Stan pro 1/2 osoby, převážně na akce

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Stan pro 1/2 osoby, převážně na akce

Příspěvekod Allemis » čtv čer 2, 2016 16:38

Ahoj,

začala jsem se aktivně věnovat LARPům, a tak jsem se rozhodla si koupit na tyto akce stan. Jedná se většinou o vícedenní (3-7 dní) akce, kam toho člověk tahá poměrně hodně. Hledám takového univerzálního pomocníka, kterého budu moci přibalit v podstatě kamkoliv - skaut (na žádné mega túry nechodím), víkendy a právě LARPy,... Velikost ideálně pro 1 s hooodně věcmi (většinou se tam tahají kostýmy, zbraně, vybavení,...), resp. pro 2.

Váha nejlépe menší, předpokládám, že v zimě s tím nikam jezdit nebudu (ale na jaře/podzim možná ano + počítám s deštěm). Jo a budu ráda, když ho postavím sama a nezabere mi to mega moc času :).

Rozpočet zatím nemám, chci se podívat, co je a podle toho se rozhodnout, myslím, že do toho nepotřebuju vrážet moc.

Díky moc za radu :)
Allemis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 2, 2016 16:28

Re: Stan pro 1/2 osoby, převážně na akce

Příspěvekod Eloherd » sob čer 4, 2016 7:51

Na to ti tu asi nikdo neodpovi, protoze ses trefil do nejvetsi kategorie, tzv. low-end.
Na Larpy a podobny akce se navic klasicky stany naprosto nehodi.

Pokud i tak na necem takovem trvas, zajdi so hannahu nebo do husky. Na to, aby sis ho nechal na druhe akci prorvat mecem, je to primereny :)

Jinak o stanech jsou tu podstatne rozsahlejsi vlakna, staci hledat.
Uživatelský avatar
Eloherd
účastník
účastník
 
Příspěvky: 347
Registrován: ned kvě 2, 2010 19:59
Bydliště: Brno, CZE

Příspěvekod Kjuba » sob čer 4, 2016 9:35

Omluv Eloherda, on si asi nevšiml, že jsi holka :-)
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re:

Příspěvekod Eloherd » sob čer 4, 2016 20:10

No, to sem prehlidnul :D ale i tak ... nerekl bych nic jinyho :))) zanska taky umi cist ne ?
A nepamatuju si ze by na larpackejch, sermirskejch nebo musketyrskejch akcich bylo vic holek nez chlapu ... nekdo te zahreje ;)
Naposledy upravil mike dne ned čer 5, 2016 0:55, celkově upraveno 1
Důvod: A taky jsi zrejme prehlednul, ze krome tlacitka citace je tu i tlacitko odpovedet...
Uživatelský avatar
Eloherd
účastník
účastník
 
Příspěvky: 347
Registrován: ned kvě 2, 2010 19:59
Bydliště: Brno, CZE


Zpět na Stany

cron