Stan pro jednoho - turistika i kolo / bicykel

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stan pro jednoho :)

Příspěvekod Schnappi » čtv dub 15, 2010 17:13

Ve stanech pro jednoho osobně přehled nemám (poradil bych max. své oblíbené značky), ale takový nápad: Blíží se výstava stanů v Praze, co si udělat v červnu výlet?
Dokdy to potřebujete vědět? :oops:
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Re: Stan pro jednoho :)

Příspěvekod air2 » čtv dub 15, 2010 17:21

Vylozene pro 1 - Jurek Nano, Ferrino Lightent 1, Jurek AT (tip pro lidi do 180 cm), Ferrino Spectre 1
Obcas i pro 2 (pro 1 luxusne prostorny) - Jurek Vandr 1, Ferrino Lightent 2, Ferino Chaos
air2
účastník
účastník
 
Příspěvky: 583
Registrován: ned lis 22, 2009 23:22
Bydliště: Klimkovice

Re: Stan pro jednoho :)

Příspěvekod defenger » čtv dub 15, 2010 18:45

mám Coleman Raid, taková sympatická nouzovka, ale nesmí být moc ošklivě :-)
Přeji hezký den a dobrou mysl. Šerpa M.
Uživatelský avatar
defenger
účastník
účastník
 
Příspěvky: 324
Registrován: stř kvě 4, 2005 21:46
Bydliště: Břeclav

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod plexiplesk » čtv dub 15, 2010 21:35

Ahoj potreboval bych poradit. Planuji dvoudeni/ trideni vylety na kole jaro/leto prevazne u nas, pripadne Slovensko.Zadne alpy ci Island:) Chtel bych se zeptat jake reseni je podle Vas nejlepsi. Rad bych na kole treba spal v lese kde se zastavim ale rad bych mel nejakou ochranu pred destem a vetrem. Co si myslite treba o tomhle http://www.affekt.cz/hannah-stan-hannah ... 25136.html + nafukovaci karimatka + letni spacak? Snazim se o co nejmensi vahu vs pohodli pri nepohode. diky za kazdou pomoc.
plexiplesk
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 12, 2010 20:36

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod pripluv » pát dub 16, 2010 5:26

jeste nez jsem to otevrel jsem ti chtel poradit neco podobnyho :)
uplne v pohode a plachta na auto z zelezarstvi za 50 CZK udela stejnou sluzbu.
par dni v nasich krajich vazne netreba vice resit
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod jiri69 » pát dub 16, 2010 12:32

Kdysi jsme ve dvou projezdili půl Rumunska s černým igelitem zakoupeným v zahradnických potřebách, vážilo to nějakých 20 deka, i v největším dešti jsme v přístřešku (špagát mezi stromy, přes to igelit, okraje zatížit kameny...) byli v suchu.
jiri69
účastník
účastník
 
Příspěvky: 283
Registrován: čtv bře 19, 2009 9:39

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod Aranwe » pát dub 16, 2010 12:38

souhlas ... autoplachta luxus :) ... vazi neco prez pul kila a i pri teplotach okolo 0°C pohodicka .... spal jsem s ni v -10°C (odhad ... dole v udoli namerili -6 a nahore foukalo) a to uz jsem klepal kosu (ale partakovi bylo teplo - mel asi lepsi spacak + je min zimomrivej) zzzz

jiri: co to bylo za igelit ? ... vetsina igelitu co jsem vazil (a nebyly tak tenky, ze bych se bal ze se to rozerve v lehkym vetru) tak byly tezsi jak ta autoplachta :)(resp nektery +- stejne tezky, ale min odolny)
Uživatelský avatar
Aranwe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 216
Registrován: pon úno 15, 2010 21:44
Bydliště: Brno, Mor. Trebova

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod jiri69 » pát dub 16, 2010 13:39

Obyčejný černý - poměrně tenký, ale docela pružný - igelit, prodávali to v zahradnických potřebách, byly to takový jako roury asi metr široký. Rozřezal jsem to, abych měl dvě plachty o rozměrech cca 4 x 2 metry. Ty jsem dal tou delší stranou k sobě a širokou izolepou slepil - ale až tak 1 m od obou krajů, tedy jen v délce asi 2 m. Pak jsem to hodil přes špagát, kraje zatížil kameny. Ty neslepené konce se svěsily dolů, ve větru či dešti jsem je zevnitř ještě sepnul kolíčkem na prádlo. A byl skvělý přístřešek. Vydrželo mi to tak jednu sezónu (od brzkého jara do pozdního podzimu), na další sezónu jsem holt za cca 4 Kč za metr (vlastně dvojitá šíře) zakoupil nový.
jiri69
účastník
účastník
 
Příspěvky: 283
Registrován: čtv bře 19, 2009 9:39

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod defenger » pát dub 16, 2010 15:25

Stan Hannah Skyline 2: Nedavno tu jeden prodaval podobný přistřešek. Jako plaštenka od Jurka, použitelná i jako stan. Těch 800 g, má i můj Coleman.
Přeji hezký den a dobrou mysl. Šerpa M.
Uživatelský avatar
defenger
účastník
účastník
 
Příspěvky: 324
Registrován: stř kvě 4, 2005 21:46
Bydliště: Břeclav

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod Volkolak » ned dub 18, 2010 17:34

jiri69: Asi mám zlú predstavivosť, ale ako že si to kde sepnul tým kolíčkem? :mrgreen: Pri tom špagáte, alebo na ,,otvorenej" strane?
Volkolak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte úno 9, 2010 12:22

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod Mirino » pon črc 5, 2010 17:58

Zdravim vespolek. Potreboval bych stan pro jednoho. Procetl jsem asi vsechno tady, ale stale v tom nemam jasno. Planovane vyuziti jsou u me Nizke Tatry, Velka Fatra... v lete. Urcite ne v zime. Vyradil jsem stany, ktere maji vnitrni stan ze sitoviny. Zkondenzovana voda na tropiku a vitr a muj pohyb ve stanu... :((
V postate mi z toho vysli Jurci, bud Nano anebo AT. Jo, merim 176 cm. Resim v podstate vahu stanu, celkovou odolnost proti vetru a celkovou vyuzitelnost plochy a vysky stanu.
Nano se mi libi, protoze ma nizsi hmotnost a dost velko podlahovou plochu na odlozeni bot, baglu...
AT se mi libi, protoze ma urcite vyssi odolnost pri vetru, ale podlaha je mensi a hmotnost zase vyssi.
Vodni sloupce tropika neresim, v pohode budou urcite oba :)
Zajimali by me fakt prakticke zkusenosti s nekterym modelem.
Dekuji.
Mirino
nováček
nováček
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte úno 13, 2007 18:20

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod Stani » úte črc 6, 2010 0:06

Osobne som si skusal na Vystave stanov, spacakov v Prahe:
Coleman AviorX2, Salewa Micra II, Denali II, Ferrino Syncro2, Chaos2, Lightent2, Jurek AT, Vandr. Co su pre jedneho komfort ale ja vaha navyse, ako sa tu uz spominalo.

Nakoniec som si kupil na Jurka AT. Aj ked mam vysku 182 cm, zmestil som sa don aj so spacakom. Ked dam dnu bagel, spim skor uhlopriecne, v pohode. Jurka este nemam vyskusaneho v narazovom vetre a dazdi, ale pred tunelom som uprednostnil klasika samonosnu konstrukciu z lahkych dural tyciek. Snehove limce to nema, za poplatok ti ich vsak prisiju. AT ale nema nejaku extra predsien, ucelom je prespat a ist, ale co ocenujem, je vyska stanu, ked sa prezliekas, nehrbis sa velmi - teda ak na sietovu policu nad hlavou nedas toho vela :-)) Nie si pokruteny, ako v nizkych tunel typoch. Takze, ak ked bude dlhsie prsat neskysnem tam len poleziacky. Hmotnost 1.9-2kg takisto zavazila. Vetraky ma hore - dva, nie v dolnych castiach, u vnutorneho stanu je sietovina v rohoch dole + hore, co mam tiez radsej. Vchod je rozdeleny napol, a na jednej casti je zazipsovatelna sietovina - vetranie+proti hmyzu.

Kupoval som si ho na rovnaky ucel, aky si zadal aj ty. A na potulky hory, doly mam radsej nie vyrazne farby - oliva zelena je fajn, sice by mohla byt trochu svetlejsia, ale moze byt. AT je taky kompromis rieseni, u spomenutych stanoch, mi vzdy nieco vadilo. Sam uvidim v buducnu ako sa osvedci. Zatial tolko.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod Mirino » úte črc 6, 2010 12:52

Takze bagl do jednoho rohu a boty do druheho a cloveka napric, jo? :D Jeste jsem premyslel o tom, ze bych si u Jurku zadal na ojednavku usiti AT-ecka, ale s tropikem z materialu ze slabsich modelu. Vseobecne si totiz myslim, ze odolnost tropika proti vode je v nasich podminkach celkem jedno, jestli ma 3000 anebo 5000 mm. V beznem desti neproprsi urcite ani jedno a kdyz proprsi, tak to bude stejne stekat po vnitrni plose tropika a kdyby to chtelo skapnout, tak je tam jeste ta polyestrerova tkanina s nejakou vodoodpudivou upravou - proto napriklad moc nechci vnitrni stan cely ze sitoviny. Otazne je, kolik by nahrada materialu tropika za slabsi usetrila na hmotnosti? Mozna by se to vyplatilo. Podle meho nazoru by to mohlo usetrit tak 300 g. A mel bych stan s dvema tyckama, s odlnosti proti vetru, dobre ukotvitelny, pro jednoho slusne prostorny a dokonce i slusne vysoky a pritom v hmotnosti okolo 1,6 kg. A to uz by slo :supz:
Mirino
nováček
nováček
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte úno 13, 2007 18:20

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod Stani » úte črc 6, 2010 18:15

zatial vsetky veci do jedneho rohu :-))

V Jurkovi AT som spaval vonku zatial pri cca 12C-14C v noci a v pohode. Samozrejme rano uz to hrialo, ale urcite som sa "nedusil", uterakom nezotieral vodu z vnutra stanu, aj ked to sa viac tyka v inych podmienkach. Kupolovity stan predsa len viac odvadza teplo hore ako tie nizke tunely. Napr. na spominanej vystave, sami predavajuci spominali na typ Coleman Tyl, krizena konstrukcia, samonosny..ten sa im vraj osvedcil...ale uz sa nevyraba...teda aspon v novom katalogu uz nie je...to ma akosi nasmerovalo na Jurka...

Tu uz necham na rady skusenejsich, co s Jurkom AT prechodili viac ako ja.

a este som zabudol dodat, ze minuly rok som zazil taky mohutny nocny slejvak, ze som teraz nespekuloval s vodnym stlpcom. Sam uvidim, ci to malo vyznam, alebo nie.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod air2 » stř črc 7, 2010 15:30

Mirino: s tvoji vyskou bych bral to ATcko nebo jestli ti jde o hmotnost, tak na ceske a slovenske podminky ti postaci i Nano... ATcko ma vyhodu v tom, ze je velmi odolny a nemusis se bat si ho vzit treba i do vyssich hor s drsnejsim klimatem. Usiti vnitrku s "lite" tropikem ti usetri tak 100 g (max 150 g). Odhad beru z rozdilu v hmotnosti mezi Vandr1 a Atak1, ktery je 200 gramu a Atak ma krome tropika i lepsi pruty a podlahu a taky je vetsi.
Naposledy upravil air2 dne pon srp 2, 2010 8:38, celkově upraveno 1
air2
účastník
účastník
 
Příspěvky: 583
Registrován: ned lis 22, 2009 23:22
Bydliště: Klimkovice

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod Mirino » stř črc 7, 2010 19:34

No jo, no. Porovnat hmotnost lehciho tropika podle jinych Jurkovych stanu me fakt nenapadlo :-k
Mirino
nováček
nováček
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte úno 13, 2007 18:20

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod vonkreuz » pon srp 2, 2010 7:04

POZOR!!
Uvažujete-li někdo o stanu Coleman Rigel X2, tak všude v katalozích i na internetu je chybná délka!!. Uvedená délka 230cm neodpovídá, v reálu je to asi tak 180-200cm ](*,)
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod pripluv » stř srp 4, 2010 20:52

Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod air2 » stř srp 4, 2010 21:53

650 GBP (jak jsem vyposlechnul z jednoho youtube videa) :lol:
Me se ale libi vice ten Big Sky (ten Terra Nova uz z puvodniho materialu je opravdu takovy cyklo-stan, ne moc do vetru) - a Big Sky Revolutionme teda hodne zaujal - za cca 400 USD stan pro dva, ktery je dost lehky na pouziti pro jednoho, se 2 vchody - neni sice z toho nejnovejsiho kosmickeho matrose (kdovi co to pruhledne taky vydrzi), ale i tak ma cca 1,4 kg. Za nejakych 67 USD se daji dokoupit i nahradni tycky, coz trochu evokuje pocit, ze asi nebudou uplne trvanlive :(( ale stejne je to dobry stan v te hmotnosti za 8k
air2
účastník
účastník
 
Příspěvky: 583
Registrován: ned lis 22, 2009 23:22
Bydliště: Klimkovice

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod svasek » ned srp 15, 2010 14:52

Ahoj,mám Jurek AT.Protože měřím 187cm,je to jen tak tak. :lol:
Jinak jsem s ním spokojenej.Výhodou je samonosnost,přenositelnost ve složeném stavu a oproti stanům pro dva i podstatně menší půdorys.Takže ho lze postavit téměř všude.Když je slušné počasí,tak se samozřejmě nemusí ani kolíkovat-někdy to ani díky terénu nejde :lol:

WWW.svasek.rajce.net
svasek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned srp 15, 2010 14:22
Bydliště: Čelákovice

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod flaire » stř srp 18, 2010 22:15

Tak vam jdu sepsat svoji slohovou praci na tema shánění stanu.
mám na to čas, kupovat ho plánuju příští rok, možná napřesrok, takže jsem to vzala volným tempem. další výhodou je, že na něj můžu šetřil libovolně dlouho - neomezovala jsem se tedy cenou (ale zas na druhou stranu v nějaké rozumné míře :) navíc jsem docela zvyklá nakupovat přes internet a to i v zahraničí, takže hranice jako kdybych neměla
moje požadavky byly následující:
a) aby byl samonosný (nepočítám, že ho budu mít vždycky kde ukotvit a taky je to trochu ,,lamaproof" ;)
b) aby byl dvouplášťový (jinak si můžu jít rovnou lehnout do pohřebního pytle ;)
c) jakákoli neřvavá barva - ne vždycky budu spát na bezpečném a řekněme, hm, legálním místě - být vidět co nejmíň je tedy žádoucí, stačí, že mám zářivě modrý spacák ;)
d) předsíňka - na věci, batoh, boty, hnusný, mokrý věci, co nechci mít u sebe, blefuj
e) vchod z delší strany - když večer dojdu na ******, postavím stan, vybalím karimatku a spacák, tak bych ráda vlezla a ležela - a ne vlezla, musela si sednout, otočit se ... no znáte to :roll: .. nehledě na to, že se to přecejenom odrazí i ve velikosti předsíňky
f) aspoň kus tropika (podlážku nepočítám) z látky - jsem zmrzlina, sice to zahřeje velmi málo, ale lepší než nic. o komárech nemluvě.
g) váha tak do 1,5 kg, když by byl hodně dobrej, tak možná víc :)
h) aby byl skutečně pro jednoho - nekupuju stan pro dva, hodí se mi spíš menší zastavěná plocha než spoustu místa
.. přičemž body d) - h) jsem schopná nějak přežít, když nebudou, ale .. víteco :)

nuže, pátrání probíhalo po všech internetech (tuhle diskuzi jsem projela aspoň třikrát nahoru dolů:), hledala, vybírala atd. hned jsem vyloučila jurka - jediný stan, který jakž takž přicházel v úvahu, je AT,do kterýho jsem měla tu možnost vlízt a prostě - ne - krátký, malý, bez předsíňky. nechci.
dalšími adepty se pak stali:
1) Copper Spur UL1 od Big Agnes - horký kandidát - splňuje v podstatě všechny moje požadavky, jednoznačně nejlepší adept:
http://www.bigagnes.com/Products/Detail/Tent/CopperSpurUL1
2) Hubba HP od MSR - druhý nejlepší kandidát - má lepší ložničku ( není tolik síťovaná), ale menší předsíňku. jinak splňuje též všechno
http://cascadedesigns.com/msr/tents/fast-and-light-tents/hubba-hp/product
3) Soulo od Hilleberg - taky horký kandidát, nicméně je červený a stojí $600. díky, nechci ;)
http://www.hilleberg.com/2006%20Products/NewSoulo.htm
4) Lightning - Sierra Designs - síťovaný tropiko. navíc nějakým zvláštním způsobem se mi moc nelíbí ..
https://www.sierradesigns.com/p-124-lightning-xt-1.aspx
5) Eos 1p - Marmot - no, síťovaný tropiko a oranžová .. jinak vypadá velmi dobře, recenze taky hovoří pro
http://marmot.com/products/eos_1p?p=118,72
6) Zolo 1 - Sierra designs jako dobrý, ale když bych v dešti otevřela předsíňku (která je standardně vyplá uprostřed, ale zip má na kraji), tak dostanu mokrým tropikem přes pusu. díky, nechci. navíc je modrej - sice mi to ladí ke spacáku, ale nevím, no ;)))
https://www.sierradesigns.com/p-154-zolo-1.aspx
7) Mica 12 - The North Face zase síťovaný tropiko, navíc limetková barva. až ji zašpiním, možná bude fajn. ale po pár zkušenostech s TNF věcma už jim prostě nevěřím.
http://www.rei.com/product/779026
8) a nakonec to Vaude - Hogan Ultralight 1 u toho jedinýho jsem schopná tolerovat to, že se do něj leze i zepředu a že není úplně samonosný.

Tak jsem pak ještě chvíli porovnávala, měřila, atd. a rozhodla jsem se pro Big Agnes, popřípadě MSR. Hledala jsem a hledala a najednou mi strýček Google ukázal blog jakého si Angličana, který si právě tu Big Agnes koupil. ha! a co nevidím, vodní sloupec - 1200mm. he? tak jsem schválně koukla na to MSR - vodní sloupec 1000mm. HE? Tak jsem zjistila, že výrobci sice/třeba měří voděodolnost v nejslabších místech nebo nejvíce namáhaných (což bývají většinou švy) místech tropika, ale i tak - rozhodně nepočítám s tím, že pokud není nutné stan stavět - tedy neprší - stavět ho nebudu, proto počítám s nějakou dostatečnou zárukou sucha zvenčí. Navíc mě déšť nijak neodrazuje od výletů, takže počítám s bouřkami, slejváky, lijáky, jánevímčímještě +)Jelikož každý materiál stárne a navíc tropika, jak se pořád muchlají, překládají, tak to taky není slavný, vodní sloupec max 1500 (což mají stany MSR se žlutým/oranžový tropikem - zřejmě silnější materiál) se mi zdá vážně málo. ](*,)

Stan jsem tedy protentokrát nevybrala. možná si koupím Big Agnes, pár pláštěněk od Jurka, hodně pevný nitě a tropiko si spíchnu sama :wink:

Doufám, že ten sloh aspoň někomu pomohl :mrgreen:
P.S.: u tradičních českých výrobců jsem podobný stan nenašla.
summertime .. and the livin´ is easy ;)
Uživatelský avatar
flaire
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř črc 28, 2010 13:53
Bydliště: Praha

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod Hafi » stř srp 18, 2010 22:28

jak uz jsem dnes psal vedle, cesti vyrobci jsou zcela nenapaditi a vsichni vyrabej stejne stany ruznych znacek.

k tvemu vyberu...asi ok
jen za 1) nevsimej si tech udaju o nepromokavosti. nevim jak to meri, ale proste neverim, ze by vsichni (ale opravdu vsichni) krom jurka meli i v extremnich expedicnich stanech na tropiku max 1500 mm a zaroven aby platila jurkova argumentace. proste jsem se smiril s tim ze do tesco stanu danych parametru potece, do marmota ci jine renomovane znacky ne.
2) sierra lightning vypada vyrazne lip nazivo nez na obrazku... a ma chytrou konstrukci (stejne jako treba ten TNF), ale je pravda ze ma jen sitovanou sinku (ale oproti vyse postavenym ma nizsi cenu...)
3) ja bych rovnez vahal mezi msr a big agnes (a nakonec bych vzal BA :-) )
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod flaire » stř srp 18, 2010 22:30

je mi jasny, ze ta nepromokavost je vcelku ,,zavadejici" udaj a nakonec bych asi byla tvrda a sla taky do BA ;))
summertime .. and the livin´ is easy ;)
Uživatelský avatar
flaire
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř črc 28, 2010 13:53
Bydliště: Praha

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod Stani » čtv srp 26, 2010 17:07

BigAgnes fakt vyzera dobre a ma aj predsienku so strieskou. Tie dalsie, ktre si oznacila za mozne tipy napr. Eos od Marmotu ma prakticky vyuzitelne len boky (zavetrie), pretoze je velky sklon, takze strieska minimalna. Ja by som uz siel cestou, ak predsien tak aj so strechou, ked prsi, nech skutocne je chranena aj zvrchu. Aj si tam navaris. Jasne, da sa to korigovat, ze nerozipsujes naplno vchod u tropika, ale je to take...

Jurek AT, on sa nezda, ale ma taku malu predsienku, ktora vznikne napnutim dolnej hrany tropika...topanky tam za zmestia, ruksak nie, aj tak si ho zo zvyku beriem dnu k sebe...

Inak, dik flaire za prehladny vypis typov stanov a pristup, co clovek hlada. Pomoze to aj druhym.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod pripluv » čtv srp 26, 2010 20:04

A co tedy ten Vaude Hogan Ultralight Argon?

Technická specifikace: vnější stan 40D Polyamid Ripstop 240 oboustranná silikonizace 3000mm vnitřní stan Polyester Ripstop 285T podlážka 40D Polyamid Ripstop 240T PU laminated 10000mm konstrukce: Al 7001 T6; Featherlite 9mm…
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod pavproch » čtv srp 26, 2010 20:22

@p: taktak... :smt023
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod Stani » čtv srp 26, 2010 20:28

Vaude Hogan Ultralight - uff cez 10 000Kc...Hilleberg Soulo (inak moj sen, raz mozno...) stoji cca po rychlom prepocte okolo 11 000Kc a to sa uz flaire zdalo vela, ako pise. Je to uz riadna palka, to Jurek AT ma na vystave v Prahe vysiel na cca tretinu.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod pavproch » pát srp 27, 2010 5:20

Stani píše:Vaude Hogan Ultralight - uff cez 10 000Kc.


eee... kupil sem ho u sambara... prakticky bez řečí dali slevu, takže to ve finále bylo něco málo přes 8k
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod pripluv » pát srp 27, 2010 6:44

ho teď našel na netu za 6.300,–
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Stan pro jednoho

Příspěvekod pavproch » pát srp 27, 2010 7:07

kura, tos ně dělat neměl.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Stany

cron