Alp 2 DUO vs. Top 2

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod pripluv » úte bře 14, 2006 17:40

tuso píše:Ty brďo, sorry. Já jsem si myslel, že si děláš srandu.Jasně, že jsem se tam nedíval, jenom jsem tak plácal. Sem netušil, že to jsou skutečné barvy. :mrgreen:

Shodou náhod ses ale defacto trefil :mrgreen: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pripluv » úte bře 14, 2006 17:42

Kometa píše:Odpověď na otázku na začátku- já osobně radši východ u nohou, ne na boku, protože lidi jsou různí a chodí v jinou dobu spát a v jinou dobu vstávají a dokonce jsou i tací, co v noci couraj za keříček ....
Takže radši východ u nohou než pak několik let v noci potmě přelejzat spící těla.

Správně, vraťme se k tématu. Jde o to, kdo přes tebe přelejzá, případně koho přelejzáš ty. Někdy to je docela příjemný :wink: ... Já volím vchod z boku!
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Alp 2 DUO vs. Top 2

Příspěvekod Letec » úte kvě 16, 2006 13:28

Rujir píše:
zitka píše:jo s medvědama to tu už někdo psal (snad rujir?), tak jako jasně, že to není nic obrovskýho ta předsíňka, ale zas aspoň něco se tam vejde a vařit se tam dá, i když jasně že hodně blbě


Tak o medvedoch som to urcite nepisal ja. Mne keby sa dobijal medved do stanu, tak prchnem opacnou stranou, aj keby v ceste stalo stanove platno. :mrgreen: Vyhodou dvoch vchodou je hlavne vetranie - mozes spravit zo stanu tunel a potom podstatne praktickejsi pristup - proste ked jednej vchod blokuje spolubyvajuci, tak mam este stale jeden. Mne ten system maximalne vyhovuje.
Predsienka je sice mozno tiez fajn, ale ja mam stan skor na prespanie na jednu noc nez na dlhodobe stanovanie a tam predsienka asi straca svoj vyznam...


2 fchody větraj naprosto sqele, neni to zbytečnost.
Letec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 260
Registrován: sob dub 15, 2006 12:27
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Stany