Vaše názory

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Vaše názory

Příspěvekod Mirek » pon črc 17, 2006 11:49

Omlouvám se ale už je to tu zas! Nějaký "jouda" kupuje stan. Je to tak, ale díky tomuto fóru jsem si udělal poměrně slušnou představu. Ještě před týdnem jsem si myslel, že stan je kus plátna přibitého k zemi...a tak. Takže prosím o názora, rady, kritiku a slova, jak jsem skvěle vybral. Jsem sice starší (46) ale nějak ve mě chytli saze a když vidím staršího syna, jak v zimě na sníh.....Zkrátka - stan hlavně na: jaro, podzim, zima, max. já, manželka a desetiletý syn, lokalita - Čechy všechny možné, něco slušného. Zatím mě nějak napadají.....Ferrino Australis 2(3), Ferrino Skyline Green, Coleman Boa, Coleman Adrenaline, Jurek ATAK 2 (3). A teď co s toho? (Ještě se taky chystám do Letňan.) Prosím zkušení kamarádi, pište názory, kritiku a pějte slova chvály.

Dík Mirek
Mirek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 187
Registrován: pon črc 17, 2006 11:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod tuso » pon črc 17, 2006 12:27

Takže: jestli počítáš 3 osoby- tak rovnou vypusť Coleman Boa. /Já osobně bych vypustil i ten druhý Coleman- nejsou špatné, ale Jurek ani Ferrino to není/ Ferrino je dobrá značka /mám od nich stan, batoh i zimní spacák/, ale zrovna ty dva modely mají chybu krásy- laminátové tyčky. Jinak australis má perfektní konstrukci- postavíš ho sám za 2 minuty. Jediným řešením by byla verze Stardust Syncro 3 -stejná konstrukce,ale jiné materiály /lepší/. Ale je taky dražší. Jurek-nemá sněhové límce /teda jestli ho chceš na zimní použití/. Ale límce se dají dodatečně přišít. Shrnuto sečteno, šel bych do Jurka /z tvého výběru/. Kdyby ti nevadila cena a o chlup větší váha, tak potom Ferrino Stardust Syncro 3.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Mirek » pon črc 17, 2006 12:36

Dík za první názor. Ferrino Stardust Synkco 3 je parádní kousek. Cena mi nevadí ale ta barva. Nevíš jestli to dělají také v jiné?
Když je hlad, tak je i husa dobrá.
Mirek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 187
Registrován: pon črc 17, 2006 11:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod tuso » pon črc 17, 2006 12:58

Mirek píše:Dík za první názor. Ferrino Stardust Synkco 3 je parádní kousek. Cena mi nevadí ale ta barva. Nevíš jestli to dělají také v jiné?


Nedělají. Je to expediční stan a proto je oranžový. /mimochodem, vlastním ho a je celkem hezký/.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava


Zpět na Stany