Ministan do příručního zavazadla v letadle

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Ministan do příručního zavazadla v letadle

Příspěvekod multimotyl » čtv srp 3, 2017 12:26

Nějaký miniaturní stan, ze kterého nedostane příslušník na letišti pocit, že jsem terorista?

Nepředpokládám nějakou super odolnost vůči průtrži mračen, spíše chci mít jistotu v případě, že přijdou přeháňky a já se budu potřebovat vyspat.

Podmínky jsou:
- malý menší nejmenší (jakože po sbalení)
- konstrukce, kterou mi nezabaví na letišti (a optimálně možnost postavit bez konstrukce, třeba zavěšením na větev stromu a tak.
- optimálně kdyby se tam v případě nouze vešly osoby dvě

Vypadalo to, že vyhrál High Peak Minilite, ale určitě bych, vzhledem k některým recenzím, uvítal něco podobného, ale lepšího.

budo píše:10 minut středně silného deště a Hihg Peak se celý povolil, zplihnul a nateklo do něj. Holt jsem už za těch cca 10 let, co mi leží ve skříni, asi zapoměl, jaká to je srágora .... půjde z domu ...



Obrázek
Viděl jsem půl světa, ale dosud jsem nebyl v Českých Budějovicích, na Sněžce ani na Karlštejně.
Uživatelský avatar
multimotyl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 498
Registrován: úte dub 8, 2008 17:12
Bydliště: Opava


Re: Ministan do příručního zavazadla v Letadle.

Příspěvekod multimotyl » čtv srp 3, 2017 14:59

Našel jsem na Amazonu týpka, který stan Minilite koupil, podlepil švy a funguje bez problémů. Myslím, že nikdo neočekává, že to bude plnohodnotný stan. Asi do toho půjdu.
Viděl jsem půl světa, ale dosud jsem nebyl v Českých Budějovicích, na Sněžce ani na Karlštejně.
Uživatelský avatar
multimotyl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 498
Registrován: úte dub 8, 2008 17:12
Bydliště: Opava

Re: Ministan do příručního zavazadla v Letadle.

Příspěvekod Podzemnik » sob srp 12, 2017 22:01

wawrik píše:Cenový limit? Asi by som sa obzeral medzi tarpoidnými stanmi, napríklad Tarptent ProTrail. Isto nájdeš aj lacnejšie.

No tady je blbý zrovna, že ten stan nemají na skladě... Ale určitě je to jeden z nejlepších, co je na trhu. Do letadla podle mě úplně v pohodě. Já jednou letěl s Jurkem a jak tam borec viděl asi 16 háčků na tom rentgenu, tak mě to nechal vybalit, ale pak se jen usmál, popřál mi, ať mám dobrý počasí a nechal mě jit
Podzemnik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: úte čer 5, 2012 12:51
Bydliště: Různě


Zpět na Stany