Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod fps » čtv čer 14, 2018 18:29

Thingol píše:Nemo Dagger 2P
Losi LS 2P

podle fotek to u nich vidím na jeden problém, a to ten že je u nich tropiko vysoko od země, tudy bude dovnitř létat sníh
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod davvee » stř čer 20, 2018 23:02

Stan mezi 3000-4000 kč, kde lze postavit jen tropiko bez vnitřního stanu asi nenajdu co ? Vím,že to lze na Vango Banshee 2, ale pro dvě osoby s velkými batohy je příliš malý. Ale očekávám, že nejspíš nic v této cenové relaci nebude. Pak jedině jen MSR. Stále hledám ideální stan poměr cena/výkon/váha. Zatím mi vychází nejlépe Rock empire Trail nebo Jurek Vandr.
Uživatelský avatar
davvee
nováček
nováček
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř srp 13, 2014 21:51
Bydliště: Ostravsko

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod mitau » čtv čer 21, 2018 0:10

Nevim, jak je velky Banshee, ale RE Trail taky neni nijak extremne prostorny, to ale asi vis. Budget varianta stavby bez vnitrniho stanu je vyrobeni si poutek, ktere budou drzet tycky stanu na spravnem miste v rozich stanu (podobnou sadu prodava Jurek) a kus Tyveku jako podlazka. Pak je jen potreba, aby se vnejsi plast v rozich chytal rovnou za kolik a ne za nejakou presku na vnitrni stan.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod icebreton » čtv čer 21, 2018 21:59

Zdar, dívám se po novém stanu, ideálně pro dvě osoby, přičemž ona druhá osoba bude vlastně batoh 75l :). Jednostan nechci, nerad se mačkám s batohem.

Využívat ho budu jen po ČR, jaro-podzim na prodloužené víkendy. Měřím 190cm takže se mi tím výběr bohužel velmi zmenšil. Nechci do toho zbytečně investovat, doteď jsem používal Loap Oxford a vyhovoval mi až na váhu (sice sem základní tyčky vyměnil za duralové, ale furt má cca 2.5kg).

Cena tak do 3000kč, takže asi jedině něco z číny. Váha tak do 1.5kg.

Líbí se mi hodně LanShan 2, kde využiju i sve trekové hole, nebo Nature hike cloud 2, nebo ještě Naturehike cirrus 2.

Ve stanu budu sám, takže můžu ležet trochu do úhlopříčky. Máte někdo některý z těchto stanů? Chtěl bych jistotu, že se do některého z těchto stanů v pohodě vejdu.

Popř poradtě prosím co pro moji 190cm vysokou postavu bude OK. Děkuju moc.
icebreton
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob črc 16, 2016 19:52

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Asanoth » pon črc 16, 2018 8:17

Ahoj
tak mě napadlo, když jsem se teď o víkendu trochu mořil s vázáním plachty mezi stromy :D a když tu tak velebíte ten Elixir: Když se ten stan dá postavit stylem nejdřív vnějšek, potom vnitřek, lze použít i jen vnějšek a tím mít v podstatě bezpodlážkový stan? A pokud ano, kolik by to potom zhruba vážilo?
Dále se můžeme pustit do debaty, jestli by využití takové půlky stanu bylo posuzováno jako "táboření" a tedy bylo v CHKO povoleno, či zakázáno :D .
Asanoth
nováček
nováček
 
Příspěvky: 149
Registrován: čtv črc 4, 2013 17:36

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod GreyMouse » pon črc 16, 2018 10:00

Úplně bezpodlážkový ten stan není - na zemi máš footprint (cca 200 g), do oček v rozích píchneš tyčky a přes to přehodíš tropiko. Váha vnitřního stanu je 800 g, o tu máš tedy stan lehčí. (Máme tedy starší verzi, ale podle obrázků má novější verze větší předsíňky a vnitřní stan vypadá stejný, takže váha snad odpovídá.)

Podle mě je dopad na přírodu úplně stejný jako když mám pod sebou jen tu plachtu. Pokud nepůjde o víc chráněné území než běžná CHKO, kde by zapíchnutí a vytažení kolíků mohlo způsobit škodu na vzácném biotopu, tak by to přírodě nemělo nijak ublížit (a navíc, když nebude vítr, dá se obejít i bez těch kolíků, jen třeba nebudou předsíňky tak hezky vypnuté). Samozřejmě nevím, jak by se na to dívaly všechny ty lesní a jiné stráže, o kterých píše apuka, ale docela by mě zajímalo, jestli se někdo s nějakou takovou stráží potkal. Tím myslím lidi, co se večer potichu někam zašijí a ráno zmizí a ne takové, co se rozhodnou udělat si večer v jeskyni koncert při svíčkách, jak se tu objevilo nedávno.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod PaKo » pon črc 16, 2018 11:51

MSR Elixir 2 (2018)

HMOTNOST - 2,8 kg
HMOTNOST MINIMÁLNÍ - 2,2 kg

Hmotnost minimální by měla udávat právě set tropiko + tyče + kolíky + footprint bez vnitřního stanu (systém Fast & Light).
PaKo
 

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod GreyMouse » pon črc 16, 2018 13:10

No, v tý minimální hmotnosti nemám úplně jasno, ale mám pocit, že jde o váhu bez obalů (ke stavbě je nepotřebuji), kolíků (upižlám si nějaké z větví nebo nahradím kameny) a v tomhle případě i bez footprintu (jen pojistka proti zničení a ušpinění, ale ke stavbě není potřeba). Popisky bývají rozdílné a matoucí (aspoň pro mě), ale v tomhle případě by to celkem odpovídalo tomu, co píší v Hanibalu:
Hanibal píše:HMOTNOST:
maximální: 2770 g (včetně footprintu, transportních vaků, kolíků)
minimální: 2240 g (Fast & Light®, pouze vnitřní stan, tropiko a pruty)

Máme starší verzi (tj. s menšími předsíňkami) a vnitřní stan + tropiko + pruty mi dává 2193 g.
Tropiko + tyče + kolíky (10 ks) + footprint (bez vnitřního stanu a obalů) 1729 g.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod remy77 » pon črc 16, 2018 15:08

Ked som pred 3 rokmi kupil Elixir 2, tak som ho prevazoval a kdesi to tu postol....

Vaha komplet dodavaneho balenia stanu vratane obalu 2538 g (rozmer cca. 50x20 cm)
vnutorny stan 745 g
tropiko 756 g
konstrukcia /tyce/ 648 g (v dodavanom samostatnom obale, bez neho 623 g)
koliky 118 g (v samostatnom obale 6 ks a opravna sada - trubka)
footprint 217 g
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod PaKo » pon črc 16, 2018 16:51

V těch hmotnostech bude solidní guláš okořeněný ještě inovovaným Elixirem pro letošní rok :D
PaKo
 

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod honzaMA » pát črc 27, 2018 15:52

remy77 píše:Ked som pred 3 rokmi kupil Elixir 2, tak som ho prevazoval a kdesi to tu postol....

Vaha komplet dodavaneho balenia stanu vratane obalu 2538 g (rozmer cca. 50x20 cm)
vnutorny stan 745 g
tropiko 756 g
konstrukcia /tyce/ 648 g (v dodavanom samostatnom obale, bez neho 623 g)
koliky 118 g (v samostatnom obale 6 ks a opravna sada - trubka)
footprint 217 g


Včera jsem koupil MSR Elixir 2 (2018). Vybíral jsem docela dlouho, tak snad budu spokojený :-D Každopádně váhy:
Váha komplet 2618 g (včetně všech obalů, samotný hlavní obal: 69g)
Vnitřní stan 707 g
Tropiko 828 g
Konstrukce /tyče/ 622 g (včetně obalu)
Kolíky 200 g (včetně obalu, 10ks, samotný obal: 12g)
Footprint 205 g

Váhy +- pár gramů, no kuchyňská Tescoma váha je lehce orientační :-D
honzaMA
nováček
nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte pro 5, 2017 21:59

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod icebreton » ned črc 29, 2018 21:13

icebreton píše:Zdar, dívám se po novém stanu, ideálně pro dvě osoby, přičemž ona druhá osoba bude vlastně batoh 75l :). Jednostan nechci, nerad se mačkám s batohem.

tak jsem nakonec vzal LanShan 2. Reálně je užitná plocha kvůli prověšenému vnitřnímu stanu cca 200x115cm. Jsem zvyklý ležet na boku s lehce pokrčenýma nohama takže to je i pro mě v pohodě. Kdo spává na břichu nebo na zádech, bude dost natěsno. Staví se rychle - bez znalosti, jak na to, jsem stan postavil asi za 15minut. Teď by to postavil tak za 5-10 minut. Proti samonosným stanům se zde musí tropiko napnout lankama na všech 4 stranách, což trochu zdržuje. Jednoznačně je skvělá váha 1150g. S tyvekem jsem tedy na cca 1,3kg. Hůlky tahám sebou vždy, takže ty do hmotnosti nepočítám. Má dva východy a hodně prostorné předsíně (v nejširším místě trojúhelníku cca 80cm).
Naposledy upravil mike dne ned črc 29, 2018 22:42, celkově upraveno 1
Důvod: zkracena kompletni citace vlastniho (!) prispevku
icebreton
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob črc 16, 2016 19:52

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod PaKo » pon črc 30, 2018 9:11

Tento nebo příští týden mi taky dorazí, tak jsem zvědav :)
PaKo
 

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod remy77 » pon črc 30, 2018 9:58

icebreton píše:Reálně je užitná plocha kvůli prověšenému vnitřnímu stanu cca 200x115cm.


Ako velmi ten vnutorny stan previsa?
Citam, ze pouzivas Tyvek. Je ta podlaha taka tenka, ze je to potrebne?



Poriadne ho aj s PaKom otestujte. Ja na neho pokukujem uz od jari, tak som zvedavy, mozno ho vezmem tiez.
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod PaKo » pon črc 30, 2018 11:20

Mě šlo hlavně o 360° uzavřený tarp, vnitřní stan beru jako bonus (nicméně jsem to vzal komplet, určitě najde využití třeba při ošklivým počasí, nebo se ženou atd), nicméně přednostně to budu používat solo s tyvekem, takže si myslím, že toho prostoru bude pro jednoho se psem opravdu spousta :)

Co se týče materiálu, tak podlážka je 20D Nylon, například Hubba NX má podlážku vnitřního stanu 30D, takže bych tu ochranu v podobě footprintu nebo tyveku pro jistotu bral s sebou.
PaKo
 

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod icebreton » pon črc 30, 2018 20:52

to remy77: Moc ne, spíš jsou otravné kapsy uprostřed na každé straně. Ty asi budu muset odříznout. Nechápu, proč je nedali někam na bok. Když to nedám pryč tak mě to bude v noci plandat u chsichtu :), Já bych ty kapsy dal spíš na boční strany, nebo je úplně zrušil. Libilo by se mi, kdyby byl stan delší o 10cm, ale žádnej větší stan s podobnou hmotností jsem na aliexpresu nenašel. Tyvek je nutnost, podlážka je fakt dost tenká. Líbí se mi odstín zelené, pěkně zapadne do přírody.

jo, kolíky jsou divný. Kolíky jsou v řezu do tvaru X, takže když je tlačíš do země děsně řežou do dlaně. Mají na sobě jen malej žlábek na zachycení lanek. Zlatý klasický kolíky z drátu ohnutý do tvaru otazníku.
icebreton
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob črc 16, 2016 19:52

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod fps » čtv srp 2, 2018 16:14

icebreton píše:jo, kolíky jsou divný. Kolíky jsou v řezu do tvaru X, takže když je tlačíš do země děsně řežou do dlaně. Mají na sobě jen malej žlábek na zachycení lanek. Zlatý klasický kolíky z drátu ohnutý do tvaru otazníku.

- X nebo Y jsou nejuniverzálnější stanové kolíky, a dle mě i nejlepší, jehlové kolíky jsou pouze do tvrdých podkladů, jinak špatně drží, a to třeba u UL stanu které nejsou ani částečně samonosné by byl problém
- já tedy zatlačuji stanové kolíky do země nohou, tedy po tom, co je lehce zapíchnu rukou
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod PaKo » pát srp 3, 2018 6:11

Tak včera došel, tak jsem udělal jen na kraji lesa rychlotest v podobě postavení, vyzkoušení si poleženíčka a zběžnou kontrolu kvality a musím říct, že jsem předběžně docela dost nadšen.

Když jsem to začal rozbalovat, jako první na mě vyskočil pytlík s kolíky, kde se třepila niť, což mne docela vyděsilo - viděl jsem video na youtube, kde to týpek poprvé stavěl a na spoustě záběrů bylo vidět, jak se třepí švy, vypadá to jak kdyby to vypráskali z fabriky co nejrychlejš a ani to nezkontrolovali, ale naštěstí z hlediska zpracování to bylo první a poslední "překvapení", co mne čekalo. Jinak vše super, sešité, podlepené, zpracované. Nešel jsem šev po švu, kontroloval jsem namátkově jak mi to přišlo pod ruku či po postavení po pohled, ale nikde jsem nenarazil na žádný kvalitativní nedostatek, i kdybych byl sebevětší pedant.

Barva tropika super, odstín zelené je o něco světlejší, než třeba UL plachty od Jurka, takže světelnost parádní i za šera a lehkého deště, co jsem zkoušel. Materiál srovnatelný například s Hubba NX, takže narozdíl od Jurkových plachet se nic nelepí, to je rovněž fajn.

Jelikož jsem stavěl za mírného deště, tak jsem doma oddělil vnitřní stan a stavěl jen tropiko (dá se postavit už s vepnutým vnitřním stanem, nebo solo, to je taky fajn) s tím, že vnitřní vyzkouším jindy. Ale nedalo mi to, tak jsem si zalezl dovnitř a v suchu vepnul vnitřní stan - mimochodem velmi pohodlně, až jsem se tomu sám divil, pecka (rozborka stejným způsobem, nejdřív odepnul vnitřní stan a pak složil nakonec tropiko). Kotvení a přizpůsobení úchytů super, je to pěkně značeno, lanka jsou též super. Jediné, co jsem úplně nepochopil, je lanko na uchycení předsíněk (jestli jsem použil ta správná), kde je na obou koncích háček - předpokládám, že je k tomu, aby se zahákl za jedno, nebo oboje očka (ale pak nevím jak přizpůsobit / utáhnout lanko u kolíku). To, proč říkám "možná nepochopil" je proto, protože u tarpu/stanu není (nebo alespoň já jsem neměl) návod.

Strach jsem měl z délky vnitřního stanu, kupoval jsem to s tím, že to je 50/50 a když bude krátký, neřeším a budu používat jen tropiko jako uzavřený tarp o což mi šlo především. Ale místa je parádně. Mohu se natáhnout, protáhnout nohy co to jde a stejně mne vnitřní stan v délce neomezuje. Místa uvnitř k sezení, vaření, k čemukoliv - moc a moc, nebál bych se to srovnat s Elixirem či Hubbou (oba jsem měl, to jen na okraj, než mě začne někdo lynčovat, že mám akorát velký voči a nevím co říkám) - a propo, to i kvalitou zpracování. Co se týče místa pro dva ve vnitřním stanu, to už je horší - šířka je menší i než u MSR stanů, kde to taky není kdovíjaká hitparáda. Možná pro nějaká křehká děvčata fajn, ale rozhodně to není pro "dva hromotluky mých rozměrů" :) Na druhou stranu dvoumístný jsem bral hlavně proto, abych měl u sebe bagáž, více prostoru a případně psa - to splňuje zcela bez obav a pokud půjdu třeba se ženou, tak se prostě přitulíme - s nikým jiným bych stejně ve společném stanu / tarpu nespal, takže spokojenost.

Opravdu jsem měl očekávání nízká, abych nebyl moc zklamaný, ale naopak jsem nadšen. O víkendu vyzkouším na nějakém tom vandru / bikepackingu.

PS: A cena v přepočtu na koruny cca 2400,- Super

EDIT: Tak jsem to lanko fakt blbě pochopil a už vím, jak pěkně připevnit tu předsíňku a větrání / hůlku jedním lankem, super (ale pak ty 2 lanka s háčky na koncích nějak přebejvaj a nevím kam s nima :D )

Obrázek
PaKo
 

Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod budo » pát srp 3, 2018 12:23

Super!
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod remy77 » pát srp 3, 2018 13:36

PaKo
Vies prosim zmerat sirku vnutorneho stanu po postaveni? podla papierov ma 110 cm, ale som zvedavy, ci to ma vobec tolko, resp. ci by v pripade potreby vosli dnu karimatky spolu cca. 115-116 cm
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod PaKo » pát srp 3, 2018 14:33

Pokud ti to bude stačit v neděli (teď se nikam, kde bych to mohl postavit, nedostanu a v sobotu bude v lese), tak určitě bezevšeho.
PaKo
 

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod remy77 » pát srp 3, 2018 16:18

Jasne, urcite bude.
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod PaKo » ned srp 5, 2018 17:17

Málem jsem zapomněl - takže rozměry udávané na webu sedí i v reálu (š. tedy 110cm, možná i s malinkatou rezervou (110-113).
PaKo
 

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Rudie » čtv srp 9, 2018 12:28

Ten 2018 LanShan 2 vypadá dost dobře podobá se to tomu co už se asi půl roku snažím za slušný peníz vybrat a koupit a ještě se mi nepovedlo :) Nedalo mi to a objednal jsem si ho taky ! Akorát si teda ještě dokoupím hole (jednoznačně Fizan Compact protože jsou prý nejlehčí na světě :D ) ať to mám jak postavit na horách je využije žena.

EDIT: Krom turistických holí ( a v nouzi asi klacku) se daj vlastě určítě koupit rovné stanové pruty což asi vyřeší muj problém efektivněji než zakaždou cenu kopvat hole ale pokud je má milá bude chtít tak je asi vezmem :)

JInak se pod značkou Flame's creed dělá v pěkné zelené co je na fotce výš v příspěvku. vědět to trošku dřív (ta fotka se mi prostě ze zahadneho duvodu nenačítala) neberu si ten žlutej ktery se děla pod značkou UL Gear :/ a taky jsem na aliexpres našel k tomuto stanu ještě footprint s napínacími oky.
Rudie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát črc 28, 2017 14:34
Bydliště: Ostrava

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Pierre111 » úte srp 14, 2018 7:46

Mám otázku MSR Huba Huba a Access 2 nemají žádné větrací otvory ? Máte někdo zkušenost jak to je s kondenzací ?
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Pierre111 » úte srp 14, 2018 8:57

Tak u Huba Huba jsem to už našel.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod fps » úte srp 14, 2018 12:23

jestli si myslíš že se ti zevnitř stanu nebude děla orosení když budeš mít na stanu větrací otvory, tak se dost mýlíš, jak postavíš stan na mokré zemi (i zelená tráva má v sobě vlhkost), bude vysoká vzdušná vlhkost, nebude foukat vítr, tak ti před orosením stanu zevnitř nepomůže žádné odvětrání
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod davvee » stř srp 15, 2018 10:44

Máte už nějaké větší zkušenosti s LanShan 2 ? Také už půl roku vybírám stan. Požadavky jsou váha a možnost třeba postavit jen tropiko. A co jsem na něj koukal ted, tak vypadá moc pěkně a splňuje vše co bych si přál. Jen já bych ho zejména používal na treky, at už do Alp,Norska,Slovensko apod. Jen si nejsem jistý, zda tento typ stanu takové počasí přežije a já v něm.
Uživatelský avatar
davvee
nováček
nováček
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř srp 13, 2014 21:51
Bydliště: Ostravsko

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Rudie » stř srp 15, 2018 13:07

davvee píše:Máte už nějaké větší zkušenosti s LanShan 2 ? .......


Něco jsem našel např zde: https://www.trailspace.com/gear/3f-gear/lanshan-2/
Ale osobní zkušnost mě teprve čeká. Za ty peníze jsem to prostě risknul :) Jelikož parametry rozměrů a váhy to má přesně jaké jsem hledal
Rudie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát črc 28, 2017 14:34
Bydliště: Ostrava

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Pierre111 » stř srp 15, 2018 13:35

Tak jsem dnes vyzávodil MSR Hubba Hubba za 6tis :D.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

PředchozíDalší

Zpět na Stany