Je to na reklamaci?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Je to na reklamaci?

Příspěvekod Dee » pon črc 18, 2005 20:18

Mam Pinguin Gemini 210 ani ne dva mesice a trepej se svy :shock: nebo jak se tomu spravne rika. Proste v miste kde je spojenej vnitrni stan s podlazkou na obou stenach kde nejsou vchody z toho spoje couhaj cca 3-5 cm dlouhy kusy nite, v barve vnitrniho stanu. Nejakej negativni efekt sem nezaznamenal, ale je pravda ze sem tam spal teprva 4x. Ma cenu jim to vratit, nebo je to jenom esteticka vada? :x Pokusim se sehnat fotku.
Dee
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned čer 26, 2005 13:37

Příspěvekod homerr » pon črc 18, 2005 20:31

já mám vega extrém a mě se třepí nitě u vnitřního stanu ale u zipu se shora dolů, neviděl bych v tom velký problém, řešení vzít nůžky a nitě ustřihat, alespoň takhle sem to udělal já... je teda fakt že jsem jich tam měl pár...
homerr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 166
Registrován: sob říj 16, 2004 20:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Návštěvník » pon črc 18, 2005 21:03

homerr píše:já mám vega extrém a mě se třepí nitě u vnitřního stanu ale u zipu se shora dolů, neviděl bych v tom velký problém, řešení vzít nůžky a nitě ustřihat, alespoň takhle sem to udělal já... je teda fakt že jsem jich tam měl pár...


Asi to tak taky udelam...nevim kolik jich tam mam, ale tak -+ 3 svazky po cca 5ti nitich na kazdy strane
Návštěvník
 

Příspěvekod norman_64 » pon črc 18, 2005 21:14

Taky mám stan Pinguin Bora3 tak 3-4 měsíce a zatím moc nepoužívaný, ale propouští mi podlážka :cry: . Nemá někdo podobný problém? Včera jsem jim psal ohledně reklamace(jak dlouho to bude trvat + popis závady - chci mít jistotu než stan někam pošlu) , ale neozvali se mi - možná mají dovolenou...
Trošku to vypada že Pinguinu se moc v posl. době se stanama nedaří :(( - kámoš taky musel reklamovat...
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

No exactly

Příspěvekod Kamryn971 » čtv pro 22, 2005 15:59

homerr píše: je teda fakt že jsem jich tam měl pár.


But close enough, LOL :)
Kamryn971
 


Zpět na Stany