Stany značky Zulu Outdoor

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Stany značky Zulu Outdoor

Příspěvekod Wolfgar » ned dub 8, 2018 13:55

Zdravím přítomné,

Sháním stan v nižšší cenové relaxi než jsou zde většinou doporučované Jurek a MSR na cestování po čechách, kempování na kole, voda, fesťáky. Právě kvůli kempům a vodě chci něco levnějšího aby se dal snadno nahradit když mi ho třeba nějaký dobrák propálí nebo uplave do nenávratna. Narazil jsem na 4camping na údajně českou značku Zulu Outdoors ale nepovedlo se mi o té značcce nic dohledat, žádné recenze nic. Jejich stany vypadají na velmi slušný poměr materiály/cena, ale nerad bych zjistil, že to je zase nějaké krycí jméno Hannahu, bude to ušité nakřivo a po první přeháňce se stan přemění na krytý bazén. Máte s tou značkou někdo zkušenosti nebo víte o ni něco?
A tady jsou ty stany které vyrábí
https://www.4camping.cz/p/stan-zulu-pongola-2/
https://www.4camping.cz/p/stan-zulu-muti-3/
Wolfgar
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 8, 2018 13:41

Re: Stany značky Zulu Outdoor

Příspěvekod maznak » pon dub 1, 2019 9:01

Ahoj,

stan Zulu Muti 3 jsem si koupil na Výstavě stanů, kterou pořádá 4camping Hledal jsem přesně stan do Čech či na vodu., loni v létě jsem ho používal několik nocí.
Byl mi v Letňanech doporučen, že má zajímavý poměr výkon/cena a že na to neměli ještě ani jednu reklamaci a jedná se o produkty, které byly navrhovaný s nimi.
Na moje občasné použití tedy úplně v pohodě. Koupil jsem si od nich i karimatku a spacák a taky pohoda.
maznak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte úno 24, 2009 11:52

Re: Stany značky Zulu Outdoor

Příspěvekod Stani » pon dub 1, 2019 15:51

Len by som upresnil pojem - navrhovaný - to je v tomto prípade dosť silné slovo. Nechápem, čo na tomto type stanov sa dá navrhnúť, lebo vo výsledku je to jeden z mnoha mnohých rovnakých katalógových modelov.

Takže skôr šlo len o špecifikáciu materiálu toho katalógového modelu. 190T Polyester je predsa úplne bežná vec pre tento cenový level. Jediný posun je prechod z najlacnejšieho variantu fiberglass tyčí na dura. Inak tam nič nové pre navrhovanie nie je.

O jeho využití v nenáročnom prostredí + občasné použitie - to je fajn, nič nenamietam.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Stany značky Zulu Outdoor

Příspěvekod houmles » stř črc 7, 2021 22:23

houmles
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 7, 2021 22:21


Zpět na Stany