Výstava stanů

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Výstava stanů

Příspěvekod Chumy » ned kvě 20, 2007 19:32

Tento týden máme v Rožnově pod Radhoštěm v Gibon parku výstavu stanů, tak se přijďte podívat... :partyman:
Uživatelský avatar
Chumy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 147
Registrován: ned bře 25, 2007 18:37
Bydliště: Rožnov/Praha

Příspěvekod Schnappi » ned kvě 20, 2007 19:55

1. Prosil bych přesnou adresu a otvíračku. [-o<
2. Je tam postavený Pinguin Jupiter 3? :wink:
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod ToM » ned kvě 20, 2007 20:44

Tak já se tady vtěrknu:
V OV v 360 Outdoor shopu (Tyršova, centrum) je taky výstava stanů- prodejní... Jo, mít tak ty prostory... :evil:
ToM
účastník
účastník
 
Příspěvky: 371
Registrován: pon úno 13, 2006 10:48
Bydliště: OV

Příspěvekod brhel » ned kvě 20, 2007 21:15

výstavu stanů má i Husky ve své podnikové prodejně v Praze :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod uplne jinej martin » ned kvě 20, 2007 21:22

Tak já se taky (jako pravděpodobně budoucí brigádník ne tam, ale na kšeftě) taky vetřu... Od června do července máme výstavu stanů, PVA Letňany. Taky prodejní ;-)
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod zbuddy » ned kvě 20, 2007 21:26

uplne jinej martin píše:Tak já se taky (jako pravděpodobně budoucí brigádník ne tam, ale na kšeftě) taky vetřu... Od června do července máme výstavu stanů, PVA Letňany. Taky prodejní ;-)

A Ty kopeš za koho? Asi si budu muset koupit stan na letní akce na inlinech, tak uvidím, k jakému typu dospěju.. :D
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Schnappi » ned kvě 20, 2007 21:30

uplne jinej martin píše:Tak já se taky (jako pravděpodobně budoucí brigádník ne tam, ale na kšeftě) taky vetřu... Od června do července máme výstavu stanů, PVA Letňany. Taky prodejní ;-)

O té už tady ví snad každý, ne? Informuješ o ní docela pravidelně :P (což je dobře)
(Zbuddy: Holan)
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod zbuddy » ned kvě 20, 2007 21:38

schnappi píše:
uplne jinej martin píše:Tak já se taky (jako pravděpodobně budoucí brigádník ne tam, ale na kšeftě) taky vetřu... Od června do července máme výstavu stanů, PVA Letňany. Taky prodejní ;-)

O té už tady ví snad každý, ne? Informuješ o ní docela pravidelně :P (což je dobře)
(Zbuddy: Holan)
Tak to vím...Já myslel, že tam bude i někdo jiný...
P.S. Další dilema, batoh koupen ( i když furt nejsem jist :oops: ) a teď se stanem - koupit malý pro jednoho (Bivak, MIkro) nebo rovnou větší pro 2-3? :(( :(( Ten rozdíl 2-3 K nehraje roli...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Hafi » ned kvě 20, 2007 22:27

zbuddy píše:
schnappi píše:
uplne jinej martin píše:Tak já se taky (jako pravděpodobně budoucí brigádník ne tam, ale na kšeftě) taky vetřu... Od června do července máme výstavu stanů, PVA Letňany. Taky prodejní ;-)

O té už tady ví snad každý, ne? Informuješ o ní docela pravidelně :P (což je dobře)
(Zbuddy: Holan)
Tak to vím...Já myslel, že tam bude i někdo jiný...
P.S. Další dilema, batoh koupen ( i když furt nejsem jist :oops: ) a teď se stanem - koupit malý pro jednoho (Bivak, MIkro) nebo rovnou větší pro 2-3? :(( :(( Ten rozdíl 2-3 K nehraje roli...

to je otazka...zalezi v kolika jezdis lidech a jak se ti to chce tahat. mam doma jurka solo a vyzera celkem v poho, ale jeste sem v nem nespal, jen lezel na zahrade. Jako nevyhodu takychto tunelu bych videl ze musis mit dostatek kotveni..ten solo kdyz nema apon tak 10 kotveni, z toho nejmin 6 do zeme, tak je nechutne provesenej.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod uplne jinej martin » ned kvě 20, 2007 22:38

schnappi píše:Informuješ o ní docela pravidelně :P (což je dobře)
(Zbuddy: Holan)

Ano. A o informování toho moc nevim, max. jsem párkrát v minulosti napsal, co jsem tam potkal za lidi a za stany.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod zbuddy » ned kvě 20, 2007 22:42

uplne jinej martin píše:
schnappi píše:Informuješ o ní docela pravidelně :P (což je dobře)
(Zbuddy: Holan)

Ano. A o informování toho moc nevim, max. jsem párkrát v minulosti napsal, co jsem tam potkal za lidi a za stany.
A kdy tam potkáme Tebe?
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod brhel » ned kvě 20, 2007 22:50

zbuddy píše:Další dilema se stanem - koupit malý pro jednoho nebo rovnou větší pro 2-3? :(( :(( Ten rozdíl 2-3 K nehraje roli...
Tak to je jasný ne? Kup oba! :lol:
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod zbuddy » ned kvě 20, 2007 22:51

brhel píše:
zbuddy píše:Další dilema se stanem - koupit malý pro jednoho nebo rovnou větší pro 2-3? :(( :(( Ten rozdíl 2-3 K nehraje roli...
Tak to je jasný ne? Kup oba! :lol:

To jsem také uvažoval, akorát je pak rozdíl 2 x 3 K !!! :twisted: :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod šíp » pon kvě 21, 2007 7:30

[quote="zbuddy a teď se stanem - koupit malý pro jednoho (Bivak, MIkro) nebo rovnou větší pro 2-3? :(( :(( Ten rozdíl 2-3 K nehraje roli...[/quote]

stan pro jednoho nekupuj- na to si pořid ždárák. kup si stan pro 2-3 osoby
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod zbuddy » pon kvě 21, 2007 7:49

a teď se stanem - koupit malý pro jednoho (Bivak, MIkro) nebo rovnou větší pro 2-3? :(( :(( Ten rozdíl 2-3 K nehraje roli...

šíp píše: stan pro jednoho nekupuj- na to si pořid ždárák. kup si stan pro 2-3 osoby


Chci jet do SRN a Rakouska/SK na brusle a nemůžu tam spát v kempu ve žďáráku. Kam bych dal věci? Jestli sme tady řešili, že Deuter Futura (v mém případě 50+10) má vychýlené těžiště, jaké bych měl těžiště na bruslích a s velkým batohem? :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Rujir » pon kvě 21, 2007 8:38

zbuddy píše:Jestli sme tady řešili, že Deuter Futura (v mém případě 50+10) má vychýlené těžiště, jaké bych měl těžiště na bruslích a s velkým batohem? :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:


Velmi zle. Tazisko poriadne ovplyvnis aj tym, ako batoh nabalis, takze v reale budes mat tazisko kazdy den inde. A pri batohu 50+10 by som ho osobne mal vacsinu casu na zemi. :mrgreen:

Inak kedysi sme v Nemecku isli na korculiach kradnut zemiaky (no jooo, chudobni studenti). Narval som plny TS College (cca 30l) zemiakmi a poviem ti, ziadna sranda. Vtedy som si overil, ze korcule si fajn, ale s tazkym batohom sa pozitok z jazdy strati v nadmernej bolesti chrbta. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zbuddy » pon kvě 21, 2007 9:46

Rujir píše:
zbuddy píše:Jestli sme tady řešili, že Deuter Futura (v mém případě 50+10) má vychýlené těžiště, jaké bych měl těžiště na bruslích a s velkým batohem? :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:


Velmi zle. Tazisko poriadne ovplyvnis aj tym, ako batoh nabalis, takze v reale budes mat tazisko kazdy den inde. A pri batohu 50+10 by som ho osobne mal vacsinu casu na zemi. :mrgreen:

Inak kedysi sme v Nemecku isli na korculiach kradnut zemiaky (no jooo, chudobni studenti). Narval som plny TS College (cca 30l) zemiakmi a poviem ti, ziadna sranda. Vtedy som si overil, ze korcule si fajn, ale s tazkym batohom sa pozitok z jazdy strati v nadmernej bolesti chrbta. :mrgreen:


Já si myslím, že batoh by se mi balil velmi dobře, bo mám přece nakonec ten Aircontact Pro 50+15 s čelním vstupem, že :wink: :mrgreen: Ale v tom Německu se spí v kempu u bruslařské trasy, takže buď si koupím malý stan nebo se pokusím ještě objednat chatku (jsou to 2 noci, 1 noc se jede busem), ve Vídni a Blavě se spí nevím kde, ale zase je lepší stan než žďárák, i když tady se asi díky přesunu asi dá tát něco do busu, aby člověk nenechával věci v campu...

P.S. Nemyslím si, že by mne kvůli té zátěži, kterou kdybych vezl, bolel chrbát (Aircontact PRO!! :-) ), ale byl by to záhul na nohy, když si chci dát každý den nejméně RK 4, což je cca 43 km a jednou zkusit RK 1 - 112 km.

P.P.S. to bych asi někde zdechnul a zůstal ležet pod svým superbatohem :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod uplne jinej martin » pon kvě 21, 2007 10:15

zbuddy píše:
uplne jinej martin píše:
schnappi píše:Informuješ o ní docela pravidelně :P (což je dobře)
(Zbuddy: Holan)

Ano. A o informování toho moc nevim, max. jsem párkrát v minulosti napsal, co jsem tam potkal za lidi a za stany.
A kdy tam potkáme Tebe?

no na výstavě asi ten tejden před otevřením, když se to bude stavět a pak velmi pravděpodobně celej červen na krámě.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Rujir » pon kvě 21, 2007 11:07

@zbuddy: A skusal si uz ist na korculiach s tak plnym batohom? Ak nie, tak si to urcite skus a mozno prehodnotis svoje plany. :mrgreen: Mne to prislo ako brutalny zahul skor na krize nez na nohy. Nozicky su predsa vytrenovane, ale chrbat velmi nie. Aj ked uznavam, ze to mohlo byt aj mojou technikou, ktora nie je nijak oslniva. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zbuddy » pon kvě 21, 2007 12:46

Rujir píše:@zbuddy: A skusal si uz ist na korculiach s tak plnym batohom? Ak nie, tak si to urcite skus a mozno prehodnotis svoje plany. :mrgreen: Mne to prislo ako brutalny zahul skor na krize nez na nohy. Nozicky su predsa vytrenovane, ale chrbat velmi nie. Aj ked uznavam, ze to mohlo byt aj mojou technikou, ktora nie je nijak oslniva. :mrgreen:


Ďurko, teď si asi nerozumíme...Nechci na bruslích jezdit s plným velkým batohem takové štreky, ani to zkoušet. Mám bolavé koleno, ploché nohy, navíc kolečka 90 mm a jsem rád, že v těch mých fitness botách jakžtakž udržím požadovaný náklon koleček...Takže spíš chci jezdit nalehko a nechat věci ve stanu/chatce..
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Rujir » pon kvě 21, 2007 13:11

zbuddy píše:Ďurko, teď si asi nerozumíme...Nechci na bruslích jezdit s plným velkým batohem takové štreky, ani to zkoušet. Mám bolavé koleno, ploché nohy, navíc kolečka 90 mm a jsem rád, že v těch mých fitness botách jakžtakž udržím požadovaný náklon koleček...Takže spíš chci jezdit nalehko a nechat věci ve stanu/chatce..


Jaaaaj, tak to je potom inaaa... :mrgreen: Tak to nic. Tak to naozaj daj veci do stanu. Ved vonku by ti mohli zmoknut, ked ti prejde voda cez predny vstup do batohu... :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zbuddy » pon kvě 21, 2007 13:28

Rujir píše:
zbuddy píše:Ďurko, teď si asi nerozumíme...Nechci na bruslích jezdit s plným velkým batohem takové štreky, ani to zkoušet. Mám bolavé koleno, ploché nohy, navíc kolečka 90 mm a jsem rád, že v těch mých fitness botách jakžtakž udržím požadovaný náklon koleček...Takže spíš chci jezdit nalehko a nechat věci ve stanu/chatce..

Jaaaaj, tak to je potom inaaa... :mrgreen: Tak to nic. Tak to naozaj daj veci do stanu. Ved vonku by ti mohli zmoknut, ked ti prejde voda cez predny vstup do batohu... :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

A přední vstup je na zádech najednou zadním vstupem..... :mrgreen:
Co je nahoře, to je dole, co je dole, to je nahoře...to jsou nápisy na hrobech. Taky za chvíli takový budeš mít :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

re

Příspěvekod Chumy » úte kvě 22, 2007 7:18

tak ta vystava trva od 21.5 do 25. nebo 27., to nevim presne...ale jsou tam vlastne jenom znacky, co prodava Pemi outdoor v Roznove...cili Coleman, hannah, .... pinguiny tusim nemaji.....neni tam toho zas nejak moc, ale takove akce bysme meli podporit ucasti:)......je to naproti hotelu eroplan v roznove :supz:
Uživatelský avatar
Chumy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 147
Registrován: ned bře 25, 2007 18:37
Bydliště: Rožnov/Praha

Re: re

Příspěvekod Klíma » úte kvě 22, 2007 7:28

Chumy píše:....je to naproti hotelu eroplan v roznove :supz:

:shock: jeeeeeee tam jsem si ted v nedeli v rece myl nohy aby me vzali do vlaku :mrgreen:
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)


Zpět na Stany