Crossroad Jasper 2

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Crossroad Jasper 2

Příspěvekod Head » ned črc 15, 2012 1:04

Jasně, je ze Sportissima (já proti němu nic nemám, ale tady se moc nechválí). Líbí se mi, v cenové kategorii je ale široký výběr...Vaše PRO a PROTI? Doporučení. Popřípadě zkušenosti s tímhle stanem. http://www.sportisimo.cz/crossroad/jasper-2/34230/ Díky
Head
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 15, 2012 0:56

Re: Crossroad JASPER 2

Příspěvekod Chmeld4 » ned črc 15, 2012 8:37

Ahoj. Vypadá slibně ... parametry ve slušných číslech a 4 pruty slibují poměrně velkou odolnost. Jen by mě ještě zajímalo jestli jsou nějak ošetřené švy a jak by u Sportisima probíhala případná reklamace.

Samozřejmě záleží co si od toho stanu slibuješ za výkony. Budeš ho tahat po místních podmínkách nebo ho hodláš trápit v horách po celé Evropě.
Independence is a state of mind.
Uživatelský avatar
Chmeld4
účastník
účastník
 
Příspěvky: 772
Registrován: pát dub 13, 2012 10:05
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Crossroad JASPER 2

Příspěvekod Head » ned črc 15, 2012 9:07

Normální "evropské" využití, žádné velehory, když je sníh tak nestanuju... :wink: Líbí se mi na něm pruty vedené tunýlky, po zkušenostech nemám důvěru pro "přehazovací" vršky. A taky to, že pruty vypínají jeho celou vnější část, bez toho, že by bylo potřeba zapíchnout kolík. Švy očekávám podlepené. Mrknu, jestli ho nemají přímo na prodejně.
Head
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 15, 2012 0:56

Re: Crossroad JASPER 2

Příspěvekod vonkreuz » ned črc 15, 2012 9:14

Jediné negativum vidím ve vchodu, kdy se bude za deště huře větrat. Ale jinak vypadá nadějně.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Crossroad Jasper 2

Příspěvekod Head » ned črc 15, 2012 19:29

Negativum ve vchodu? Nerozumím. Jak to myslíš s tím problémem při větrání za deště? Dík
Head
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 15, 2012 0:56

Re: Crossroad Jasper 2

Příspěvekod HELSING2 » čtv říj 25, 2012 14:11

já sice nemám přímo tady ten stan, ale mám Crossroad Bryce 3 a můžu říc že jsem spokojenej. V lijáku a vychru vydržel. Za 1800 Kč stan pro tři lidi , co člověk může víc chtít. Za tu cenu má dobré zpracování, akorát doufám že vydržej ty tyčky. Jednu výtku bych měl , to pouzdro na stan je docela malé, člověk se musí hodně snažit aby se tam vešel . Ještě ho budu zkoušet v zimě , tak uvidíme .
HELSING2
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 25, 2012 14:01


Zpět na Stany