován: ned srp 29, 2004 19:53

Příspěvekod Choceň » pon srp 30, 2004 14:17

ono kdyz jsme u toho, tak na kempovani apod. by ti mozna stacilo i neco levnejsiho... pokud neplanujes jet do nejakych nepriznivych nebo extremnejsich podminek, a planujes to jen jako pristresek pred sluncem, mozna by stacil i nejaky campingaz a spol. - smejd, ale na tohle staci a stoji to par korun.

pokud chces ale spolehlivou ochranu pred destem, co vydrzi, taky se musim pripojit k doporuceni ceskeho stanu jurek. za rozumne penez vysoka kvalita... o moznostech servisu apod. nemluve....
I cesta může být cíl... http://outdoor.webz.cz
Uživatelský avatar
Choceň
nováček
nováček
 
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 16, 2004 19:05
Bydliště: Brno, Choceň

Asi pujdu do Jurka, je dost chvaleny

Příspěvekod Petr » úte srp 31, 2004 14:57

Choceň píše:ono kdyz jsme u toho, tak na kempovani apod. by ti mozna stacilo i neco levnejsiho... pokud neplanujes jet do nejakych nepriznivych nebo extremnejsich podminek, a planujes to jen jako pristresek pred sluncem, mozna by stacil i nejaky campingaz a spol. - smejd, ale na tohle staci a stoji to par korun.

pokud chces ale spolehlivou ochranu pred destem, co vydrzi, taky se musim pripojit k doporuceni ceskeho stanu jurek. za rozumne penez vysoka kvalita... o moznostech servisu apod. nemluve....


No, co se tyka Jurka, tak to zacinam dost zvazovat. Na Hannaha zatim kazdy nadava. Pomalu oba modely opoustim....Co se tyce Jurka, tak lidi dost chvali Atak1, Atak2. Spis 2, jednicka je pry pro dva mala.....ikdyz to uz je asi hodne individualni....Nicmene diky za rekace, Petr.
Petr
 

Příspěvekod Choceň » úte srp 31, 2004 21:05

No, ja uz nejaky ten patek jezdim s Atakem 2. Chybicky se najdou, neni to pro vylozene extremni akce, ale klasicky outdoor je s nim na pohodu. V noizi jsme se tam vyspali i tri kluci :wink: . Jinak pro dva je to idealni velikost - spite vedle sebe a jeste vam u kraje zbyde pruh na batohy... Atak 1 je zbytecne uzky, pokud ti vyhovuje konstrukce toho stanu, vem urcite verzi Atak 2.

Co se tyce stavby, neni zrovna nejjednodussi a nejrychlejsi, ale kdyz to mas nacvicene, stan muze stat behem dvou-tri minut bez problemu... a kdyz bys spechal (uz na tebe prsi) i rychleji... schvalne si to nekdy zmerim :mrgreen:
I cesta může být cíl... http://outdoor.webz.cz
Uživatelský avatar
Choceň
nováček
nováček
 
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 16, 2004 19:05
Bydliště: Brno, Choceň

Příspěvekod Vojtos » stř zář 1, 2004 7:57

Choceň píše:No, ja uz nejaky ten patek jezdim s Atakem 2. Chybicky se najdou, neni to pro vylozene extremni akce, ale klasicky outdoor je s nim na pohodu. V noizi jsme se tam vyspali i tri kluci :wink: . Jinak pro dva je to idealni velikost - spite vedle sebe a jeste vam u kraje zbyde pruh na batohy... Atak 1 je zbytecne uzky, pokud ti vyhovuje konstrukce toho stanu, vem urcite verzi Atak 2.

Co se tyce stavby, neni zrovna nejjednodussi a nejrychlejsi, ale kdyz to mas nacvicene, stan muze stat behem dvou-tri minut bez problemu... a kdyz bys spechal (uz na tebe prsi) i rychleji... schvalne si to nekdy zmerim :mrgreen:


A právě proto mám Colemana protože i když chčije tak mi do něj nenaprší protože stavim všechno najednou heč\:D/
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Choceň » stř zář 1, 2004 10:38

a jake ma hodnoty vodniho slpupce ?
I cesta může být cíl... http://outdoor.webz.cz
Uživatelský avatar
Choceň
nováček
nováček
 
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 16, 2004 19:05
Bydliště: Brno, Choceň

Příspěvekod Vojtos » stř zář 1, 2004 11:05

Choceň píše:a jake ma hodnoty vodniho slpupce ?


7000 podlážka 5000 tropiko
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Choceň » stř zář 1, 2004 13:33

no, to je na tom jurek lepe... ale i tech 7000 na podlazce snad staci, ale zadna vyhra to neni - kdyz mas pod stanem mokro a udelas tam nekde bodove zatizeni (kolenem napriklad), uz jsi hodnote toho tlaku velice blizko...
I cesta může být cíl... http://outdoor.webz.cz
Uživatelský avatar
Choceň
nováček
nováček
 
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 16, 2004 19:05
Bydliště: Brno, Choceň

stan hannah

Příspěvekod gelefier » pon říj 4, 2004 11:30

No ja nevim , ja mam stan hannah , lighter, a jsem s nim zatim veskrze spokojenej, mam ho teda zatim jenom rok ale bez problemu, jezdim s nim od jara napoled jsem s nim byl minulej tejden, a fakt v pohode , je lehouckej pro dva akorat velkej, nepromk mi zatim - no taky jsem byl jenom po cechach ale nekam do himalaji s nechystam, ja osobne tedy muzu hannah jen doporucit
gelefier
 


Zpět na Stany