Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod wawrik » stř bře 16, 2016 21:37

Presne, Elixir je generačne novší stan, konštrukčne aj vlastnosťami. Mal som Vandr2 (ten mi roztrhal vietor, aj keď to nebola úplne chyba stanu) aj Vandr2Duo (ten mi stratili čuráci od Air Berlin), v Elixire som spal 4 noci v obdobných podmienkach. Nenašiel som jedinú vlastnosť, v ktorej by mal Jurek navrch. Snáď okrem striasania (kvapkania) kondenzátu z plochej strechy dovnútra, to mal Jurek vyriešené o niečo lepšie - ale tiež tomu úplne nezabránil.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod TimTaylor » stř bře 16, 2016 21:49

to Quido

příjde mi, že si pořád opakuješ to svoje a nevnímáš, co ti kdo píše. Vybíral jsem loni stan pro dva, chtěl jsem relativně odolný a lehký, za rozumný poměr cena/výkon a nechtěl jsem jen jedno křížení prutů, které nabízí většina výrobců stanů u většiny modelů, takže pak ten výběr není zas takový. Elixir ma třeba docela kolmé stěny stanu, díky kterým je uvnitř o dost více místa, nabízí 4 křížení tyčí (tebou propagovaný Jurek Vandr má jedno), má dva vchody a v ceně dostaneš footprint a lehčí kolíky než od Jurka. Obdobné stany stojí bežně 4-5000Kč (a víc) takže cena mi nepříjde nějaká přehnaná, pokud najdeš stan, který má ty samé funkce a stojí méně, ok, jdi do něj, ale rozhodně to nebude za 3000Kč. S MSR Elixir 2 jsem max. spokojený, nikomu ho ale nevnucuji, Elixir tu koupilo více lidí a tak to má asi nějaký důvod, proč si ho vybrali. Je mi putna, jestli má nepromokavost tropika číslo XY nebo XX, důležité pro mě je, že v lijáku nepromokne, rychle se postaví, je uvnitř prostorný a jsem rád za různé drobnosti, které má a které pak při používání ocením, třeba ty zipy nebo odkládací síťka pod střechou (kterou můj Jurek třeba nemá). Jurek dělá dobré stany, ale prostě podle mě ustrnul ve vývoji a jeho stany jsou na dnešní dobu hodně těžké. Navíc jedno křížení tyčí mi nestačí, chci víc (zažil jsem už pár bouřek v Alpách, kdy na tábořišti klekla polovina postavených stanu). Chci s tím stanem jezdit ven, třeba mě láka Rumunsko nebo Island, takže proto se nechci klepat, jestli to vydrží nebo ne. A pak taky, už pár let pracuju a ty peníze nemusím zas tolik řešit, sem tam to chce udělat si radost, kterou třeba pro mě nový stan nebo nový péřák je :rolleyes: . Navíc odolné stany s vícenásobným křížením tyčí stojí zpravidla více než ten Elixir (mrkni na cenu Dome 2KM třeba, nebo na Pinguin Vega, taky koukni na jejich váhu - a ejhle, ten Elixir najednou nedopadá tak zle, co ? :rock: )

Ty si ale klidně kup Jurka nebo Husky, nebo něco jiného, já si vybral tenhle a šel bych do něj znova. Dome 3 mám delší dobu a nejvíc mi na něm vadí velká vaha a celková neskladnost, navíc investovat x tisíc do starého stanu se mi už fakt nechce (uvažoval jsem třeba o koupi nových odlehčených tyčí a lehčího tropika, nebo jsem si tam chtěl nechat našít tu odkl. síťku či plastové rychlospony na spojení stanu a tropika, moje verze stanu to nemá, ale fakt za to nedám 5-6000Kč). Verze Jurka, co mám, nemá nic z funkcí, které má nový Elixir, nové Jurky to možná mají, ale určitě pak nestojí ty 3000Kč, jak píšeš ty. Ale někdo radši vdolky, jiný zase *****.
Uživatelský avatar
TimTaylor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 551
Registrován: stř kvě 28, 2008 20:29
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Quido » stř bře 16, 2016 22:05

a skoro presne to same, co pises jako argumenty pro, plati naopak, i to o tom, kdo co cte a omila dokola

souhlasim, ze jurek ustrnul, ale na funkci to nema vliv, a ani ho nechci nijak zvladt obhajovat

kde vsude mi poslouzil a nemusel jsem se bat uz jsem tu psal, takze ty argumenty o strachu, ze nevydrzi, moc nemuzu brat

beru, ze elixir je modernejsi a pokrocilejsi, ale pro mne je to malo - jinak receno pomer cena vykon ma jurek lepsi

howght
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod grco » stř bře 16, 2016 22:15

@Quido: VSAK ALE TEN JUREK JE ESTE DRAHSI!

Jurek s 2 vchodmi a 2 predsienkami (napriklad dome, alebo midi) je este o 1000 kc drahsi jak elixir, tak nechapem ten pomer cena/vykon...
Naposledy upravil grco dne stř bře 16, 2016 22:20, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod remy77 » stř bře 16, 2016 22:19

Quido:

Podla tvojej logiky by bolo idealne auto s jednymi dverami a minimalnym kufrom.

Ze sa budu dnu jebat vsetci cez jedny dvere a polovica veci tam nevojde nevadi, hlavne ze bude lepsi pomer cena vykon.
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod remy77 » stř bře 16, 2016 22:20

Grco:

On myslel Jurek Vandr. Ten je lacnejsi
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Quido » stř bře 16, 2016 22:20

wawrik píše:Presne, Elixir je generačne novší stan, konštrukčne aj vlastnosťami. Mal som Vandr2 (ten mi roztrhal vietor, aj keď to nebola úplne chyba stanu) aj Vandr2Duo (ten mi stratili čuráci od Air Berlin), v Elixire som spal 4 noci v obdobných podmienkach. Nenašiel som jedinú vlastnosť, v ktorej by mal Jurek navrch. Snáď okrem striasania (kvapkania) kondenzátu z plochej strechy dovnútra, to mal Jurek vyriešené o niečo lepšie - ale tiež tomu úplne nezabránil.


opet me bavis:
:mrgreen:
takze ktery argument je na strane vandru a ktery na strane elixiru - jen ten co chces ty?

naposled: souhlasim, ze msr je modernejsi a jurek konzervativni, uz jsem to psal,
souhlasim, ze muze nekomu msr vyhovovat lepe,
ale nesouhladim, ze msr je lepsi natolik, abych za nej daval dvojnasobek...
to uz je jen o vkusu, nikoli o srovnani
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Quido » stř bře 16, 2016 22:21

grco píše:@Quido: VSAK ALE TEN JUREK JE ESTE DRAHSI!


????

srovnavam vandr 2 a elixir 2
samo, argument, ze elixir 2 ma dva vchody, je na miste a hovorimve prospech elixiru, ale zatim ho tu nikdo nezminil, ja dva vchody nepotebuju, i kdyz je to plus pro komfort
puvodne slo o to, zda jsou to lehke, nebo vahove bezne stany
Naposledy upravil Quido dne stř bře 16, 2016 22:26, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod grco » stř bře 16, 2016 22:22

Vandr nema vobec predsienky ani, to je jak porovnavat auto s motorkou...

Ekvivalentny stan od Jurka stoji este viac jak MSR. Elixir ma prave hodne dobru cenu, hubba hubba hp/nx uz su drahsie jak jurek, to je fakt...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod wawrik » stř bře 16, 2016 22:27

grco píše:Vandr nema vobec predsienky ani, to je jak porovnavat auto s motorkou...

Ekvivalentny stan od Jurka stoji este viac jak MSR. Elixir ma prave hodne dobru cenu, hubba hubba hp/nx uz su drahsie jak jurek, to je fakt...
Predsienky má, ale prťavé a kvôli sklonu úplne nahouby využiteľné.

Elixir je - podľa mňa - jeden z najlepších a najvyváženejších lowcost stanov. A nárast ceny oproti Vandru je pri náraste úžitkových vlastností zanedbateľný.
Naposledy upravil wawrik dne stř bře 16, 2016 22:28, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Quido » stř bře 16, 2016 22:28

remy77 píše:Quido:

Podla tvojej logiky by bolo idealne auto s jednymi dverami a minimalnym kufrom.

Ze sa budu dnu jebat vsetci cez jedny dvere a polovica veci tam nevojde nevadi, hlavne ze bude lepsi pomer cena vykon.


ale no tak - delaji se dvoudverove i ctyrdverove auta...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod grco » stř bře 16, 2016 22:33

@wawrik: nema predsienky, ma apsidy...

tramp ma predsienky a je lacnejsi ako elixir, ale uz nie o tolko ako vandr...
Naposledy upravil grco dne stř bře 16, 2016 22:35, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Quido » stř bře 16, 2016 22:35

grco píše:Vandr nema vobec predsienky ani, to je jak porovnavat auto s motorkou...

Ekvivalentny stan od Jurka stoji este viac jak MSR. Elixir ma prave hodne dobru cenu, hubba hubba hp/nx uz su drahsie jak jurek, to je fakt...


jurek dome je uz uplne jina kategorie - a at mne tu nikdo nevali s tim, ze parametry tropika a podlahy jsou nepodstatne :roll:

proste mne zatim nikdo nepresvedcil, za mam dat jednou tolik za skoro stejny stan, byt je o neco modernjesi - tim nerikam, ze se mi elixir nelibi, aby mi nebylo nespravne rozumeno :wink:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod remy77 » stř bře 16, 2016 22:41

Quido
Len ty tiez porovnavas neporovnatelne.

A preto som nekupil Atak (Vandr). Lebo som chcel 2 vchody a 2 predsiene s takou velkostou, aby sa tam kazdemu vosli veci.

Jurek to ponuka v modeli Ulli2 ktory je cenovo uz ako Elixir, avsak pevnost konstrukcie je daleko v prospech Elixiru
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Quido » stř bře 16, 2016 22:43

grco píše:@wawrik: nema predsienky, ma apsidy...

tramp ma predsienky a je lacnejsi ako elixir, ale uz nie o tolko ako vandr...



tramp 2,5 duo je vetsi a tezky, ten jsem mel predtim, kdyz byly decka male, pak jsem presel na vandr a ulli 2, jenze ten jsem pujcil kamaradovi a shorel mu #-o
zustal mi vandr :wink:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Quido » stř bře 16, 2016 22:47

remy77 píše:Quido
Len ty tiez porovnavas neporovnatelne.

A preto som nekupil Atak (Vandr). Lebo som chcel 2 vchody a 2 predsiene s takou velkostou, aby sa tam kazdemu vosli veci.

Jurek to ponuka v modeli Ulli2 ktory je cenovo uz ako Elixir, avsak pevnost konstrukcie je daleko v prospech Elixiru


mas recht - ulli jsem mel taky, cena srovnatelna... ale ulli je o 1/2 kila lehci;
to samozrejme zalezi na kazdem, co preferuje, ja treba zase tolik na dvou vchodech netrvam, i kdyz uznavam, ze je to mirne komfortnejsi...

pevnost konstrukce - konecne nejaky argument, nicmene i s klasickym typem kopulove konstrukce jsem zatim problemy nemel
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod grco » stř bře 16, 2016 22:49

@Quido: Chapem, ked ti staci stan s vlastnostami, ktore ma Vandr, tak OK, to je hodne lacny stan. Je to ale ina kategoria ako Elixir, rovnako ako ty pises, ze Dome je zas ina kategoria. Takze sa to neda uplne porovnavat.

A ked najdes vlastnostami podobny stan Elixiru od Jurka, tak urcite nie je za 1/2 cenu. Jurek nie je az taka lacna znacka. Ono to len tak vypada, pretoze robi aj hodne lacne stany. Ale vlastnostami (a vahou) podobny stan, uz stoji skoro rovnako jak MSR.

PS: Inak tym mm u Jurka by som az tak moc neveril... Verim, ze nepremokne, ale neverim, ze to ma napriklad fakt 10000mm, ked aj expedicne stany od vsetkych ostatnych znaciek mavaju po 3000 :) Pride mi to proste podozrive, ked 10 vyrobcov ma stany s vodnym stlpcom 2-3 tisic a Jurek ma na kazdom 10 :)
Naposledy upravil grco dne stř bře 16, 2016 22:53, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Quido » stř bře 16, 2016 22:53

nesouhladim - prave ze parametricky je elixir a vandr podle meho tataz kategorie

a kdybych si mel priplatit, tak pridam poradne a vemu neco takoveho, hlavne kvuli vaze
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod mike » stř bře 16, 2016 22:55

:shock: nejrychleji narustajici vlakno na OF. Jesteze nemam stan, kdyz vidim, jake vzbuzuje vasne :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Quido » stř bře 16, 2016 22:57

grco píše:
PS: Inak tym mm u Jurka by som az tak moc neveril... Verim, ze nepremokne, ale neverim, ze to ma napriklad fakt 10000mm, ked aj expedicne stany od vsetkych ostatnych znaciek mavaju po 3000 :) Pride mi to proste podozrive, ked 10 vyrobcov ma stany s vodnym stlpcom 2-3 tisic a Jurek ma na kazdom 10 :)


ver - prosel jsem s nim kde co a kdejake situace a je to drzak,
mrzi mne na nich, ze se nejak moc nevyvijeji, ale treba to prijde a jeste necim prekvapi :D
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod grco » stř bře 16, 2016 23:01

Chjo, pisem kua, ze verim ze nepremokne, ale mm maju prehnane. Takisto nepremokne hocijaky iny stan s 3000mm vodnym stlpcom...

Kdesi som cital, ze zahranicny vyrobci stanov udavaju hodnotu vodneho stlpca u svu (takze najnizsiu), kdezto jurek udava najvyssiu. Neviem ale co je na tom pravdy, moze to byt len nejaka konspiracna teoria. :)

Mal som jurek, po 1 sezone som ho predal a nikdy viac. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod remy77 » stř bře 16, 2016 23:05

Quido píše:mas recht - ulli jsem mel taky, cena srovnatelna... ale ulli je o 1/2 kila lehci.


400 g a v tom je aj footprint, bez neho 200 g.
Za nich je o 7 cm sirsi vnutorny stan, o 15 cm (25%) sirsie predsiene a v neposlednom rade pevnejsia konstrukcia. Cize vcelku vyhodne.
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod remy77 » stř bře 16, 2016 23:07

mike píše::shock: nejrychleji narustajici vlakno na OF. Jesteze nemam stan, kdyz vidim, jake vzbuzuje vasne :twisted:


Ekvivalent najdes vo vlakne so zateplenymi bundami :lol:
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Quido » stř bře 16, 2016 23:09

jasne rozdily tam jsou... ale ten taky nesrovnavam, mel jsem ho jako zimni
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod Quido » stř bře 16, 2016 23:14

grco píše:
Mal som jurek, po 1 sezone som ho predal a nikdy viac. :)


no jo, ty nepamatujes doby, kdy koncily Acka s navoskovanou celtou a zacinaly dvouplastove kopule :mrgreen:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod grco » stř bře 16, 2016 23:29

@Quido: To teda ne, moj prvy stan bol Jurek, trek, trip, alebo top, neviem uz presne. Bolo to 4kg hovado, vobec to nevetralo a malo to tu blbu tyc pred vchodom, co drzala predsienku. Pouzil som ho na jednom vylete a hned som si povedal, ze predsa v 21. storoci musi existovat nieco lepsie. :)

Potom som kupil Mountain Hardwear Twin Arch, ktory vazil polovicu a bol pre mna v kazdom ohlade lepsi.

Ten ale zostal byvalej a uz sa nevyrabal, tak som musel zhanat novy... a skoncil som s MSR Hubba Hubba HP a som spokojny. :)
Naposledy upravil grco dne stř bře 16, 2016 23:42, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod mike » stř bře 16, 2016 23:31

remy77 píše:Ekvivalent najdes vo vlakne so zateplenymi bundami :lol:

Na tohle nema ;-) Dve stranky prispevku za den a jeste neni pulnoc :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod remy77 » stř bře 16, 2016 23:41

Quido:

Tie Acka si pamatam. Jedno s kruhovym vstupom, co sa stahovalo snurou pri durch premoklo na Rohacoch...
Potom boli revolucne Start-ky a Gemma so svojou kopulou
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod remy77 » stř bře 16, 2016 23:46

mike píše:Na tohle nema ;-) Dve stranky prispevku za den a jeste neni pulnoc :twisted:


Toto za dva dni to prehrmi...

Ale zateplena bunda, je epos :)
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Lehký a ultraskladný stan pro 2 osoby

Příspěvekod sobb » stř bře 16, 2016 23:53

Quido píše:koncily Acka s navoskovanou celtou a zacinaly dvouplastove kopule :mrgreen:

a to už se od tématu lehký a ultraskladný posouváme opravdu daleko :mrgreen:

... jednomu kousku jsme říkali Komouš, jak se v dešti vždycky nasosl a pak vážil několikanásobek :lol:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

PředchozíDalší

Zpět na Stany