Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Stan pro 2 osoby

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Stan pro 2 osoby

Příspěvekod knotrek19 » stř pro 26, 2018 17:41

Ahoj,
chtěl bych využít povánočních slev a koupit pro nás konečně stan, abychom si nemuseli pořád stan půjčovat. Letos jsme byli na Islandu a měli jsme půjčený Jurek Alp 2.5. Se stanem jsme byli spokojeni, ale uvítali bychom stan, u kterého lze postavit tropiko a poté vsunout nebo stavět zárověň vnitřek. Často nám zůstavali na vnitřní straně kapky, které prosakovali přes tropiko. Je nutno dodat, že stan byl půjčený a má již dlouhou řadu let za sebou, takže je možné, že již nebyl kvalitou přijatelný.

Nicméně chci zde dodat, že stan chceme zakoupit hlavně proto, jelikož se chystáme na Tour du Mont Blanc. Takže stan by měl být hmotnostně přijatelný, měl by mít samozřejmě parametry, aby podlážka neprosakovala a tropiko také ne. Náš cenový strop je 5 500 Kč. Díval jsem se na Penguin gemini 150, ale našel jsem recenze, které ukazovali na nekvalitní podlážku. Jinak se mi stan líbil. Budu rád za vaše tipy.

Moc děkuji
Petr
knotrek19
nováček
nováček

Zpět na Stany