Výběr stanu

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod zbuddy » pon čer 4, 2007 12:48

Hafi píše:muju ze by v holanovi meli stany msr.
ja sem jen zitra na vystave stanu na flore. tam bude stadardni nabidka rockpointu (jurek, h....h, MH, mozna nejaky ferrino) a kazdopadne 15 procent sleva ne vsechny stany.

Já vím, ale Martin uplne jinej tu dlouho nebyl a asi je na prodejne. MSR nemají. A kdy jsi na Floře? Celou prcdobu?
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Hafi » pon čer 4, 2007 12:59

zbuddy píše:
Hafi píše:muju ze by v holanovi meli stany msr.
ja sem jen zitra na vystave stanu na flore. tam bude stadardni nabidka rockpointu (jurek, h....h, MH, mozna nejaky ferrino) a kazdopadne 15 procent sleva ne vsechny stany.

Já vím, ale Martin uplne jinej tu dlouho nebyl a asi je na prodejne. MSR nemají. A kdy jsi na Floře? Celou prcdobu?

zejtra od osmi do osmi(ale nevim jak je otevreno, myslim ze vystava tak od deviti do sedmi), ve stredu tam nejsem. Jo a pokud bych nahodou nebyl na vystave tak jsem bud v rockpointu (bo vystava je u vchodu do OC) nebo v keenu a nebo na obede na rohu na proti pres jicinskou:-) *
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod zbuddy » pon čer 4, 2007 13:09

Hafi píše:
zbuddy píše:
Hafi píše:muju ze by v holanovi meli stany msr.
ja sem jen zitra na vystave stanu na flore. tam bude stadardni nabidka rockpointu (jurek, h....h, MH, mozna nejaky ferrino) a kazdopadne 15 procent sleva ne vsechny stany.

Já vím, ale Martin uplne jinej tu dlouho nebyl a asi je na prodejne. MSR nemají. A kdy jsi na Floře? Celou prcdobu?

zejtra od osmi do osmi(ale nevim jak je otevreno, myslim ze vystava tak od deviti do sedmi), ve stredu tam nejsem. Jo a pokud bych nahodou nebyl na vystave tak jsem bud v rockpointu (bo vystava je u vchodu do OC) nebo v keenu a nebo na obede na rohu na proti pres jicinskou:-) *

Díky za info, na 90 % se stavím.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod mbure » pon čer 4, 2007 18:27

A co říkáte třeba na stany The north face? myslím tyto:
http://www.hudy.cz/goodsdetail_ls.asp?n ... nguageID=1 ,

http://www.hudy.cz/goodsdetail_ls.asp?n ... nguageID=1 ,

http://www.hudy.cz/goodsdetail_ls.asp?n ... nguageID=1 .
myslím co se týče kvality jestli kvalita odpovídá vysoké ceně..
mbure
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 29, 2006 17:10

Příspěvekod Schnappi » pon čer 4, 2007 19:04

Hu, to jsou tedy pálky... Nepochybuji, že někdo potřebuje přesně takový stan, jiný by mu totiž neladil ke Cayenne :D
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod zbuddy » pon čer 4, 2007 19:08

Schnappi píše:Hu, to jsou tedy pálky... Nepochybuji, že někdo potřebuje přesně takový stan, jiný by mu totiž neladil ke Cayenne :D


Ještě k tomu stanu MSR Hubba Hubba: prodavač v Alpsortu mně přemluvil, že pro mé účely je tento stan nejlepší. A ten MSR cos navrhoval stojí u Vertical Sportu 10350 Kč (a to nevím zda s tou solo podlážkou. A říkal ten klučina, že tento stan je sice prostornější než normální, ale asi se bude hůře stavět jednomu čelověku, ať beru prověřenou kvalitu. A navíc ta česká cena oproti té dolarové je fakt brutal metal, nevím, kolik je v tom Eliassu, ale to budou muset dost slevnit.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Hafi » pon čer 4, 2007 19:19

1) nevim jestli tam bude, ale nevylucuju to, ale mohlo by.
2) zavolej si do letnan, tam asi pred mesicem, kdyz sem tam kupoval solo meli nejaky zbyly AT od lonska asi 2300. ale neverim, ze by tam tak dlouho vydrzel za tak sqelou cenu...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod zbuddy » úte čer 5, 2007 19:59

Hafi píše:1) nevim jestli tam bude, ale nevylucuju to, ale mohlo by.
2) zavolej si do letnan, tam asi pred mesicem, kdyz sem tam kupoval solo meli nejaky zbyly AT od lonska asi 2300. ale neverim, ze by tam tak dlouho vydrzel za tak sqelou cenu...


Tak jsem s Hafim na výstavě eliminoval AT, pobavil se o tom proč koupil Solo a jaké má vlastnosti, pobavil se o mnoha dalších typech včetně membránového Mountain Harwear (po slevě cca za 15000 Kč nebo tak ňák) a skončil jsem u Vaude - fotky hodím. Záleží ale na zítřejší slevičce :wink:

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod zbuddy » úte čer 5, 2007 22:29

Co říkáte na stan Vaude Taurus I o příspěvek výše? Mám koupit? Staví se najednou, lehce, říkal Hafi. Akorát člověk musí zapíchnout ty 2 kolíky na užším konci - tam jak dali ty katalogy...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Hafi » úte čer 5, 2007 23:01

zbuddy píše:Co říkáte na stan Vaude Taurus I o příspěvek výše? Mám koupit? Staví se najednou, lehce, říkal Hafi. Akorát člověk musí zapíchnout ty 2 kolíky na užším konci - tam jak dali ty katalogy...

sem ani nepostreh zes to zvecnil...jinak tamto byl myslim MArmot, ne Mh? ale to je fuk :wink:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod zbuddy » úte čer 5, 2007 23:07

Marmot byl ten žlutý(?) vpředu poblíž Vaude. A Mountain Hardwear oranžový u vchodu do OC
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Hafi » úte čer 5, 2007 23:18

zbuddy píše:
Hafi píše:
zbuddy píše:Co říkáte na stan Vaude Taurus Io příspěvek výše? Mám koupit? Staví se najednou, lehce, říkal Hafi. Akorát člověk musí zapíchnout ty 2 kolíky na užším konci - tam jak dali ty katalogy...

sem ani nepostreh zes to zvecnil...jinak tamto byl myslim MArmot, ne Mh? ale to je fuk :wink:

Marmot byl ten žlutý(?) vpředu poblíž Vaude. A Mountain Hardwear oranžový u vchodu do OC

MH EV2 byl ten naproti vaude, jednovrstvy, oranzovy a stal asi 25, Marmot Thor byl ten svetleji oranzovy vedle toho reklamniho sloupu a byl asi za 15. normalne dvouvrstvy, konstrukci neco jako napr jurek kombat (+-) a zluta tam byla nejaka salewa asi za bura naproti tomu marmotu...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod zbuddy » úte čer 5, 2007 23:20

Jo, souhlas, ceny souhlasí (bez slevy), Marmot byl světleji oranžový, membránový MH oranžový a Salewa, na kterou šahaly ty baby, byla žlutá...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod zbuddy » stř čer 6, 2007 21:15

Tak jsem šťastným majitelem Vaude Taurus I, po 30% slevě za 4403 Kč. Pak jsem do RP Flora dotáhl i kolegyni s dcerou, Atak 1 bohužel neměli postavený, takže jsme dcerku přemluvili na Salewu Bergen II za cca 4000 Kč po slevě.
A uvnitř jsme předtím zkoušeli batoh Mountain Hardwear 58 l, po 50% slevě za 2990, ale byl pro ni dlouhý, zádový systém primitivní, nenastavitelný. Pak jsme ji nechali vyzkoušel Lowe Alpine 55 l, s 12 kg rodinným stanem, byl ji dobrý, ale chce si to ještě rozmyslet a přijít jindy...Takže vidíte, neradím vždy Deuter. Ale ten LA je mu dost podobný :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Hafi » stř čer 6, 2007 22:38

:smt023 :smt023 :smt023 tomuhle říkám onlajn prodej, musim si rict o prémie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jinak to LA apalachian (predpokladam ze mluvis o tom) si chce koupit kamoska, co tam dela...jen si nejak nechala objednat jinou barvu :wink: Hardwear nastavovani nema, vyrabi se v nekolika ruznych velikostech zad. vyhoda je ze je lehci, bo ty nastavovaci systemy byvaj dost mohutny=hmotny
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod zbuddy » stř čer 6, 2007 22:50

Hafi píše::smt023 :smt023 :smt023 tomuhle říkám onlajn prodej, musim si rict o prémie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jinak to LA apalachian (predpokladam ze mluvis o tom) si chce koupit kamoska, co tam dela...jen si nejak nechala objednat jinou barvu :wink: Hardwear nastavovani nema, vyrabi se v nekolika ruznych velikostech zad. vyhoda je ze je lehci, bo ty nastavovaci systemy byvaj dost mohutny=hmotny


Hardwear tam mají 39 a 58 l obojí v L, což je na babu cca 168 cm dlouhé. A ten batoh nebyl Appalachian, ten je dost VHT-kovský, ale TFX Horizon ND 55, bo ona ho chce na trekking a travel.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Hafi » stř čer 6, 2007 23:04

zbuddy píše:Hardwear tam mají 39 a 58 l obojí v L, což je na babu cca 168 cm dlouhé. A ten batoh nebyl Appalachian, ten je dost VHT-kovský, ale TFX Horizon ND 55, bo ona ho chce na trekking a travel.

neni vyber tak sou slevy...a to LA me nenapadlo, ze tam je jeste tato 55. ok
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod zbuddy » stř čer 6, 2007 23:11

Hafi píše:neni vyber tak sou slevy...a to LA me nenapadlo, ze tam je jeste tato 55. ok

Když jsem sháněl ten velký batoh, tak jsem toho 8.5. viděl v RK Eden za cca 2000 Kč tento krásně jednoduchý batoh Mountain Hardwear Drifter Ale byl tam poslední kus, už nevím, zda tam ještě je...Ale zajímá mě to spíš ze zvědavosti, já bych ty batohy neunosil...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Předchozí

Zpět na Stany