HighPeak RR3 ze Sportisima -rada

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

HighPeak RR3 ze Sportisima -rada

Příspěvekod piracy » čtv črc 10, 2014 21:47

Dobrý den,
jsem tu novej. A je to zřejmě i můj první a poslední příspěvek. Chci se zeptat, mám zájem zakoupit stan pro 3 osoby (budem tam ale dva) ale větší je lepší, značky HighPeak RedRock3. Líbí se mi, že má integrovanou podlážku v předsíni (pro mě důležité) a zdá se mi celkem fajn na takové-to občasné vyjetí do přírody. A přiznám se, že se mi líbí také cena.
Díval jsem se i na ostatní stany třeba od Colemana na Darwin 3+ ale už je zbytečně drahý a o kilo těžší. Darwin 3+ váží cca. 5kg, HighPeak 4Kg.
Co tedy říkáte na tento stan viz. odkaz, nebude to úplný propadák a co ten vodní sloupec 2000mm není to málo, abych v tom hned při bouřce nezmokl. A ještě k tomu vodnímu sloupci 2000mm platí pro tropiko nebo pro podlážku? Je tam psaný jen jeden údaj vodního sloupce a to je 2000mm. Pokud pro tropiko jak je to s nepromokavostí podlážky.
Omlouvám se jestli se hloupě ptám ale nerozumím tomu tak chci nechat poradit nějak hezky česky od odborníků...
http://www.sportisimo.cz/high-peak/red-rock-3/61397/
Díky pánové
piracy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 10, 2014 21:37

Re: HighPeak RR3 ze Sportisima -rada

Příspěvekod Vachon » pát črc 11, 2014 8:45

Stan neznám, ale z fotky v odkazu mi připadá, že ložnice má jen vchod (otvor), který nejde zavřít. Tam by pak létal hmyz.
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: HighPeak RR3 ze Sportisima -rada

Příspěvekod bobo » pát črc 11, 2014 9:37

ako mozes nieco taketo absurdne usudit a to este z jednej fotky??? okrem toho je tam viditelny zips...

co sa tyka stanu, pripada mi to skor ako nenarocny maly stan do kempu, laminatove pruty nie su bohvieco, takisto som uz akosi zvyknuty na vyssie hodnoty vodneho stlpca, ci uz pri tropiku alebo podlazke, ale myslim si ze na nenarocne ucely to fungovat bude :)
Uživatelský avatar
bobo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned bře 19, 2006 0:55
Bydliště: Zilina, SR

Re: HighPeak RR3 ze Sportisima -rada

Příspěvekod Vachon » pát črc 11, 2014 12:40

Nepsal jsem, že to tak je, ale že se mi z fotky (nic jiného o stanu nevím, stejně jako ty) zdá, že by to tak mohlo být a že by si na to v takovém případě měl dát pozor.
Jestli na té fotce vidíš na kulatém otvoru z ložnice do předsíně zip, pak máš lepší zrak neš já, i když nevylučuju, že tam někde je.
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst


Zpět na Stany