Hledám dobrý stan

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Hledám dobrý stan

Příspěvekod drson » úte črc 11, 2006 22:39

Ahoj všem . poraďte prosím s koupí stanu . Hledám kvalitní stan pro 2 dospělé osoby a jedno dvouleteé baby . stan bude používán spíše v kempech takže až tak moc nezáleží na váze .cena není zas až tak rozhodující - hledám hlavně kvalitu . díky všem moc za radu .
drson
nováček
nováček
 
Příspěvky: 89
Registrován: úte kvě 2, 2006 23:36

Příspěvekod pripluv » stř črc 12, 2006 5:13

Porozhlídni se po nějakým Jurkovi.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Vena » stř črc 12, 2006 9:46

měl sem podobný požadavky a koupil jsem totok.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Re: Hledám dobrý stan

Příspěvekod djx1 » stř črc 12, 2006 11:47

drson píše:Ahoj všem . poraďte prosím s koupí stanu . Hledám kvalitní stan pro 2 dospělé osoby a jedno dvouleteé baby . stan bude používán spíše v kempech takže až tak moc nezáleží na váze .cena není zas až tak rozhodující - hledám hlavně kvalitu . díky všem moc za radu .


A co treba totok...http://www.pinguin-sport.cz/
Zname jsou prave svou kvalitou. Mam Gimini 150 a maximalni spokojenost. Urcite tam najdes i nejakej pro svou rodinu...
Jinak v Praze se obcas dela vystava stanu...tam je moznost si stany prohlednout, porovnat, pripadne vyzkouset...
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod pripluv » stř črc 12, 2006 12:09

No, Jurka nebo Ferina bych se kvůli kvalitě taky nebál. Se mnou teď do Ruska pojede Jurek, kterej má deset let a věřím, že spát budu v suchu :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod tuso » stř črc 12, 2006 16:45

Když nezáleží na ceně, tak bych koupil tohle http://www.vf-outdoor.cz/shop/?ixsl=kar ... cis=FER136

Je sice expediční a možná nevyužiješ všechny jeho vlastnosti, ale je poměrně lehký a dobře technicky řešený. Navíc se rychle staví a v dešti stavíš tropiko a ložnice visí vevnitř, takže zůstane suchá.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vena » stř črc 12, 2006 18:29

tuso píše:Když nezáleží na ceně, tak bych koupil tohle http://www.vf-outdoor.cz/shop/?ixsl=kar ... cis=FER136
Je sice expediční a možná nevyužiješ všechny jeho vlastnosti, ale je poměrně lehký a dobře technicky řešený. Navíc se rychle staví a v dešti stavíš tropiko a ložnice visí vevnitř, takže zůstane suchá.

ten stan co sem uváděl výše má taky venkovní konstrukci, takže se dá postavit vnější plášť a až poté pověsit dovnitř ložnici. Hlavně kvůli tejdle vychytávce sem si ho vybral, je to obrovská výhoda.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod pripluv » stř črc 12, 2006 19:24

Ten návod na stavbu je hrubej :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Petras » stř črc 12, 2006 19:38

Mám Jurek Vandr 3 a naprostá spokojenost.Jsme 2+1(10 let) místa dost.
Zažil toho docela dost a není to na něm vůbec poznat. :)
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Příspěvekod tuso » stř črc 12, 2006 20:13

Vena píše:
tuso píše:Když nezáleží na ceně, tak bych koupil tohle http://www.vf-outdoor.cz/shop/?ixsl=kar ... cis=FER136
Je sice expediční a možná nevyužiješ všechny jeho vlastnosti, ale je poměrně lehký a dobře technicky řešený. Navíc se rychle staví a v dešti stavíš tropiko a ložnice visí vevnitř, takže zůstane suchá.

ten stan co sem uváděl výše má taky venkovní konstrukci, takže se dá postavit vnější plášť a až poté pověsit dovnitř ložnici. Hlavně kvůli tejdle vychytávce sem si ho vybral, je to obrovská výhoda.


Všiml jsem si, že je to vlastně stejná konstrukce. Rozdíl je v materiálech. Ten Stardust ma kvalitnější / a teda dražší/.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: Hledám dobrý stan

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv črc 13, 2006 10:31

djx1 píše:.
Jinak v Praze se obcas dela vystava stanu...

do konce července, viz vystavastanu.cz
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod drson » čtv črc 13, 2006 23:20

Vena píše:měl sem podobný požadavky a koupil jsem totok.


už máš tenhle stan dlouho a jak si s nim spokojenej ??
drson
nováček
nováček
 
Příspěvky: 89
Registrován: úte kvě 2, 2006 23:36

Příspěvekod Vena » pát črc 14, 2006 10:15

drson píše:
Vena píše:měl sem podobný požadavky a koupil jsem totok.

už máš tenhle stan dlouho a jak si s nim spokojenej ??


právě že dlouho ne, ale zatím spokojenej sem. Přijde mě docela prostornej.
Jen nevím, jestli bude stačit i pro druhý dítě :). Pak by možná přišel v úvahu AUSTRALIS 3.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod wertigo » pát črc 14, 2006 11:28

Petras píše:Mám Jurek Vandr 3 a naprostá spokojenost.Jsme 2+1(10 let) místa dost.
Zažil toho docela dost a není to na něm vůbec poznat. :)


Kolik je mista pod apsidou? taky o nem uvazuju, potrebuju pod ni umistit 2x baroh + 2x boty, vleze se to?

Taky si jeste rikam, jak se hleda misto na staveni takhle sirokeho stanu(190cm) ? Zaim jsem mel tunel ten nezabral vice jak 140cm, takze se vlezl skoro vsude...
wertigo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 401
Registrován: pon lis 28, 2005 14:48

lepení

Příspěvekod defenger » pát črc 14, 2006 12:21

Dovolím si využít fóra a nahodit dotaz: jaké lepidlo na stan doporučite?
Mám Coleman Raid. A při strkání tyček do tunýlků, mi jedna udělala do něj dírku.... Originální lepidlo - nemá český návod - moc nelepí.
Na doporučení jedno z uživatelů, jsem koupil lepidlo Seam Grip. Ale taky moc nedrží.... V Hudy mi nabízeli i lepící pásky - prý extrémně pevné...
Přeji hezký den a dobrou mysl. Šerpa M.
Uživatelský avatar
defenger
účastník
účastník
 
Příspěvky: 324
Registrován: stř kvě 4, 2005 21:46
Bydliště: Břeclav

Re: lepení

Příspěvekod tulak » pát črc 14, 2006 14:24

defenger píše:Dovolím si využít fóra a nahodit dotaz: jaké lepidlo na stan doporučite?
Mám Coleman Raid. A při strkání tyček do tunýlků, mi jedna udělala do něj dírku.... Originální lepidlo - nemá český návod - moc nelepí.
Na doporučení jedno z uživatelů, jsem koupil lepidlo Seam Grip. Ale taky moc nedrží.... V Hudy mi nabízeli i lepící pásky - prý extrémně pevné...

lepidlo nevím, ale já jsem v brně na mendlaku? (to upřesní brňáci) nechával opravit vařičem propálenou podlážku u colemana boa, stálo to asi 200,- a spokojenost ...... :-) bylo to hotové do týdne
Už se těším až zapomenu, že zapomínám .....
Uživatelský avatar
tulak
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1115
Registrován: ned črc 10, 2005 9:21
Bydliště: jinde než bych chtěl

Re: lepení

Příspěvekod tesil » pát črc 14, 2006 15:20

tulak píše:
defenger píše:Dovolím si využít fóra a nahodit dotaz: jaké lepidlo na stan doporučite?
Mám Coleman Raid. A při strkání tyček do tunýlků, mi jedna udělala do něj dírku.... Originální lepidlo - nemá český návod - moc nelepí.
Na doporučení jedno z uživatelů, jsem koupil lepidlo Seam Grip. Ale taky moc nedrží.... V Hudy mi nabízeli i lepící pásky - prý extrémně pevné...

lepidlo nevím, ale já jsem v brně na mendlaku? (to upřesní brňáci) nechával opravit vařičem propálenou podlážku u colemana boa, stálo to asi 200,- a spokojenost ...... :-) bylo to hotové do týdne

na mendláku to mohl být:
Gemma Sport s.r.o.
Mendlovo nám. 15a
603 00 Brno

Tel: +420 543 216 893
Fax: +420 543 330 161
Mobil: +420 606 717 969
E-mail: info@gemmasport.cz

Otvírací doba:
Po-Pá: 9 - 18 hod.
So: 9 - 12 hod.
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Re: lepení

Příspěvekod tulak » pát črc 14, 2006 18:07

tulak píše:lepidlo nevím, ale já jsem v brně na mendlaku? (to upřesní brňáci) nechával opravit vařičem propálenou podlážku u colemana boa, stálo to asi 200,- a spokojenost ...... :-) bylo to hotové do týdne


tak upřesňuji: stan dávala do opravy manželka a z toho mendláku ji poslali do pokařské a má to být na rohu pekařské a leitnerovy ......
Už se těším až zapomenu, že zapomínám .....
Uživatelský avatar
tulak
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1115
Registrován: ned črc 10, 2005 9:21
Bydliště: jinde než bych chtěl

Příspěvekod defenger » sob črc 15, 2006 17:02

Děkuji za odpověd. Do Brna jezdím často a tu opravnu znám. Ale ted´ přes léto jsem jim nechtěl dávat, mám obavu z dlouhých lhůt... Chtěl jsem to nechat na zimu. Ale když selžou domácí pokusy, tak tam zajdu.
Přeji hezký den a dobrou mysl. Šerpa M.
Uživatelský avatar
defenger
účastník
účastník
 
Příspěvky: 324
Registrován: stř kvě 4, 2005 21:46
Bydliště: Břeclav


Zpět na Stany