Degradace tropika MSR Elixir 2

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Degradace tropika MSR Elixir 2

Příspěvekod booze » pát črc 21, 2023 20:31

Operace se nezdarila, pacient je vetsi mrtvola, nez jsem cekal. Fbsil se vubec nechytal a stan protekl uplne. No spal jsem v Pinguinovi a ten drzel, takze co dal... mam to silikonizovat? Chce se mi s tim babrat? Konecne jsem masel tu Cinu nebyl to Naturehike, ale neco jineho https://m.aliexpress.com/item/400094459 ... t=Pc2Msite
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Degradace tropika MSR Elixir 2

Příspěvekod malejjarda » sob črc 29, 2023 17:33

Tak mi začalo protékat tropiku u Elixiru. Už je to novější model, kupovaný 2018. Zjistil jsem to tento týden na dovolené. Při dešti se dělá na střeše louže (blbě napnuté tropiko?) a voda prosakuje dovnitř. Naštěstí se udělají velké kapky na siťovině vnitřního stanu, kde je stačí otřít ručníkem. Ale i tak opruz.
Nějaký nápad o s tím? Stan moc nepoužívám, většinou tak 10-15 dní ročně, když jedu s přítelkyní. Jinak vozím tarp.
Přílohy
IMG_20230726_080206(1).jpg
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Degradace tropika MSR Elixir 2

Příspěvekod booze » sob črc 29, 2023 20:40

Podle fotky to mas malo vypnute.
Ta latka je nekvalitni a sam nevim co s tim delat. Ted jsem objednal par litru lakoveho benzinu a cele to budu silikonizovat.
Ten stan je konstrukcne super, jen material tropika tezce odrbany a hladove kapitalisticke %#&@$*! chteji $ a drancovat lesy s opicema atp. :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Předchozí

Zpět na Stany