koupě stanu

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

koupě stanu

Příspěvekod homerr » stř lis 3, 2004 10:19

Zdravím, potřeboval bych poradit s koupí stanu.jedná se mi o stan na pobyt především na alpských ledovcích ale do budoucna i na pamír... nejlépe stan z kategorie expedition.co byste doporučili? hannah,salewa,the nort face??? a dále by mi zajímalo kolik jsou doporučená tzn. co nejlepší hodnoty vodního sloupce jak na podlážku, tak na tropiko. díky za odpovědi martin
homerr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 166
Registrován: sob říj 16, 2004 20:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lipon » čtv lis 4, 2004 9:10

shaneli jsme tez poradny stan na VH turistiku, takze jsme 2x prosli vystavu stanu, co poradal Holan na vystavisti v Praze. No nejen podle parametru se da vybirat; jedny z nejlepsich podle parametru dela Jurek, ale ten nam nesedl "strihem", stavbou;
podle informaci prodejce vynikajici materialy pouziva Pinguin, model Gemini 150 nam pak sedl i stavbou, zatim spokojenost
Lipon
 

Příspěvekod Vojtos » čtv lis 4, 2004 9:32

A pro kolik by měl bejt lidí? Jinak parametry podle mě je tak 13000 mm na podlážku a 7000 mm na tropiko by mělo bejt ok.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

stany

Příspěvekod Hrib » sob led 29, 2005 7:17

Pokud potrebujes stan "na vazno" tzn. i do drsnejsich podminek - neuspechej koupi. Stan je nejlepe si pucit, treba jen na postaveni (v rukavicich) a hodne dobre promyslet.Priplat radeji nejakou kacku navic, nez bys litoval ze nemuzes provleci pitomou tycku nesmyslnym tunylkem.
Hrib
 

Příspěvekod Horal Fanda » úte úno 1, 2005 17:17

Lipon píše:shaneli jsme tez poradny stan na VH turistiku, takze jsme 2x prosli vystavu stanu, co poradal Holan na vystavisti v Praze. No nejen podle parametru se da vybirat; jedny z nejlepsich podle parametru dela Jurek, ale ten nam nesedl "strihem", stavbou;
podle informaci prodejce vynikajici materialy pouziva Pinguin, model Gemini 150 nam pak sedl i stavbou, zatim spokojenost

Taky bych doporučil Gemini 150. Ten stan mám už přes 3 roky, vytrpěl si toho se mnou už docela dost a stále je v pohodě.
Uživatelský avatar
Horal Fanda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 418
Registrován: pon říj 4, 2004 16:47
Bydliště: Šťáhlavice - Plzeňsko


Zpět na Stany