Logo na stanu Jurek

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Logo na stanu Jurek

Příspěvekod packy » sob čer 2, 2007 19:16

Ahoj,
tak jsem si konecne postavil ten stan Jurek (Atak 2 duo), ktery mi pred tydnem prisel postou (vratil jsem se ze staze v BA). Stan je uplne super, jsem spokojeny ... jen me zaskocilo, ze na tropiku nemam to zlute logo Jurek :(( Nejak moc me to netrapi, aspon nebudu nekde v kempu moc napadny, ale preci jenom ...
Taky mate nekdo podobnou zkusenost??
Geomatika for ever ...
Uživatelský avatar
packy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte kvě 9, 2006 22:22
Bydliště: Krušné hory

Re: Logo na stanu Jurek

Příspěvekod Hafi » sob čer 2, 2007 19:39

packy píše:Ahoj,
tak jsem si konecne postavil ten stan Jurek (Atak 2 duo), ktery mi pred tydnem prisel postou (vratil jsem se ze staze v BA). Stan je uplne super, jsem spokojeny ... jen me zaskocilo, ze na tropiku nemam to zlute logo Jurek :(( Nejak moc me to netrapi, aspon nebudu nekde v kempu moc napadny, ale preci jenom ...
Taky mate nekdo podobnou zkusenost??

ja mam na svym Solu (ktery sem mimochodem vcera prvne otestoval v liberci na namesti a nejaky parchant mi slohnul v noci dva koliky a vydrzelo dest ikdyz nebylo vyply a tvorily se na nem kaluze, jak kdyby to byl zdarak a ani kapka uvnitr) a je koupeny letos, taky bez loga jurek, ale jeste tam je nasivka Beskyd. Ale je nutno rict ze taky bylo ve vyrazny sleve, protoze je to starej model.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Rujir » ned čer 3, 2007 13:24

Stan od Jurka som kupoval predminuly rok a tiez na nom nie je logo Jurka. Podla mna je to lepsie - ti co sa nevyznaju si povedia, ze to je nejaky ubohy no-name stan a nebudis pozornost. Aspon ten moj teda nevyzera, ze stal 7500,-Sk :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod sx02 » ned čer 3, 2007 13:53

Rujir píše:Stan od Jurka som kupoval predminuly rok a tiez na nom nie je logo Jurka. Podla mna je to lepsie - ti co sa nevyznaju si povedia, ze to je nejaky ubohy no-name stan a nebudis pozornost. Aspon ten moj teda nevyzera, ze stal 7500,-Sk :mrgreen:

No ti to ce nevyznaji si stejne reknou Jurek S+R? Co to sakra je? To nemuze byt kvalitni znacka! :mrgreen:
Takze at s nasivkou nebo bezm je to jedno....
sx02
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1570
Registrován: pát úno 16, 2007 13:23
Bydliště: Nastesti v civilizaci

Příspěvekod pripluv » ned čer 3, 2007 15:00

Rujir si spletl nášivku s cenovkou :mrgreen: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod packy » ned čer 3, 2007 15:13

Rujir píše:Stan od Jurka som kupoval predminuly rok a tiez na nom nie je logo Jurka. Podla mna je to lepsie - ti co sa nevyznaju si povedia, ze to je nejaky ubohy no-name stan a nebudis pozornost. Aspon ten moj teda nevyzera, ze stal 7500,-Sk :mrgreen:

Presne tohle me napadlo :) Ze v kempu nebudeme zbytecne svitit :)
Porad lepsi byt v suchu a teple, nez v mokru ve hyper-barevnym stanu se spousty ruznych log *
Geomatika for ever ...
Uživatelský avatar
packy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte kvě 9, 2006 22:22
Bydliště: Krušné hory

Příspěvekod Astrozzy » ned čer 3, 2007 18:22

Jurek VANDR 2 som kupoval pred rokom a logo mam.
Ak nieco vykradnu tak snad skor Colemana lebo to je ta jedina a prava znacka stanu, kt. ma kazdy spravny horal *

So stanovanim musim spomenut jednu vtipnu prihodu od kamarada:

Robil v jednej istej medzinarodnej spolocnosti, ktora postavila niekolko divizii v istom meste. Casom pribudlo pred arealom Tesco a samozrejme postavili medzi Tescom a mega firmou kruhovy objazd.
A kedze kamarad rad chlasta(l) s dalsim unavenym jedincom dostali napad stanovat na kruhovom objazde, sli preto domov zobrat stan a vratili sa realizovat svoj genialny napad a zakotvili na kruhaci.
kedze v mega firme sa robi na 2 ci 3 zmeny ranne vstavanie mali naplanovane tak aby nechytili ludi co idu z nocnej a nechytili ludi co idu na rannu. Zacali balit rano stan a v tom ich zbalili policajti a naparili pokutu......

Nehovorim o tom ze takmer bezne takto stanovali v kancelarii...
p.s. kamarad v mega firme uz nepracuje
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod zbuddy » ned čer 3, 2007 18:30

Astrozzy píše:Jurek VANDR 2 som kupoval pred rokom a logo mam.
Ak nieco vykradnu tak snad skor Colemana lebo to je ta jedina a prava znacka stanu, kt. ma kazdy spravny horal *

So stanovanim musim spomenut jednu vtipnu prihodu od kamarada:

Robil v jednej istej medzinarodnej spolocnosti, ktora postavila niekolko divizii v istom meste. Casom pribudlo pred arealom Tesco a samozrejme postavili medzi Tescom a mega firmou kruhovy objazd.
A kedze kamarad rad chlasta(l) s dalsim unavenym jedincom dostali napad stanovat na kruhovom objazde, sli preto domov zobrat stan a vratili sa realizovat svoj genialny napad a zakotvili na kruhaci.
kedze v mega firme sa robi na 2 ci 3 zmeny ranne vstavanie mali naplanovane tak aby nechytili ludi co idu z nocnej a nechytili ludi co idu na rannu. Zacali balit rano stan a v tom ich zbalili policajti a naparili pokutu......

Nehovorim o tom ze takmer bezne takto stanovali v kancelarii...
p.s. kamarad v mega firme uz nepracuje


Totok není OT a navíc super historka. Kámoš má mé sympatie, je to dobrej kolík :smt023
Naposledy upravil zbuddy dne pon čer 4, 2007 22:44, celkově upraveno 1
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Vilík » pon čer 4, 2007 22:42

A jak velky meli logo na stanu? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod sobb » pát čer 8, 2007 8:52

Jurek sity 16.3.2007 - zlate logo ma * (tak doufam, ze rychle vybledne :twisted: )
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod zatora » pát čer 8, 2007 9:33

taky sme s přítulkou nenašli na našem atak 2 duo logo, ale i přesto, a to je zajimave, funguje normálně :mrgreen:
život prostě jde...no, a tak to je
Uživatelský avatar
zatora
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: stř bře 8, 2006 8:47
Bydliště: Wallachian Kingdom


Zpět na Stany